Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

To się działo :P ... I nikt do mnie nie zadzwonił :( !!! Ja tu sobie spokojnie wygrywam (czytaj krew, pot i kłębki, już supły nerwów) a tu przegryw na całego :O wrzucane foty, jakieś krucjaty przeciwko "świetlistemu" :O Nigdy Wam tego nie wybaczę. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..... :D :D :D :D :D przecież nie mogło zabraknąć emo cioty, której widocznie tak wpłynąłem na psychę że straciła własną osobowość i tylko czekać na pytania, jak się ubieram i co lubię... błecheheheheheh Zasmucę cię :( nie ty pierwszy wpadłeś na ten pionierski błechehehehehehe pomysł :) ale wszystko co do tej pory powstało, kuchenne pitolenie :D :D :D a to "nowy w cieście" a to teraz miska :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tulii 12 28" to wiadomo "Tulii 12 28" i o żadnej zmiany warty nie ma mowy "petrol" :) 🖐️ Może "go", lub "ją" nieco tylko zniechęcić do pisania ale głowa mu/jej nie spadnie jak spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) 🖐️ Nie będę ukrywał że wyśmienicie sobie radzisz z podszywem :O W pewnym sensie imponujesz mi SWOIM spokojem. :) Zazdroszczę Ci takiego :) ...ale właśnie dzięki takim osobą jak TY , można wkroczyć na zupełnie dziewicze tereny :) Przez to nauczyć się czegoś nowego, by w moim przypadku chamstwo przybrało w końcu ludzką twarz, chociaż zawsze będzie chamstwem. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i nie musisz być takim dupowłazem za bardzo chcesz się przypodobać a to zawsze wygląda niezbyt szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tzypo" włazem :D jak już :O Właśnie przez swoje w duupę nie włażenie mam teraz tyle problemów. :( ale to się dzieje w świecie o ,którym Ty nie masz zielonego pojęcia. ;) Dlatego najpierw na tym poligonie, które przypomina trawnik w blokowisku, gdzie zamiast alei róż, jest kawalkada psich gówien, poddaje się testom na wymuszaną współpracę z trudnymi ludźmi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do póki "brum" nie marudzi i nie narzeka i wszystko mieści się w mieście, ;) nie ma powodu do zmiany frontu na bardziej wulgarny. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie te "twarde" chuujki ? No tak :O to damskie forum :O to gdzie w takim razie ta "pipka" z nikiem na 32 ? Ciesz się. :) Jeszcze tylko walec po tobie nie przejechał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnonika_32
Licz się ze słowami koniuch, żeś cham i prosiak z kretem w ryju to wiadomo nie od dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię liczyć tylko do dziesięciu :( ale chyba z mlekiem matki i dyscyplinom ojca by nie zadawać się z kimś, hehhehehehe kto się podszyć nie potrafi i używa słowa "koniuch" i w ogóle. Mieli wizję chociaż nie do końca wspólną :) ale na moje szczęście nauczyli mnie spuszczać takie gówno jak ty za pomocą, nie wymagającego wysiłku przycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuIii 12 28
Może bystra nie jestem ale wydaje mi się że łykasz te klocki nie ruszając nawet krtanią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyjdzie co do czego, to struchlejesz i nagle zapomnisz co do czego służy. Więc nie męcz mnie istoto przyziemnych lotów, takimi tekstami, bo tylko bardziej MNIE rozleniwiasz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa podszywów
No widzę ,że podszywy wróciły Tulii 12 28 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Królowa" :O chyba samozwańcza, bo nie przypominam sobie by przez ostatni czas, coś bystrego płci odmiennej zaprezentowało coś wyjątkowego. :O Po za pewnymi wyjątkami, które tak wielu komplikują, życie. :) Do tego stopnia że chcą by "rzeka: można było by sobie napisać jak "żeka" i jeszcze ładować się po duupach i przytulać się do dzieci, których nie mogą mieć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa podszywów
Ja pisze kulturalnie i nic do Ciebie nie mam Nowy w mieście znów podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bystry obrerwator" pracuję nad tym :) jak tylko mogę. :( i nie tylko Ty dochodzisz :P ( o ile to możliwe :P ) do pewnych wniosków że jednak pisanie nie leży w mojej naturze. :( Za co, biorąc pod uwagę obecną sytuację panującą na forume, nie zamierzam przepraszać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulii 28 12
Witaj Petrolka :D przestawiłam sobie cyferki , nasze podszywy chyba poszły spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"petrol" taki mój urok :O ze smrodem, który ciągnie się za mną, jak warkocz komety. :O :( Czy mi się to podoba czy nie. :) tak się dzieje, ale wolę już to niż scentralizowane gówno, które jest wstanie spowodować że nawet nie będzie można sobie poudawać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×