Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

Taki tepawy jak on Lafinek? Trudno ,może tych przygłupów więcej tutaj tylko sie nie odsłaniają jak my.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trzeźwy jak na swojej pierwszej komunii św. :classic_cool: p.s. czekam na wyjaśnienie z tym "miażdżeniem do parytety" ... bo niezły kwiatek ci wyszedł... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz was poprowadzi następna prześmiewczyni(trzeba przyznać znacznie poprawiona):D:D:DSzkoda ,ze wcześniej tego nie połapała.:D:D:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó-basiątko cholera ,ze tez wcześniej nie wpadłem na to:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafinek musisz wstać prędzej od piekarza aby mnie na końskie gówno złapać.Pogęgaj sobie z tymi dwojga,może coś ci sie okoci w tym ....................po co kontynuować takie puste dysputy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wjechała osoba Bó jestem z nią w tolerancyjnych stosunkach więc porozmawiamy innym razem::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prowokacja, raczej podkreślenie twojej ignorancji... :D p.s. wiesz chyba co oznacza słowo "ignorancja" i że to nie to samo co "ignorować"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie znawco intelektualny jakim wykształceniem sie legimityzujesz.Bo na razie widzę i słysze wszyscy po studiach.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"legimityzujesz" :D :D :D kuurwa, jesteś lepszy niż półka.... :D p.s. wykształcenie zawodowe, specjalność toczenie i obróbka skrawaniem, leszczu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSP
:D:D ale dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak poznaliśmy się.:DBeczkę soli jeszcze nie wtryniłeś ale jestes na dobrej drodze.:D Losiu:D:D:D Brumci sie co.ś przewidziało:D:D:DStarość nie radość brum.:D:D:D Lece do realu :P:D Łosiu dałeś się złapać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuurwa, ty naprawdę jesteś niesamowicie tępy... :O Stawiam cie w jednym szeregu z rajtarem i półką... tak... możesz sobie już szukać parapetu do skoku... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci szczerze współczuję... ale widzę że ty się specjalnie nie przejmujesz swoją pustą głową... fakt, ignorancja jest błogosławieństwem ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak, bobasek, wspiąwszy się na szyty Kaliope, rozejrzał się dumnie, po czym skoczył, by po chwili osiągnąć meritum sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum,Ciebie właśnie nawoływałam.Chodź,przytul się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×