Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Tralalala wszystko dobrze,w sobte byliśmy na przymiarce obrączek,moja była ok,tylko obrączka Sz musiała być powiększona o 1.5 rozmiaru. Teraz w soboto do odbioru:) a Ty jak sie czujesz? który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wybralismy sie nad morze kupilismy kwiaty zrobilismy takie jak by male pozegnanie wrzucilismy kwiaty do wody, wiecie tak troche mi ulzylo chyba tego mi bylo trzeba malutka- bede z toba szczera nie gniewaj sie ale chyba nie jestes gotowa na ciaze bo sama nie wiesz czego chcesz nie umiesz sie zdecydowac czy brac tabletki czy zaczac starania. co do tego kiedy masz dni plodne sprobuj testy owulacyjne ale i tak moglas sobie namieszac z tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
niki ja nie wiem co mam myslec :( nie wyobrazam sobie co czujesz... :( ale musisz zyc dalej masz jeszcze coreczke ktora tez cie potrzebuje.. musisz nauczyc sie z tym zyc.. :( co ja plote.. :(:(:(:( ojej.. :( katarzynka gratulacje :) uwazaj na siebie :)) vi jak hania ?:)) slicznotka :) ciekawe co tam u rudzika i nerwusa????.. hmm.. potracily sie.. a ja mam 4 dzien @ i jakos mi sie tak strasznie dluzy ze nie moge normalnie!! nudno jest miec @ :P dziekuje wam za mile slowa :) jestescie kochane :)) jakos juz biore na luzie to wszystko troche, ale same wiecie jakie przychodza mysli przed @... DAMY RADE KOBITKI PAMIETAJCIE :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa wcielo mi takiego dlugiego posta :/ wrrrrr od nowa, ale juz w streszceniu :/ malutka jak dla mnie tez powinnas poczekac z decyzja o dziecku az bedziesz tego na 100% pewna... raczej nie ma szans na ciaze, jak bierzesz dlugo tabletki a stosunke byl w tej 7mio dniowej przerwie... na sprawdzenie owulacji polecam testy owulacyjne ewentualnie monitoring cyklu. tralalala dziwnyny nosza chusty nawet w zimie, zreszta moja Hania tez jest z zimy i jeszcze wystarczajaco mala na chuste :) monia a gdzie zdjecia raczek w obraczkach ?? suknia juz zamowiona ?? dorcia juz niedlugo skonczy sie @ i nie bedzie nudno ;) niki nie wiem co czujesz i prawdopodobnie nie umiem sobie tego nawet wyobrazic, ale jestes silna i madra babeczka dasz sobie rade. No i masz corcie, ktora chociaz w jakis sposob jest w stanie swoim usmiechem zalagodzic Twoj zal i smutek... a Hania jest cudowna, zmienia sie z dnia na dzien, a ja odnajduje w sobie dziwne i nowe uczucia i zachowania. Jak ona robi buzke w podkowke to czuje jakby mnie cos od srodka rozrywalo, a jak smieje sie w glos na moj widok to lzy naplywaja do oczu... nie moge sie na nia napatrzec i nadziwic jak bardzo sie zmienia... planujemy chrzciny i juz doczekac sie nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Vi nie mam zdjęcia w obrączkach,bo one były na "surowo" :) takie nie ładne jeszcze były :) Niki ❤️ Anitia hop hop? dziewczynki aż sie dziwie,że ten topic jeszcze trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia trwa bo kazdy do niego ma sentyment ;) a my dwie chyba szczególny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma latwo z dnia na dzien jest lepiej staram sie czyms zajac zeby nie siedziec bezczynnie i sie zadreczac myslami i macie racje moja corcia sprawia ze jest mi lzej monia dzieki vi ciesz sie kazda chwilka dzieci sie tak szybko zmieniaja. dla mnie najzabawniejsza chwila jest moment kiedy moj maz karmi naszego aniolka to za kazdym razem otwiera usta tak mu juz zostalo :) jak byla malutka to godzinami przygladalam sie jej nie umialam sie oderwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do tych dziewczyn ktore przeszly przez to co ja ile czasu trzeba zeby moj organizm wroci do normy?? ja nie wiem co jest normalne a czym powinnam sie marwic? jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki to zależy od organizmu,kiedy @ przyjedzie itp ja czyszczenie miałam 29 czerwca a @ dostałam 2 sierpnia. lekarz dał nam zielone światło po pierwszej @,jeśli badania będą ok. A Wy chcecie sie starać o kolejną ciąże? radziłabym Ci żebyś zrobiła badania na tarczyce /jeśli masz możliwość/. Ja sie zbieram do nich i jakoś nie moge zrobić. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało,jeśli będe umiała to odpowiem. a i jeśli chcesz to ta tym temacie są dziewczyny,które przeszły przez to co my http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=36840 . jeśli chcesz to zajrzyj. wiesz ja też jak daje jeść mojemu siostrzeńcowi to otwieram buzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam czyszczenia poviedzieli mi ze prawie wszystko samo sie oczyscilo ze jak chce to oni moga zrobic czyszczenie jak bardzo chce ale nie jest to konieczne i postraszyli mnie co moze sie stac itd mam zrobic usg w piatek i jak samo sie nie oczyscilo to wtedy to zrobia. gin w szpitalu powiedzial ze po pierwszej normalnej @ mozemy sie starac (tylko co on rozumie przez normalna @ u kogos jak ja). teraz co wieczor mam bol i silniejsze krwawienie i zapach jest coraz gorszy (czytalam ze to jest niby normalne ale mnie to zaczyna przeszkadzac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki taki piekny post ci napisalam i net padl:( napisze ci pozniej. Bo sie wkurzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki-po poronieniu mozesz czekac nawet jak po pologu....ja po lyzeczkowaniu dostalam @ po 2 miesiacach i jeszcze do tego mialam nawal pokarmu...straszna rzecz kiedy nie mozesz nakarmic dziecka i musisz go sciagnac zeby odciazyc piersi..... Na wszystko potrzeba czasu.....jest taka strona poronienie.pl mys;le ze mozesz wejsc poczytac.... A rodzina jest teraz bardzo wazna. Dobrze ze macie siebie. Trzymaj sie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello,jest tu kto? Vi,Niki,Anitia,Tralalala??? Niki jak sie czujesz? no i sukni nie bede wypożyczać,będe szyć,zaczynam poszukiwania krawcowej. Za tą suknie jedna babka chce za uszycie 2500zł (a w salonie za nową 2600) http://www.igar.pl/galeria/suknie_%C5%9Alubne_agnes_2011/10303.html jak ta sie Wam widzi? ta sama babka co wyżej za uszycie chce 1900zł, http://img98.imageshack.us/i/slubnasuknia.jpg/ już sama nie wiem dziewczyny,tych kiecek jest tyle,że głowa boli.... :o buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mi osobiście bardziej podoba się ta 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni- to sporo kasy. Ja mialam szyta na siebie suknie bo chcialam bez trenu wiec uszyly babki nowa a ja ja wpozyczalam za 1200zl, a warta byla 2600. co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sporo właśnie... znalazłam drugą babke,która szyje (nawet koleżanka mojej siostry ze szkoły) i za agnes napisała ok 1500 a za tą drugą 1300. Więc różnica jest... kurde umieram,wypiłam wczoraj dwie lampki wina i dziś zdycham na potęge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - no ja uwazam ze lepiej jednak miec pare stowek w kieszeni niz nie miec:) co prawda chcemy w tym dniu wygladac jak gwiazdy ale za nizsza cene tez mozemy przeciez:) poza tym to tylko jeden wieczor a zycie calusienkie przed wami:) my nawet mojemu mezowi kupilismy garnitur za 280zl w salonie bo byl z poprzedniego sezonu:D krawat i spinki byly w gratisie ale za koszule bombowa bawelniana dalismy 230zl:S wiec zestaw 500zl nas kosztowal:D no i buty no to 600;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna :) i mi się podobaja te wstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja za swoja zaplacilam duzo za duzo (prawie 4tys:/)... i gdybym miala wylozyc kase ze swoich pieniedzy to tez bym patrzyla zeby jak najmniej...tralalala ma racje, że to tylko jedne wieczór(moja wisi w szafie i tylko przeszkadza:/)... wybierz najtansza z najladniejszych :) a kolory w sukniach teraz sa modne :) ta czern wyglada elegancko i sprawia ze suknia jest nie tuzinkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to sporo zapłaciłaś. Musze napisać maila do krawcowej i zadzwonić do niej sie umówić :) przy tej sukni może bym tą górną wstawke zlikwidowała ale ten kwiat może zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cudo,które wpadło mi w oku 4 lata temu :) http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.weddingdresses44.com/wedding/wp-content/uploads/2009/10/justin_alexander_11.jpg&imgrefurl=http://www.weddingdresses44.com/wedding/page/10&usg=__BdDLvTKYRBXlMWgeWE9psK0hk-w=&h=600&w=503&sz=80&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=pOsx5WeWjyx8tM:&tbnh=152&tbnw=119&ei=7cmYTb7hLsv0sgbt3LGuCA&prev=/search%3Fq%3Djustin%2Balexander%2B2007%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D610%26tbm%3Disch%26prmd%3Divnso0%2C114&itbs=1&iact=rc&dur=448&oei=jMmYTbyRMMjLswbbvqytCA&page=1&ndsp=22&ved=1t:429,r:17,s:0&tx=91&ty=43&biw=1280&bih=610 mam nadzieje,że link sie otworzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moniaa piekne te suknie ta z wstawkami sliczna a ta druga bardzo elegancka obie cudne. ja dla siebie chyba bym wybrala ta druga (ale to zalezy jak ty bedziesz w nich wygladac i jak sie bedziesz czula) w tej drugiej bardziej podoba mi sie dekolt i gorset a u mnie co ma byc czuje sie ok izycznie a wiadomo psychicznie nie jest latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zagłosujcie na moją Hanie wysylajac sms'a o tresci ATV18461 na nr 7235 koszt 2 zł plus vat, bo wyrodna matka wyslala zdjecia do agencji reklamowej a tam jest konkurs na twarz miesiaca wybierana przez ludzi :) http://www.galeriatwarzy.pl/nasze-gwiazdy/?ng=2 Hania jest tutaj, chociaz wybrali jakies takie glupie zdjecie mimo, ze wyslalam ladniejsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi zagłosowałam na Hanulke :) :) :) Niki wiem,że nie jest łatwo,ale uwierz,że z czasem jest lepiej,mniej boli. Ja czasem myśle sobie,że mi sie to śniło,że byłam w ciąży :( że to był sen :( a co do sukni,to nie będe miała możliwości ich przymierzenia,więc wybieram w ciemno. też w tej drugiej podoba mi sie bardzo ten gorset i dekolt :) musze zadzwonić do krawcowej :) miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×