Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

ooo niki to masz malego byczka w rodzinie:))) Anita -jak ja ci zazdroszcze tych kopniakow:) ja to marze o tym i wierze ze bedzie u nas git:) vi- no to teraz musisz sie o drugie postarac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale dzisiaj maly szaleje, zreszta on jest strasznie ruchliwy, a ostatnio zwlaszcza jak rano w pracy wypije szklanke mleka, nie moze sie uspokoic. Pozniej siedzial spokojnie, wrocilam do domu, sprzatalam troche i teraz wlasnie siadlam sobie do kompa na chwile, a tu pierwszy raz tak wyraznie mi sie brzuch ruszal. Ale to niesamowity widok. Jeszcze nie ma wystajacej stopy przez brzuch ani nic takiego ale i tak jest cudownie. Tralala juz niedlugo i ty bedziesz czuc te kopniaki :) kazda nas to czeka. Ja wiem ze nie mozesz sie tego doczekac, ale kazdy dzien przyniesie ci nowe niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki :) Anitia ciut Ci zazdroszcze tych kopniaczków ;) ale troszke tylko ;) rany rok temu mój S złamał noge :o jak to przeleciało. buziaki miłego dnia :) gdzie reszta Was??? halo! hop hop? nerwus,rudzik i nowe dziewczyny które jakiś czas temu pisały????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) Hanik od dzisiaj zajada marchewkę :) i aż robi mmmmmm z radosci jakie to pyszne :) niesamowity widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki,wiecie co ujrzałam dziś na teście 2 kreseczki.... normalnie deja vu/chyba dobrze napisałam?/ bo w tamtym roku też 18 ujrzałam wdie krechy na teście... trzymajcie kciuki żeby było dobrze... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Monia tak strasznie się ciesze :) widzisz Twoja kruszynka po prostu chce przyjsc na swisat rok pozniej :) faktycznie to już rok, bo ja o ciazy dowiedzialam sie 17 maja... teraz juz wszystko bedzie dobrze... trzymam kciuki najmocniej jak potrafie i jestem z Toba myslami :) Ty wiesz, ze szczerze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi wiem o tym,że szczerze :) w sobote ide do lekarza,mam nadzieje że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodrociaaa.
no to zostalam sama.. Jutro mam wizyte u lekarza.. zapisalam sie bo bolal mnie brzuch ... mam zle przeczucia znow.. :(:( wydaje mi sie ze znowu cos tam uroslo :(:( moniaaa gratuluje Ci :*:*:* oby wszystko bylo dobrze :*:*:* cieszcze sie razem z Toba :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gatulacje!!!1 dodrocia nie jestes sama a ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - kochana serdeczne serdeczne gratulacje, i uwierz ze teraz juz wszystko bedzie dobrze, widzisz jednak moja stopka mowi prawde, te nasze aniolki tylko zmieniaja date przyjscia na swiat. Strasznie sie ciesze razem z toba, wiem kochana ze bedziesz teraz sie w srodku ciagle martwic, aby bylo wszystko dobrze, ale bedzie, ja to wiem, ze teraz juz bedzie wszystko dobrze. Jeszcze raz sciskam cie mocno i ciesze sie twoim szczesciem. Dorocia i niki - na was tez przyjdzie pora, uwierzcie kochane, kazdy ma swoj czas, kazdy musi swoje po prostu przejsc. A moj babelek juz zaczyna prawie 27 tydzien, kurcze ale ten czas leci. Sa dni ze kopie jak oszalaly a potem dwa dni ciszy i spokoju i znowu to samo. Ale uwielbiam jak brzuch mi sie rusza :) cudowny widok. Vi - jeszcze niedawno bylas w ciazy a teraz Hania juz marchewke wcina :) hehe leci ten czas co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny teraz bede żyć od wizyty do wizyty. coś brzuch mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
dziewczyny... bedzie dobrze.. niki jakos se poradzimy :*:*:* monia nie stresuj sie niepotrzebnie :* bedzie wspanialy i piekny bobasek :*:* a u mnie nijak... jutro wizyta u doktora.. napisze wam co bylo.. mam nadzieje ze se tylko wszywam.. ale i tak mam zle przeczucia.. zobaczymy jutro.. mam nadzieje ze mi powie po zwyklym badaniu.. echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie panikuj... wiem, ze latwo mi mowic... ja cala ciaze swirowalam przy najmniejszym ukłuciu, a Ty teraz na pewno bedziesz sie 100x bardziej martwic... ale zobaczysz, ze tym razem w styczniu utulisz Swoje malenswto :) z calych sil wierze ze tak bedzie :) brzuch zawsze na poczatku boli to nic nadzwyczajnego. Dbaj o siebie i o Groszka :) Anitia no leci ten czas niesamowicie.... patrze na ta swoje szczescie i uwierzyc nie moge, ze byla w moim brzuchu :) a za 3 dni skończy 4 meisiace :) Dorcia i na Ciebie przyjdzie czas, zobaczysz :) taki, który jest Ci pisany :) Niki Ty masz juz cudownego aniolka chodzacego po ziemi i drugiego, który strzeze Cie z gory... musisz byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a jak tam dzisiaj samopoczucie ?? oj cos czuje, ze bede przezywac ta ciaze razem z Toba ;) nie dosc, ze rok temu tez w tym czasie bylam dokladnie na tym samym etapie ciazy to jestes mi wyjatkowo bliska :) takze zobaczysz jak teraz obie bedziemy w tej jednej ciazy to groszek na pewno bedzie slicznie rosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA MONIAAAAAAA SUPER WIESSCI:d:d:d:d: Lec do gina, zrob najpierw sobie BetaHCG bedziesz znala poziom hormonu, od razu popros o leki na podtrzymanie duphaston badz luteine, zapytaj jeszcze o acard albo inny p/zakrzepowy zeby lepiejukrwic macice zeby sie lepiej zagniezdzalo:) brzusio spokojnie moze bolec jak na okres, bo tam przeciez sie teraz zarodeczek caly czas zagniezdza:))) Odpocywaj, nie dzwigaj, nie przemeczaj sie:) Bedzie dobrze zobaczysz:) Ja koncze powoli 17tc:D w poniedzialek zaczynam 18tc i mam wizyte u gin i sie bede umawiac tak jeszcze przed 21tc zeby zobaczyc czy wszystko gra jak nalezy:) A kopniaczki delikatne juz czuje:))) Trzymam kciukasy:)) Dorcia glowa do gory, trzymam kciukasy za Ciebie. Wy za mnie tez trzymajcie:*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi kochana Ty moja :) dziś lepiej brzuchol mniej boli,czasem zakłuje po lewej stronie. Duphaston już biore wczoraj :) wiecie nie myślałam,że od jednego razu uda mi sie zajść ;) ;) ;) he he :D Tralalala super,że kopniaki już czujesz :) ciesze sie bardzo wiesz:) i trzymam za Ciebie kciuki :) Dorcia jak po wizycie? eh jeszcze dziś na ten kurs,nie chce mi sie ale trzeba jechac. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
czesc mamuski :* u doktorka ok :) to co mnie tam boli to zrosty co mialam po tych operacjach.. zrobil mi cytologie i za 10 mam dzwonic czy jest wynik.. przypomnial mi ze mam tylozgiecie macicy i powiedzial ze to normalne ze jak cos mnie strzyknie to ja juz mam najgorsze scenariusze przed oczami po tym co przeszlam.. monia normalnie super :*:*:* tak sie ciesze ze jestes szczesliwa:*:*:* udalo sie :*:*:* nawet nie musze pytac Was co tam slychac bo widze ze wszystko na biezaco :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja też mam tyłozgięcie macicy :) matko ale gorączki dziś,masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mam tylozgiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dni takie same... sniadanko, spacerek, obadek, drzemka, deserek, kapiel, kolacja i spanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, jak tam samopoczucie? Ja tu ciagle ciagle zagladam, tylko jakos tak czasami nie mam bardzo czasu pisac. Monia mam nadzieje ze wszystko w porzadku, a bolem brzucha nie przejmuj sie bardzo, bo zawsze na poczatku ciazy sie to zdarza, ale nie wolno ci sie teraz denerwowac kochana. U mnie wszystko bez zmian. Maly rosnie, strasznie rozrabia w brzuszku, rusza sie jak opentany, ma juz swoje pory kiedy kopie, ale tylko czasami moge zobaczyc ruszajacy sie brzuch, chcialabym zobaczyc kawalek piety wystajacej z mojego brzucha albo cos w tym rodzaju :) hehe, ale wiecie o moim dzieciatku moglabym mowic i mowic. Na razie robimy tylko male zakupy dla niunia, dopiero po 30 tygodniu chyba bede kupowac wozek i lozeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jak po wizycie ?? bo ja tu z nogi na noge przeskakuje ze stresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki. byłam u gina. i dupa :( powiedział,że chyba widzi słaby zarys zarodka ale też jest powiększony prawy jajnik i może być ciąża pozamaciczna :( w piątek następna wizyta, mówił że może owulacja sie przesuneła ale wątpie w to :( jak będzie źle to sie załamie :( nie mam sił :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia kochana ja wierze ze wszystko bedzie dobrze, jeszcze jest wczesnie wiec gin nie moze dobrze zobaczyc, ja mialam pierwsze usg dopiero w 6 tyg i chyba 4 dniu i dopiero tez bylo slabo cokolwiek widac, tylko zarys, wiec glowa do gory, bedzie dobrze. Limit zlych przezyc juz wyczerpalas, teraz juz tylko same dobre cie czekaja, mocno w to wierze kochana. Jestem z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia ❤️ dziś chyba kupie jeszcze jeden test i zrobie. zastanawiam sie nad betą. chociaż co mi to da. co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia spokojnie.... zmien lekarza... ja dowiedzialam sie o ciazy 17 maja, u lekarza bylam 25 maja, czyli jeszcze pozniej niz TY i bylo widac tylko pecherzyk!!!!! nie bylo zarodka, nawet zarysu!!!! SPOKOJNIE bedzie dobrze co on pierniczy o ciazy pozamacicznej... byl pecherzyk w macicy ?? kurwa co to za lekarz?? zdenerwowalam sie teraz!!! masz zdjecie usg z wizyty ?? zrob bete... ja w tym czasie mialam chyba 34 jednostki... wcale nie wysoka a owulacje mialam o czasie... no kurde... zrob bete w poniedzialek, a nastepna w srode albo czwartek, nie rob testow sikanych nic to nie da tylko strata kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi spokojnie,lekarz jest ok. powiedział to co widział. chyba rzeczywiście zrobie bete bo umre do piątku normalnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×