Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

faktycznie tu pustki... monia super taki kurs :) a ile to kosztuje ?? dostaniesz po nim od razu prace ?? my po siwetach i po chrzcie :) Hania przespala wlasciwie cala msze, obudzila sie tylko pod oltarzem i po polaniu woda poszla dalej spac :) a tak wygladal stol, ktory przyszykowalam na chrzest http://zapodaj.net/63bce7e105a0.jpg.html i torcik, ktory sama robilam :) http://zapodaj.net/b56961302787.jpg.html wszystkich zdjec z chrztu jeszcze nie mamy, ale moze jak beda to sie pochwale jak Hania byla ubrana, bo kazdy do niej zagladal ;) wyrozniala sie ze wszystkich dzieci, bo reszta albo w jak ja to nazywam mini sukniach slubnych, albo w welurkowych kompletach... Hania skonczyła 3 miesiące, wazy 5,7 kg i ma 60 cm :) nie wiem kiedy ten czas zleciał :) juz sie swiadomie usmiecha, przytula :) :) i strasznie strasznie duzo gada... wszyscy sa zdziwieni, ze 3 miesieczne dziecko tyle rozmawia... czasem jej wyjdzie "mama", czasem "dziadzius" :) jeszcze wymawia to nieświadomie, ale to oznacza, ze zacznie szybko mowic, bo widac ze bardzo to lubi :) wciaga juz na kolacje kaszke, a w dzien dostaje mleko z kleikiem, bo samo to juz jej nie wystarcza, a za 2 tyg ruszymy z warzywkami :) a jak tam nasze brzuchatki ?? milego dnia laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
vi hej ;) poznikaly... nie wiadomo... 3 miesiace to juz duza dziewczynka ;) super ze juz mowi ;) ja mam 9 dc... jakos moje zapaly do wszystkiego oslably.. bedzie co ma byc.. ale musi byc dobrze ;) DZIEWCZYNY!! :P HALO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko:) wczoraj z Sopotu z mezem wrocilam;) zimno bylo i teraz sie grzeje pod koldra bo sie podziebilam:) Vi czas leci jak szalony:) ja juzcw polowie 15tc! monia- fajny kurs i wieksze szanse na dostanie pracy:) juz sie lata nie moge doczekac aczkolwiek wiem ze bedzie mi ciezko bo sloneczko mnie wkurza a jak upal bedzie to bedzie masakra;) ale dam rade i juz jesieni sie nie moge doczekac zeby dziecie moje juz przytulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez tu ciagle jestem, ale u mnie nic sie nie dzieje. Troche mialam ostatnio malo czasu bo tato jest u nas, no wiec staram sie mu poswiecac duzo czasu. U mnie juz koncowkam 24 tygodnia i wiecie co, ja znowu sie martwie, czemu moj maz jeszcze nie moze wyczuc ruchow dziecka. Kiedy wasi poczuli? No bo maly kopie, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo juz teraz zaczelam sobie wkrecac ze to co czuje to moze nie kopniaki, no ale przeciez ja wiem ze to kopniaki. Widzicie jaka glupia jestem. A poza tym moj pepek ciagle wklesly. Kiedy powinien sie zrobic wypukly???? Widzicie ja ciagle mam jakies problemy... ech nie moge sie doczekac kiedy moje niunio przyjdzie na swiat, a dzis kupilam kolejne male ciuszki, ech uwielbiam zakupy dla malenstwa. Vi- rzeczywiscie ten czas leci. :) Ja dzis rozmawialam z kolezanka, jej mala ma niecale 8 miesiecy a juz chodzi, ale jej synek tez szybko wstal, on mial chyba pol roku jak stanal na wlasnych nozkach przy lozku, wiec w sumie sie nie dziwie. Ech fajnie ci masz juz malenstwo ktore mozesz przytulac, ja na razie tylko moge glaskac sie po brzuszku i mowic do niego. Monia - a jak tam u ciebie, jak tam przygotowania do slubu? Juz pozalatwiane? Tralala - nic nie piszesz o mdlosciach, czyzby juz bylo po? dorcia - wiem ze nadchodza chwile zwatpienia ale ja wierze z calych sil, ze niedlugo i w twoim brzuszku zagosci fasoleczka, nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) wczoraj nie miałam siły nic już pisać :) Vi przepiękny tort,serio sama go robiłaś??? wow jestem pod wrażeniem :) Hania to już kluseczka mała :) buziaki dla niej :* Anitia już 24 tydzień??? o matko ale ten czas leci,już niedługo będziesz mieć malucha w ramionach :) :) :) Tralalala zbliża sie połowa dla Ciebie tego pięknego stanu :) jak sie czujesz? Dorcia u mnie też starania na luzie,są i ich nie ma :) kurs jest za free :) wczoraj byłam u krawcowej i będe robic z dwóch kiecek jedną :) góra będzie z agnes a dół ta z wstawkami :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko - spokojnie:) ruchy zaczyna sie liczyc od 29tygodnia ciazy wiec moze wowczas i maz zacznie cos czuc. Faceci inaczej to odczuwaja:) A co do pepka to wcale nie musi ci sie zrobic wypukly:) Roznie to bywa:) Moze zostac caly czas taki jaki jest. A dopiero zblizasz sie do III trymestru wiec brzusio bedzie sie powiekszal jeszcze:) Spokojnie:) Z glaskaniem brzusia to oszczednie bo moze wywolywac skurcze macicy:) A co do moich mdlosci to owszem mialam lekkie w I trymestrze ale praktycznie olewalam bo i tak lezalam calymi dniami jak zombie;) Teraz juz koncze powoli 15tc:) W poniedzialek zaczynam 16:) wiec o mdlosciach w ogole nie mysle;) Monia-polowa to dopiero za miesiac bedzie:) wiec to jeszcze troche czasu:) a czuje sie bardzo dobrze:) tylko bebechy mi sie wywijaja i jelito mnie boli wiec no-spe lykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talalala no nie zazdroszczę ciazy latem.... ja bylam dopiero w I trymestrze i strasznie zle znosilam cieplo... monia no sama sama robilam :) dodatkowo byl pyszny, bo w srodku bita smietana i owoce a nie ajkis krew ;) anitia spokojnie :) takie odczuwalne dla kogos ruchy moga pojawic sie znacznie pozniej :) u mnie no na poczatku jak ktos kladl mi reke na brzuchu to mala przestawala sie ruszac ;) a co do pepka to moj nie wyskoczyl ;) takze tym to sie nie martw :) wszystko na pewno jest dobrze a synek zdrowy rosnie :) a Hania faktycznie robi sie juz takim okraglym bobaskiem :) za tydzien nas czeka testowanie jedzonka :) zobaczymy co Hania polubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzieki dziewczyny uspokoilyscie mnie troche, to glupie ale naprawde to pomaga tak sie wygadac troche, bo w sumie maz nic na ten temat bardzo nie mowi, ale widze ze chcialby i on juz poczuc te ruchy ktore ja tak przezywam jak czuje. Jak maluszek sie rusza to ja chichocze za kazdym razem i on juz wie ze maly mnie kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no anitko glowa do gory:) A co do upalow to jak teraz tak slonce dawalo to juz mnie meczylo....ale lato spedze u rodzicow na dzialeczce takze na pewno bedzie mi fajnie:) i tylko od czasu do czasu pewnie do ginka na wizyte:) a teraz mam nastepna wizyte za 2,5 tygodnia:) i sie doczekac nie moge:) i wierze ze wszystko bedzie oki i doczekamy szczesliwego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello : ) :) :) :) :) ;) ;) jest tu kto? miłego wekenndu kochane :) niki jak tam? martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki455
Siemka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nie za rozowo! tydzien po poronieniu mialam usg i powiedzieli ze wszystko jest ok ze wszystko zeszlo wiec sie ucieszylam tydzien pozniej krwawienie sie skonczylo przynajmniej tak myslalam po 5 dniach wrocilo i trwa dalej do tego przyplatalo sie zapalenie drog moczowych wiec poszlam do lekarza on mnie wyslal na kolejne usg i sie okazalo ze jednak cos jeszcze zostalo wiec mnie poslali do innego gina a on mnie na izbe pzyjec ze szpitala do domu i wczoraj mialam zabieg i dzisiaj siedze w domu z goaczka dzwonila pielegniarka i poviedziala mi ze jak sie bede gorzej czula to mam spowrotem do szpitala. to tyle u mnie vi- czemu ci sie tak spieszy zeby malej dawac normalne jedzenie? dziecku powinno wystarczyc mleko kaszka wiem ze w sklepach jedzenie w sloiczkach mozna kupic od 4 miesiaca ale ja bym sie zastanowila czy warto, takie malutkie dziecko nie trawi tak szybko ja wiem jak to jest byc mama i nie moc sie doczekac zeby spobowac nowych rzeczy. Moja mala jak miala 8 miesiecy kilka razy przestala oddychac na kilka nascie sekund lekaze nie wiedziel co jest nie tak mowili ze to zgaga i ze kwas zoladkowy wraca do przelyku i blokuje jej drogi oddechowe sami doszlismy do tego ze dzialo sie tylko wtedy kiedy dostawala jedzenie ze sloiczkow szczegolnie hainz ktore zawieraly pomidory okazalo sie ze jej organizm nie byl gotowy i nie tolerowal niektorych skladnikow. jak sie zdecydujesz na zupki itd pamietak zeby nie dodawac soli ani cukru bo nerki takiego maluszka nie sa przygotowane na sol a wszystko co potrzeba jest juz w warzywach anita jak maz sie nie moze doczekac to zalatw gdzies tetoskop to bedzie mogl poslychac bicia serca i ruchy tez. mnie pepek tez nie wyskoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki mam nadzeje, ze juz teraz bedzie tylko lepijej... co do podawania nowych rzeczy to wszedzie jest napisane i kazdy lekarz Ci to powie, ze dziecku karmionemu modyfikowanym mlekiem diete rozszerza sie w 4 miesiacu... zaczniemy od owocow i warzyw... nie bede jej ciagle karmic modyfikowanym, bo za 2-3 miesiace bedzie wygladala jak pulpet zreszta bedzie jej brakowalo witamin... bo ciagle dostaje te same, a mleko matki sie zmienia... modyfikowane juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ja tez jestem :) u mnie tez sie nic nie dzieje... dni cyklowych nie odliczam jakos specjalnie.. mam to w nosie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut. Ankieta znajduje się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- no i slusznie:) nie ma co sie nakrecac:) u nas extra pogoda:) chyba rusze do ogrodka i polapie troszke slonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dorcia mam tak samo :D i o dziwo piersi jeszcze mnie nie bolą na @ ! normalnie cud jakiś :P wczoraj na rowerkach zrobiliśmy 23 km :) od jutra chyba będe jeździć rowerkiem na ten kurs,14 km w jedną strone :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przepraszam ze tu za bardzo nie zagladalam za czesto, tzn codziennie czytam ale nie zawsze mam czas cos napisac, heh, miejmy nadzieje ze juz teraz bede miala wiecej czasu troszke. Ja dzis znowu do poloznej ide, no i teraz wizyty juz bede miala co 3 tygodnie do 32 tygodani chyba a potem co 2 tygodnie. Maly wierci sie niemilosiernie, zwlaszcza wieczorem a 2 dni temu moj maz wreszcie go poczul, ale chichotal przy kazdym kopniaczku heeh ci faceci sa jak dzieci. Wiecie moj maz nie nalezy z tych wylewnych, on jest dosc zamkniety w sobie, czasami muszse z niego wszystko normalnie wydobywac co mysli itd, ale normalnie cieszyl sie jak dziecko jak poczul te kopniecia. Fajnie bylo na niego tak patrzec. A dzis wogole to snilo mi sie ze urodzilam hehe. Myslalam ze ja nie bede miala takich snow. :) Aaaa i jeszcze jedno, zaczynam szukac wozka, tak powoli, narazie chce cos wybrac ktory mi sie najbardziej podoba. Wiecie cos moze na temat gondoli w tym wozku? http://cgi.ebay.co.uk/SILVER-3IN1PRAM-PUSHCHAIR-CAR-SEAT-AIR-WHEELS-14DESIGNS-/250681307056?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item3a5dc52fb0 chodzi mi czy jest spora gondola, bo w niektorych to sa takie malutkie te gondolki, a ja chce jednak od urodzenia zeby dziecko lezalo na plasko w gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita co do wozka to na kiedy ty masz termin?? bo dziecko nie bedzie dlugo w gondoli do 3 miesiecy jakos tak wiec najlepsze sa na zime tzn gondole sztywne bo na lato to strasznie goraco zawsze mozesz kupic z gondola miekka. to wszystko zalezy od upodobania i wygody ale tez miejsca w mieszkaniu czy bedziesz miala to potem gdzie schowac itd. najlepiej zajedz do wiekszego sklepu np.boots albo toys us i poogladaj co ci sie bedzie podobalo i co bedzie wygodne np dla mojego meza najwazniejsze bylo regolacji raczki zeby mu sie wygodnie prowadzilo. Monie sie podoba http://www.quinny.com/gb-en/strollers/urban-use/buzz-4 i do tego tez sa gondole itd . najwazniejsze zeby byl wygodny dla ciebie zeby nie byl za duzy i za ciezki bo to ty bedziesz go najwiecej uzywac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu Anitko to pieknie:) Ja tez zaczynam lekkie ruchy juz czuc:) Do 32tc juz ci niedaleko:) czas tak szybko leci ze szok:) ja za 1,5 juz mam wizyte:) i bede plec znala:) pieknie:) monia-jak slubne przygotowania?:) vi-jak Hania znosi pierwsze oznaki ciepelka?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala przygotowania w miejscu,nic nowego ;) Anitia wózyczek fajny,moja siostra ma podobny:) dziś zrobiłam 30 km rowerkiem :) jupiiiii :D :D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia jak dla mnie to jest standardowa gondola... czyli nie za duża... na zime porazka... wszystkie moje kolezanki marudzily, bo dzieciakom caisno bylo... ja mam roan marite... rewelacja, najwieksza gondola na rynku, duzo miejsca, Hania nadal ma w nim swobodę, gdzie wiekszosc juz sie przezucila na spacerowki, bo ciasno :/ miekki, stabilny... monia zazdroszcze kondycji ;) tez by mi sie rower przydal ;) tralalala ja obstawiam chłopca ;) a Hania rewelacyjnie znosi cieplo :) w ogole zlote z niej dziecko... jak zaczela wciagac kaszki to ma przerwy w jedzeniu po 5-6 godzin a w nocy nawet 8 :) rozgadana i mala smiechotka :) ciagle uchachana jest :) ehhh dobra koniec bo ja tak moge o niej bez konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- ja tez mam takie przeczucie;) ale najwazniejsze zeby zdrowy byl dzieciacek:) a superz ze Hania taka fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
... hej :) .. ja za bardzo nie mam o czym pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalam i wszytko mi zniklo, Heh no to jeszcze raz. Jesli chodzi o te gondolki no to wlasnie tak sie zastanawiam, bo ja rodze koniec sierpnia, a w sumie nawet jak pomysle to w grudniu nawet nie ma takich temperatur w UK jak w polsce, wiec nie bede dziecka tak samo grubo ubierac jakbym ubierala w polsce wiec chyba powinna byc ta gondolka wystarczajaca mysle. Hmm, najgorsze jest to ze nie moge znalezc tego wozka nigdzie w sklepie zeby obejrzec, i tylko tak znam wymiary. Ale na razie dopiero jestem na poczatku swoich zakupow wiec na razie tylko jezdze i szukam swojego wymarzonego wozka. Jeszcze mam troche czasu. A tak wogole to bylam dzis u poloznej no i sluchala znowu bicia serduszka, no ale moj maly urwis bawil sie troche z nia w chowanego, co go sobie wymacala i zaczynala sluchac bicia serduszka to on jej zwiewal w inny kat mojego brzucha, a raz nawet tak kopnal ze jej odskoczyl sprzet do sluchania hehe, maly rozrabiaka chyba nie lubi byc podsluchiwany hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Anitia jak tak czytam to aż mi się łezka zakręciła ;) bo z Hanią było tak samo przy słuchaniu tętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×