Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość rudzik90
hello! dzisiaj rano popatrzyłam na moje cycuszki w świetle dziennym i wiecie co zauważyłam, bo raczej nie zuważyć tego jest trudno... na tej ciemnej obwódce wokół sutków mam takie wyraźne niebieskie żyły a wcześniej ich nie miałam a cycuszki bolą tak że zwariować można ;) jak myślicie to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rudzik, badz dobrej mysli. Kazda kobieta jest inna i kazda inaczej wszystko przechodzi. Ja jak bylam w ciazy to wogole nie mialam zadnych zylek na piersiach ani nic takiego, cycki tez jakos nie bolaly szczegolnie, jedno co pamietam to sutki ciagle takie sterczace byly. Dorocia kwas foliowy lykaj i to juz. Kazda dziewczyna ktora sie stara od razu brac kwas foliowy. Jest on bardzo wazny do prawidlowego rozwoju dziecka i do 12 tygodnia ciazy powinno sie go brac 400 mg dziennie, czyli zazwyczaj to jest jedna tabletke. Buziaki, ja zmykam na moje opalanko. Kocham slonce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - a gdzie Ty mieszkasz? chyba na poludniu UKeja? bo ja mam tescia w Bournemouth i jedziemy z mezem za dwa tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poludniowym zachodzie,W Devonie na tak zwanej Rivierze Angielskiej. Jest cudownie. :)Bournemouth jest jakies 1.5 godziny drogi ode mnie, a moze nawet krocej. Aby wam sie tylko pogoda udala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
co tak ucichlo? siadlam se wlasnie i chcialam poczytac co was a tu nic.. :P hmm.. a ja co.. cycki mnie nie bola prawie wcale, @ nie ma dzieki Bogu, a tak to bez zmiam.. :D moj chlopak przyszedl do mnie z bukietem w ramach przeprosin.. :D takiego jeszcze nigdy nie dostalam :D:D:D:D a potem bedzie figo fago :D pozdrawiam wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dorociaaa --> no cosik tu cicho zgadzam się z tobą:) mnie tak cycuchy bolą że aż mi się ryczeć chciało w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
a mnie wlasnie nie... jestem ciekawa.. @ nie nadeszla.. :D moze sie uda.. jutro rano robie test bo juz nie moge.. moze akurat.. padlabym ze szczescia chyba!!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nie każdą bolą cycuchy, niektóre kobiety prawie albo wogóle nie mają typowych objawów ciąży... jak zrobisz test to napisz wynik ;) i oczywiście trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa.
pewnie ze napisze.. mam nadzieje ze sie nie zawiode.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ja może jutro też zatestuje ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam dizewczyny juz po testach? Jak tam staranka w tym cyklu. Przesylajcie nam tu jakies dobre wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
no niestety u mnie 1 krecha ale się tym nie przejmuje bo było jeszcze na to zawcześnie i nie zrobiłam z porannego moczu... tak więc jutro idę na bete:D mam nadzieję że wyjdzie że jestem:D mój mąż mówi że on wie że jestem i se gada do brzusia(z nim jest już chyba gorzej niż ze mną):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
a gdziesię pział fredzik?? już nas nie odwiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
:(.......... robilam ten nieszczesny test.. i nic :( wiec chyba ten miesiac nieudany... :( ale nie poddajemy sie, probujemy dalej! rudzik=> mam nadzieje ze jednak Ci sie teraz uda ;* trzymam kciuki za Ciebie ;* i za wszystkie przyszle mamuski ;* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki ja juz nie musze testowac. wlasnie dzis dostalam @:( to dopiero pierwszy cykl ale jednak mi smutno:( zycze wszystkim powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dorociaaa--> może tobie też się udało:D eve22--> życzę powodzenia w następnym cyklu:D dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
fajnie by było.. :) trzymam trzymam :D a i tak mialam dziwne wrazenie.. bo ta kreska .. no dziwna.. w srodku niej bylo takie mocniejsze.. prawie czerowne... to moze tam sie skupil kolor na moja druga kreseczke? :D:D:D nie nakrecam sie bo potem tylko rozczarowanie .. ale pracuje nad tym, zeby tak intensywnie nie myslec o tym.. bo to nie pomaga... Takze glowy do gory! i Dzialamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dorociaaa a kiedy masz mieć @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
a jeszcze dodam ze brzuch mnie nie boli, i nawet nie cycki tylko sutki troche.. a tak to wszystko w porzadku.... wiecie ci Wam powiem, wolalabym juz dostac ta @ niz siedziec w niepewnosci.. bo ani nie ma dwoch kresek ani @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
juz jakos teraz .. bo mam nieregularne.. ostatnie dwa cykle to mialam 33 i 31 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ja też mam nieregularne ale spodziewać się juz mogę 27.05 oby nie nadszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
no ja jakos teraz... tak bym chciala zeby nie przyszla... ale naprawde wole juz dostac i wiedziec ze mam i ze nic z tego nie wyszlo w tym miesiacu, niz czekac i sobie wszywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie pogoda piękna! czuje sie dobrze,do lekarze za jakiss dobry tydzień pójde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff przed chwilą musiałam dac zastrzyk mojemu Sz..... ciężko było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
hej wszystkim! no ja caly czas czekam ,powinnam dostac 27.05...zobaczymy,niby mnie brzuch bolal dosc mocno, teraz mi przeszlo, teraz niecierpliwie czekam co sie zdarzy. Ja mam zawsze takiego pecha ze niestety mam nieregularny okres, nawet do 40 dc!! takze zawsze jak mnie piersi bolaly itp to robilam test bo myslalam ze moze jestem w ciazy, testy wykazywaly 1 kreske a ja jakos dzien po tym dostawalam okres!! Teraz w tym mies zaczelam zwracac uwage na dni plodne bo moze nie celowalam w te dni.. I na powaznie zaczelam myslec o staraniach, poszlam nawet z tym do gin i lykam kw.foliowy:-) czekam z niecierpliwoscia na koncowke tyg, bo powiinam dostac @. Ale sama nie wiem, chyba w tym mies nic z tego, jakos nic nie czuje procz bolow brzucha ktore mi minely, ale to zawsze mam na owulke tydz lub 2 tyg przed@. Zreszta "starania " byly okolo dni plodncyh, przed i po, bo jak juz pisalam a dni najb plodne chodzilam do pracy i ciagle nie bylo mnie w domku albo bylam zbyt zmeczona... Jak nie odstane @ to w nast weekend zrobie tescik. eve22----> hm... mialysmy zatestowac razem a tu lipa...:-(( z tego co pamietam mialas dostac @ dzien przede mna wczesnie sie pojawila @ no coz.... kobiecy organizm rzadzi sie swoimi prawami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beati22- no mialysmy testowac razem a teraz bede czekac na Twoj wynik:) sama bylam w szoku ze tak wczesnie dostalam. nawet sie tego nie spodziewalam. ale bynajmniej wiem dlaczego tak wczesnie zaczely mnie bolec piersi i krzyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
eve22----> ja napewno tez dolącze do Ciebie, bo jaos nie wydaje mi sie zebym utrafila:-( ale napisze napewno czy dostalam @ a jeśli tak wczesnie to moze nie @ tylko plamienia?? moja kolezanka tak miala i tak ponoc jest ze przy zagniezdzaniu zarodka moga pojawic sie plamienia. Mialas zawsze regularne @ ?? jestem zdziwiona, ale widzisz jak to moze roznie byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beati22- no raczej mam regularne, wlasnie zajrzalam do kalendarzyka ktory prowadze juz od 3lat i praktycznie od sierpnia ubieglego roku mam co 28-29dni.(bo wczesniej jezdzilam do Holandii i roznie to bywalo, a wiadomo ze przez zmiane klimatu rozne anomalie sie zdazaja) czy ja wiem czy to plamienia? leci ze mnie tylko wtedy gdy ide do lazienki a na podpasce jak troche rano wylecialo tak do tej pory nic, ale jest to normalna krew. a Twoja klezanka w jakiej postaci miala te plamienia? byly brazowe czy tez normalna krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
moja kolezanka miala plamienia takie ze byl to zmieszany sluz z krwia. Generalnie czytalam sobie o objawach ciazy i moga wystapic krwawienia lub normalny okres. Mnie niepokoi ze jesli mialas regularnie od tak dlugiego czasu to dlaczego teraz dostalas wczesniej. Nie wiem, moze sie po prostu stres albo cos wywolalo u Ciebie wczesniejsze pojawienie sie @. Ale jest to dla mnie zastanawiajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia. nigdzie nie wyjezdzalam, aktualnie nie pracuje wiec stres tez wykluczam. bola mnie persi jeszcze choc zawsze w pierwszym ddniu wszystko przechodzilo. przez ostatnie 2miesiace mialam bardzo skape miesiaczki, tzn jedna trwala 2dni a druga 4 (gdzie u mnie trwaly 5-7dni) ale bylam z tym u ginekologa, zrobil mi usg dopochwowe ale nic nie stwierdzil. jak ta bedzie taka skapa to znow pojde bo podejrzewam problemy hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×