Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość
anitia trzymam kciuki! ta niepewność jest okropna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
mnie wciąż boli brzuch, byle do jutra to chociaż człowiek będzie wiedział na czym stoi martwi mnie tez fakt tego stresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co tu tak cicho? Gdzie sie podzialyscie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
diewczyny co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
Anitia - mocno trzymam kciuki! A u mnie właśnie dobiega 40 dc bez @, na dodatek dziś zaczęłam mieć mdłości - zapewne z wrażenia. Jutro rano zrobię test, jednak nie wytrzymam do czwartku. Starajaca sie - zmienisz nick ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. też chciałabym się podłączyć jeśli mogę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ostatnią @ 28.04 i tuli tuli było 5, 6 i 10.05 póżniej jakieś 4 dni żle się czułam jak bym była chora nic mi nie smakowało i bolał mnie brzuszek w dole i boli do dzisiaj a wszystko inne przeszło, czuję się b.dobrze, jem jak śmietnik, wszystko mi smakuje. myślicie że jestem czy raczej się nakręcam? bo chciałabym bardzo. dodam że mam 34 lata i to moje pierwsze starania, może to już.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
fredzk to tak jak ja ... możliwe że się nakręcasz a możliwe że sie nam udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no już jestem.... minilu chyba dobry pomysł ze zmianą nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przeczytałam wszystkie wypowiedzi i faktycznie tak jak ty, prawie bo mnie cycuchy wogóle nie bolą nawt przed @ jeśli wogóle bolą to słabo, mam nadzieję że jesteśmy. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nick zmieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zjadło mi moje słowa. zmieniłam nicka,juz nie ma starającej sie mm,jest monia_a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
haloooooooooooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fredzik kiedy masz mieć @@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.05, to tak długo jeszcze, a ty czułaś coś że jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie bardzo,piersi mnie zaczęły boleć jak na ,test mi wyszedl źle ( za szybko go schowałam,a były dwie krechy) i tylko czekałam na @,jak nie było to zrobiłam drugi test . cały czas chce mi sie spać,ale to u mnie norma,mam niski cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś byłam ale nie udało się, w teście wyszły mi dwie kreseczki (robiłam jakieś 6-7 dni po spodziewanej @) ale lekarz powiedział że nic nie widzi, że za wcześnie przyszłam i dał mi luteinę albo na podtrzymanie albo na wywołanie, no i było to drugie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a sprawdzałaś kiedy miałaś owulacje? my sie kochaliśmy w dzien owulacji i w dwa kolejne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja do lekarze jeszcze nie ide,za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdziłam tylko z moich wyliczeń 9-16 dni płodne a owulacja 13 a my 10 i nie wiem czy coś z tego będzie a tak bym chciała bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
trzymam kciuki.... a mój men leży w szpitalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem czytałam że biedak nóżkę złamał a wie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wie wie,a czy ta noga jest złamana to nie wiadomo bo nasi lekarze mnie osłabiaja,od soboty leży a oni dopiero wczoraj zdjecie zrobili a dziś odczytali. Ale nie jest chyba tak źle,zlamania raczej nie ma (wiem jak to brzmi),założyli mu coś takiego że może zgiąć noge pod katem 90 stopni i smiga na kulach,a w pierwszym szpitalu straszyli nas że operacja i śruba do kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też już mykam,powodzenia dla starających sie,papapapapa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evangeline,edka,kropka,sadalite gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
witam wszystkie starające sie dziewczyny!! :-) jestem tu nowa i dopiero od kilku tyg podjelam powazna decyzje ze che byc w ciazy:-) na powaznie zaczelam liczyc dni plodne i musze sie starac:-) mam nadzieje ze mi sie szybko uda:-) mam problemy z tarczyca, rok temu w lipcu mialam operacje, teraz biore euthyrox, bylam u ginekologa i powiedziala mi pani dr ze to nic nie szkodzi:-) mam na luzie do tego podejsc i jak przez pół roku nic nie bedzie to wtedy mam przyjsc to bedziemy dzialas, jakies badania itd. No zobaczymy... niby czytalam na roznych forach ze ciezko zajsc w ciaze jak sie ma niedoczynnosc, ale uwazam ze to jest sprawa indywidualna. Jedno wiem napewno-bardzo bardzo bym chiala:-) Trzmam kciuki za wszystkie staraczki i gratuluje juz tym co zobaczyly dwie kreseczki:-)) ah prawie bym zapomniala!! slyszalam ze nie ma sensu robic test ciazowy przed okresem bo mozna byc w ciazy i miec dwie kreski a potem jest okres i ciaza jest wchlaniana wiec kobiety nie powiiny robic przed okresem bo to jest mylne. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
Witam mnie nadal boli brzuch ale @ nie widać a zawsze rano jest. Może to już moja psychika na to wpływa. Czy przed zajściem miałyście kłucia i bóle? Nie wiem jak wysiedzę w pracy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×