Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość beati22
Witam! niby jest cos takiego ze brzuch boli tak jak by sie mialo dostac @, ale polowa co czujemy to sobie wkrecamy i kojarzymy z ciaza... Ja teraz tez sie niby inaczej czuje, pobolewa mnie w brzuchu, mam nabrzmiale piersi, ale tak naprawde jak sobie przypomne to ja tak mam czesto przed okresem, wiec nie mozna tez sobie wkrecac bo potem jest rozczarowanie... Co ma byc to bedzie:-) Ah jakb bym chciala zobaczyc dwie kreseczki!! bylabym najszczesliwsza na swiecie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
Hej, dziewczyny. Zrobiłam test i wyszła druga kreseczka, ale blada bardzo. Jutro powtórzę test i jak znów wyjdzie, to jadę na betę. Ale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie mm--> GRATULUJE :) strasznie sie ciesze :) to masz w sumie ciaze tylko troche starsza od moje :) ja tez mam strasznie duzo obaw :( boje sie zeby to nie bylo puste jajo w dodatku u mnie nie minal jeszcze termin okresu i tego tez sie boje :( chcialam dzisiaj isc na kolejna bete zeby zobaczyc czy przyrasta, ale maz i mama kazali mi przestac swirowac... tylko to wcale nie ejst takie latwe...normalnie mam ochote z tego wszystkiego sie poplakac :( tak sie martwie :( i w dodatku znowu rano zle sie czuje... moze to tez od pogody, bo jest do kitu :( tralalala--> dziekuje za rady :) wiem, ze na usg jeszcze nic konkretnego nie bedzie widac, ale jakos tak ciagle swiruje... chcialabym juz... ;) ten wywiad o ktorym mowisz lekarz robil mi juz na pierwszpej wizycie... teraz chyba odczekam ze 2 tyg to bedzie juz kolo 6 tyg i moze wtedy do niego pojde... rudzik90--> ja czytalam ze mdlosci moga wystapic kolo 4 tyg bo jzu wtedy znacznie zmienia sie gospodarka naszego organizmu... na co jestem zywym przykladem ;) mi juz od kilku dni bylo niedobrze... a wczoraj to wogole... musialam zwolnic sie z pracy i caly dzien przespalam, za to nie spalam cala noc...to nie bedzie twoja pierwsza ciaza ?? jestes taka mloda i chwile po slubie.. :) anitia--> idz na bete..ehh dopiero doczytalam ze Uk nie robia... moze jakos to wynegocjujesz ;) bardzo chce je miec.. ;( --> witam :) wiesz mnie piersi bolaly caly czas od owulacji... a szansa jest, bo oczywiscie jak sama wiesz test zrobilas za szybko ;) fredzik--> witam :) poczekaj do terminu @ i zrob test a najlepiej bete :) beati22 --> witam :) trzeba myslec pozytywnie :) i mnie tu nie strasz, bo ja jestem jeszcze przed okresem, a beta pokazala ciaze... minilu--> widzisz kochana jak to jest... dzidzia pojawia sie jak sie nie staramy o nia ;) ale mysle ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaczynam swirowac... nie pozwolili mi isc na bete to poszlam po test do apteki... na becie mialam 38 mIU/ml (2 dni temu, wiec jak wszystko jest ok to dzisiaj powinno byc okolo 70-80 mIU/ml. test ma czulosc 10mIU/ml, wiec krecha powinna byc chyba gruba (tak na moj rozum)... a jest blada... widoczna normalnie, ale duzo bledsza od kontrolnej :( nosz kurde... co o tym myslicie ?? :( minilu i monia_a--> Wy robilyscie test po spodziewanej @ jaka byla kreska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
zmienilam nick bo za dlugi :P no moj Łukaszewski tez kaze wyluzowac...ale to nie jest takie proste... dalej mnie bola cycki, tak samo jak wczoraj-nie mocniej... gdybym miala regularny @ to bym wiedziala, a tak to zawsze musze byc przygotowana.. bezsensu.. nie no, nie zalamujemy sie.. ;) probujemy dalej.. ja mam o tyle gorzej ze moj chlopak jezdzi tirem.. roznie go nie ma.. Ale damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
zapomnialam napisac :P z tej strony "bardzo chce e miec.. ;(" Ooo.. :D jestem po nocce.. w koncu sie kalde spac.. hahah :D nie mowilam Wam jeszcze ;D tu moja glupota daje o sobie znac :P:D w TV leci taki program, wrozka w sensie. i postanowilam do niej napisac. to bylo jakis miesiac temu. zapytalam jej kiedy zajde w ciaze, a ona mi na to ze w czerwcu.. ;) chyba nie wierze w takie rzeczy, ale ciekawa jestem.. a kilka dni temu mi napisala ze juz niedlugo rozwiazanie mojej sprawy o ktora pytalam.. hmm.. ;) sama nie wiem, ale jednak sie niecierpliwie :P dobra dziewczeta ja ide spac bo juz mi bije na dekiel :D a Wy trzymajcie sie i badzcie dobrej mysli :* pozdrawiam Was :* potem zobacze co u Was nowego ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hej dziewczyny ale se poczytałam ;) gratuluję tym którym się udało;) fredzik--> miejmy nadzieję że za już niedługo dołączymy do groną większości na tym forum :P co u mnie?? CYCKI MNIE SWĘDZĄ I SUTKI BOLĄ he he ;) w poniedziałek ide na bete to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rudzik90-też mam taką nadzieję ale u mnie to chyba nic z tego cycuchy nie bolą, nie swędzą i nie mam też żadnych innych odstępstw od normy, trochę boli brzuszek i nie wiem co myśleć, może??? hej vi-nie wiem jak tu wytrzymać do spodziewanej @ to aż 28.05 a ja już bym chciała wiedzieć, zwariować można kciuki trzymam, będzie dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka_34
Witam:D Dziewczynki dołaczam do was,staramy sie o dzidziusia od stycznia i narazie wielkie nic:(okres mam dostac 21 maja,tak wiec zobaczymy:Da tak poza tym boli mnie brzuch troszeczke inaczej niz na te dni,piersi jakies takie duzo wrazliwsze niz zwykle i najwazniejszy ojaw to kłuci w jaknikach,a tego do tej pory pzed tymi dniami nie odczuwałam...hmmm moze wreszcie ,kurcze albe byłabym szczesliwa:Dpozdrawiam wszytskie starczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
fredzik mnie normalnie cycuchy bolą ok 2 dni przed @ a ja mogę się jej spodziewać 27.05 ale nie wiem na 100% bo mam nieregularne... może zrób bete w poniedziałek jest wiarygodniejsza niż niejeden test domowy i szybciej wychodzi czy jesteś w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik:) pewnie ze kazda kobieta jest inna:) ale z wymiotami jest tak ze albo przychodza wok 8tc;) albo wcale:) nie sugeruj sie:) poczekaj troche i zrob test:) jak sie bedziesz sugerowac i wyszukiac objWOW A kreska wyjdzie jedna to bedziesz bardzo zawiedziona:) a zycze ci z calego serca dwoch krech:) takze nie gniewaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- jak ja robilam test ciazowy to mi wyszla po 10 minutach blaaadaaaa krecha...a na becie wyszlo 109 wiec nie martw sie:) Jak znasz wyniki bety to juz nie rob testow sikanych:) nie warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laseczki laseczki:) zwariujecie od tego;) Czekajcie przynajmniej do @ z testowaniem bo wczesniej nie ma sensu....bo wowczas nawet zaplodnione jajeczko moeze sie nie zagniezdzic i splynac...i sie bedziecie stresowac. Przeciez dobrze wiemy ze kazda kobieta chociaz raz miala sytuacje ze miala@ a mogla byc w ciazy...to naturalne....dlatego najlepiej testowac kilka dnipo spodziewanej @. rudzik:) jesli spodziewasz sie @ 27.05 to poczekaj do tego dnia:) jesli sie nie zjawi to zatestuj jesli wyjdzie negatyw to poczekaj do najdluzeszego cyklu jaki mialas i zatestuj po tygodniu, dwoch jeszcze raz...moze ci sie przesunie owulka...wiec nie rezygnowalabym z przytulanek, no i nie martw sie bo jesli jestes w ciazy przytulanki na pewno nie zaszkodza:))) Dziewczyny roznie na ciazwe reaguja...jedne maja plamienia w spodziewane dni @, inne nic nie czuja, drugie maja nabzmiale piersi...jeszcze inne cos innego czuja:) Ja zauwazylam pze moje piersi sie powikszyly i sutki sciemnialy i powiekszyly wiec wiedzialam ze to ciaza;) a testy robilam 3:) jeden w 28dc-negatywny, drugi w 32-dc negatywny i w 37dc leciutka druga kreseczka no i po tym lekarz mnie na bete wyslala ale to tak zeby ciaze wykluczyc bo mialam miec operacje;) no i nie mialam bo ciaza byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala--> dzieki za pocieszenie :) chyba powinnam przestac swirowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- przestan;) bo jak zaczniesz sie stresowac tomozesz sobie tylko zaszkodzic:) na pewno wszystko bedzie ok:))) a jesli sie obawiasz zrob bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
@ nie przyszła, kupiłam test ale był nieważny więc wysłałam męża po drugi, brzuch dziwnie pobolewa, zaraz tu zwariuje. Najgorsza jest niewiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
test nic nie wykrył , a @ nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
nie stresj sie. kiedy masz dostac @ ?? wstalam, ale chyba ide dalej spac.. przynajmniej nie mysle o tym... i tak w pracy caly czas sie zastanawiam... nie wiem.. piersi mi sie troche powiekszyly.. i dalej bola jednakowo.. nie wiem czy to dobrze.. zadnych innych symptomow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
dzisiaj miała być @ na teście nie ma nic nawet najcieńszej kreseczki :( mam powoli dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis przyszedl @ i juz sobie odchodzi. W poniedzialek mam usg, moze cos tam znajda co jest ze mna nie tak. Jesli nic nie znajda, to musze dczekac do przyjazdu do polski i wtedy sie wybiore do normalnego specjalisty bo tu masakra./ na glupie usg czekam 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
nerwus:( ne przejmuj sie ;* wiem co czujesz.. ja tez mam tak samo jak widze na tescie ze nic nie ma... kurde, uda sie nam wszystkim! cierpliwosci trzeba.. sama nie wierze ze to mowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
najgorsza jest niewiedza i to mnie denerwuje bo nie ma @ a na teście nic, chyba oszaleje na niczym nie mogę się skupić zajadam ten stres, dorciaa napisz jeszcze raz jak to u Ciebie wygląda bo się skupić nie mogę, anitia na pewno wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
a wiec mnie jest tak.. mam jeden jajnik, drugi wycieto mi jak mialam 16 lat bo mialam ogroooomna torbiel od niego o srednicy 36cm.. i tak zostalam z jednym.. wtedy moj tata zadbal o to zebym sie nie dowiedziala o tym. uznal ze jestem jeszcze za mloda zeby mi oznajmic ze mam tylko jeden.. jak skonczylam 18 lat to tata sam mi powiedzial.. lekarz jak lezalam w szpitalu powiedzial tacie ze mam sie rusyc z dziecmi.. i co ja mialam zrobic majac 16 lat, dopiero co szlam do sredniej szkoly, nie mialam chlopaka.. wiesz jak.. wiec to odlozylam. nie myslalam o tym. teraz jestem w zwiazku z czlowiekiem z ktorym bede cale zycie.jestem pewna. postanowilismy probowac. mam juz instynkt macierzynski nawet.. od tego miesiaca w sumie od poczatku maja idzimy na calosc. to nasz pierwszy miesiac.. mam nieregularne @. ostatnie dwa cykle to 33 i 31 dni.. @ mialam 23-28 kwietnia.. i chcialabym zeby nastepny nie nadszedl.. jak sie okaze ze nie moge juz miec wlasnego to nie daruje sobie... wczoraj robilam test.. ale w ciagu dnia..JEDNA.. TYLKO JEDNA!! wiec sobie tlumacze ze mialam robic rano... nie wiem...aby nie bylo @... czuje ze wariuje.. naczytalam sie forow roznych o pierwszych objawach i takich tam.. i nic mi nie dplega.. tylko te cycki.. wiec albo dzidzi albo @.. oby to pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
na pewno się uda :) tylko ta niewiedza jest straszna, boje się czasem że zniszczyłam organizm nerwami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
tralalala oczywiście że się nie gniewam ;) to nie ja nie chcę się przytulać tylko mój mężuś boi się że coś zrobi dzidzi... a właśnie a pro po mojego męża ostatnio powiedział mi że mam większe cycuszki więc chyba wszystko na dobrej drodze ;) dzisiaj popołudniu jak nigdy chyciła mnie taka śpiączka że spałam do teraz....;) tralalala w jednym dniu było mi tylko strasznie niedobrze no i dzisiaj ale nie wymiotuję .... za to mam wilczy apetyt ale nie wiem co bym zjadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja starajaca sie mm,musiałam znów zmienić nicka bo na tamtym nie chciało mnie zalogować vi u mnie na pierwszym tescie krecha baardzo blada, na drugim juz lepsza. i chyba Ty masz ciąże starsza od mojej? dziewczyny tak bym chciała żeby Wam tez sie udało... fredzik to masz jeszcze dobry tydzień czekania na @,trudno wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co tak sie zastanawiam czy mi sie to nie śni przypadkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
monia_aa napewno ci się to śni ;) gratulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa--> a kiedy mialas ostatnia @ ?? ja 22 kwiatnia... dzisiaj jestem dopiero w 27 dc... wydawalo mi sie, ze ty juz jestes po terminie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
moniaa ciesze się twoim szczęściem, sama czekam i probuje sie skupic na zyciu ale nie chce mi sie nic gotowac sprzatac isc na zakupy myslicie ze w sobote moge isc na badanie krwi skoro na tescie nic nie wyszlo, prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×