Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

co tu tak pusto ?? rudzik90 --> jak beta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beati22- chcialam dodac jeszcze ze tez mam krew ze sluzem (rozciagliwym) ale wydaje mi sie to normalne, choc szczerze mowiac nigdy nie zwracalam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi--> no niestety nie udało mi się zrobić dzisiaj bety bo krew pobierają do 11 a ja przyszłam o 11.07:( to się nazywa PECH :( ale zaczyna mnie boleć brzych tak jak na @ więc pewnie go dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- jak samopoczucie? bylas już u lekarza? rudzik- kurcze naprawde pech,ale nie załamuj sie,jeszcze nic nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
wiem ale tak czuje że to na @ :( ale jak nie w tym to w następnym... już zapowiedziałam mężowi że co 2 dni mu nie odpuszcze i nie będzie mnie interesowało czy jest wolna chata czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
chce mieć dziecko to niech się chyci porządnie tego :D a nie strzelać to se może w totka takie samo prawdopodobieństwo że strzeli w moje dni płodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
a tobie się udało?? bo niestety nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
to gratuuje :* a który to tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
to już powinnaś widzieć swoją fasolinkę na USG:) ale ci zazdroszcze:) ja już zwątpiłam w moje szanse że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze wybrac sie do lekarza,nie martw sie,jak nie teraz to w nastepnym cyklu uda Wam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
mam taką nadzieję a teraz czekam na @ z nadzieją że się nie pojawi:) życzę ci aby wszystko było w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> w sumie to dobrze sie czuje... nie liczac tego ze chwilami boli mnie podbrzusze i kluja jajniki... mam nadzieje, ze to nic zlego, bo bol nie jest uciazliwy i nie trwa dlugo... tylko kilka razy dziennie... no i bola mnie piersi...poza tym calkowicie odrzuca mnie od slydyczy, ktore moglam jesc zawsze i wszedzie :) do lekarza ide w piatek... dzwonilam do niego tydzien temu. powiedzilam jakie byly wyniki bety. stwierdzil, ze ewidetnie jest ciaza ;) pytal jak sie czuje i stwierdzil, ze w piatek mam przyjsc, bo juz bedzie widac ciaze na usg :) tylko to bedzie 5 tydzien i raczej nie zobacze jeszcze serduszka :( i pewnie dalej bede co chwile panikowac.... a Ty kochana jak sie czujesz ?? rudzik90 --> jeszcze nic nie jest przesadzone ;) na poczatku mozesz czuc sie jak na okres... zrob jutro bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
niestety robie cały czas na 1 zmianę więc nie mam jak chyba że wezmę w któryś dzień wolne jak nie dostane @.... tak bym chciała go nie dostatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
ale zazdrosze tym ktorym sie udalo ale w tym pozytywnym sensie :) ja sama moge tylko czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nerwus jesteśmy w tej samej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- u mnie to samo,piersi bola jak diabli czasem w podbrzuszy zakłuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a jesli moge iedziec to za ktorym razem wam sie udalo? ja przytulalam sie co drugi dzien i lipa:( to byl nasz pierwszy cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to byl nasz pierwszy cykl- nieuday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
eve22 nie przejmuj się nasz najprawdopodobniej też... a dostałaś już @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
Witam kolezanki:-) A ja czekam na @, jeszcze tylko 3 dni, jesli moge tu uwzlgednic regularnosc w moich @. Niby powinnam dostac 27.05. no zobaczymy. Generalnie dzis bylam w pracy i mnie tak brzuch zabolal i krzyz ze myslalam ze odlece. Chwile chwile i przeszlo, ale jakies 30min mnie meczylo. Czuje sie jakbym miala dostac @, ale poki nie zobacze to bede jeszcze przy nadziei:-) a nóż a widelec:-) moze sie uda:-) choc z drugiej strony mialabym jakies przeczucia czy cos ze to ciaza....choc chyba roznie bywa z tymi objawami,ale tez nie chce sobie wkrecac... Zobaczymy.. eve22----> plamienia przy zagneizdzaniu nie wystepuja u kazdego i sa brunatne lub rozowe, tak czytalam na innym forum i tak miala moja kolezanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dziewczyny mi teraz tak brzuch napieprza jakbym miała zaraz albo jutro dostać @ :( straciłam już nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
nie martw duzo dziewczyn przy ciazy ma takie objawy jak na @.Poczytaj sobie na innych forach:-) takze nie tracmy nadziei:-) co ma byc to bedzie!! U mnie w pracy naliczylam 5 dziewczyn ktore sa w ciazy:-) dwie mowia ze tak je boli brzuch ze nie moga wytrzymac, a bole takie jak na okres, takze takie objawy sa mylne. Kto wie, moze sie uda... :-) Trzymam kciuki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×