Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość rudzik90
a ja nie wiem kiedy mam te dni płodne bo mam nieregularne dlatego co 2 dzień sexiky :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko co do tego wiesiolka. czy on juz pomaga od pierwszego cykly brania czy dopiero po kilku cyklach? bo ja tez mam problemy ze sluzem. praktycznie go nie mam i ciezko rozpoznac kiedy dni plodne. jest on wodnisty i jest go bardzo malo:( od tego cyklu zaczelam mierzyc temperature, chce sprawdzic czy w ogole mam owulacje. w tym miesiacu ze staranek nici bo moj wyjechal ale jak przyjedzie to chce byc przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore pierwszy cykl i juz widze roznice. Tak naprawde to przed poronieniem nie mialam z tym problemow dopiero po poronieniu zaczelo sie jakies dziwactwo. W kazdym badz razie biore pierwszy cykl dopiero, ale nie wiem kiedy przestac, przed sama owulacja, czy pare dni wczesniej? Bo ponoc po owulaci nie wolno go brac bo moga byc skurcze ktore sa wczesnoporonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem też się staramy jednak jest pewien "problem" ktory opisalam w wątku pt. "Ciąża po tabl anty" Może któraś coś doradzi??Pozdrawiam przyszle mamusie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ale zescie sie rozpisaly :D @.. nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiolek sie bierze najwyzej so 16tc...bo moze zablokowac owulacje!!! ja tez sie zastanawiam czy nie zaczac pic jakis ziolek, jakiegos zestawu? hmhm...musze poszperac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CałaOna- napisz tutaj o co chodzi...bo ciezko jest szukac watkow....a po tabsach mozna od razu sie starac....tylko trzeba sie liczyc ze moga byc przestymulowane jajniki i moze byc ciaza mnoga;) no a jak masz po tabsach anty niereguylarne @ lub sie nie pojawiaja to cos masz z hormonami i poszlabym wowczas z tym do gina i zbadala poziom hormonow...mi po tabsach anty nie pojawiala sie @ a testy wykazywaly brak ciazy po czym okazalo sie ze mam torbiel na jajniku...a potem ze PCO....tazke trzeba pilnowac siebie. Moze byc tez tak ze musi sie wszystko unowrmowac a organizm musi sam zaczac produkowac hormony i troche czasu musi minac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- i jak po wizycie? rudzik-jak samopoczucie? anitia-do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie... lekarz mowi, ze jest sliczna ciaza w macicy :) poki co widzialam tylko pecherzyk, ale za 2 tyg jak to lekarz powiedzial, bedzie juz widac ludzika :) takze za 2 tyg kolejn\a wizyta :) mowi ze wszystko ladnie wyglada, wiec mam nadzieje, ze za 2 tyg uslysze serduszko :) poki co mam zdjecie malego groszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- ciesze sie że wszystko w porządku :) a ja kupiłam witaminki 'PRENATAL clasic', chyba dobre? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie 10 dc to juz nie biore wiesiolka w tym cyklu, bo nie chce miec zablokowanej owulki, ale sluz jest po prostu piekny. Jak moj mezulek bedzie sie dobrze czul to juz dzis zaczynam staranka :) ale nie wiem bo ostatnio nie czul sie dobrze, no wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
a u mnie dobrze :) już się nie mogę doczekać czwartku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi--> gratuluję i cieszę się z twojego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam czy te cycuchy wogóle przestaną boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
:D wczoraj znacznie wiecej pisalyscie :P ja zagladne do was za kilka dni bo jedziemy z moim do wloch :D opowiem wam jak wroce.. :) bedzie fajnie :) powodzenia dziewczyny :D ja spadam sie pakowac i spac :D:D:D:D:D dobranoc :):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w trakcie staranek. Wyglada na to ze owulacje mam 2 dni wczesniej, moze to po tym wiesiolku ktory zaczelam pic. Ale tak wlasciwie mnie to cieszy, bo w razie czego w polsce bede w pozniejszym dniu cyklu i bede mogla sobie zrobic monitoring, a moze do polski wyjade juz z nadbagazem . Zaraz zmykem do pracy wiec pozniej do was zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja rownież z przyjemnąścią dołacze....:) testuję 9.....eh.....jeszcze troiszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma***
Hej dziewczyny.....przepraszam że tak tylko raz napisałam i koniec ale nie miałam czasu usiąśc nawet do kompa.....moja córusia się coś rozchorowała..buuu.....teraz akurat sobie śpi(chyba nockę odsypia:) ) więc mogę coś napisac.... W ogólę to Vi i monia jeszcze raz serdecznie gratuluję....już nie musicie czekac:) teraz tylko dbac o siebie i czekac na przyrost kilogramów hehe A resztę dziewczyn gorąco pozdrawiam i trzymam mocno kciuki żeby i nam się tym razem udało :D ale nawet jeśli nie to pomyślcie....starania przecież są bardzo przyjemne nie prawda? :D więc nie ma co się załamywac i próbowac dalej......choc nie powiem sama czułam lekkie rozczarowanie jak widziałam jedną kreskę na teście zamiast dwóch......hmmmm......a teraz czekam.....dziś 26dc więc jeszcze trochę cierpliwości....... A co do wiesiołka to też się zastanawiam czy od kolejnego cyklu go nie zacząc stosowac(gdyby tym razem się nie udało) ale to jeszcze zapytam mojej gin co o tym sądzi bo 8 czerwca ide po odbiór wyników. monia_aa ---> moje miasto O/W :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że kiwi dobrze działa gdy chce się zajść w ciąże.....żeby jeść po kilka owoców na dzień razem z partnerem.....ktoś coś słyszał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
czesc dziewczyny Ja jutro sie wybieram na badanie krwi trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
oj jak mnie tu dawno nie było :D ja jak narazie czekam spokojnie aż @ się skończy :P niki85--> trzymam kciuki żeby beta wyszła wysoka:) napisz wynik jak zrobisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
witam my dopiero co zaczynamy kolejny etap starań, martwi mnie jedynie fakt ze odczuwam dziwne klocie mam nadziej ze to nie infekcja bo juz z tym pironstwem dlugo walczylam bo strasznie wrazliwa jestem pod tym wzgledem czy ktoras z was miala cos pdobnego? Jakies rady ? Co sądzicie na temat testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwus ja nie mam problemy z kluciem, czasami tylko jajnik ale to na owulacje zawsze. Jesli chodzi o testy owulacyjne to ja je sobie chwale, niby zazwyczaj nie mam problemow z ustaleniem owulacji ale np w ostatnim miesiacu sie troszke przesunela, i mi to testy pomogly ustalic. No ale kazdy ma wlasne zdanie, niektorzy narzekaja, wiec sama niestety musisz zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie nic nowego,wczoraj troszke grilowaliśmy :) wszyscy pili piwko a ja eh.... a takiego miałam smaka :P emma- ja jestem z G-W misia- witaj,napisz cos wiecej o sobie:) nerwus-mnie teraz przez pare dni coś tam swędziało ale już jest ok,kiedys po antybiotykach to myślałam,że szału dostane,piekło i swędziało brr ale przeszło... anitia-starania rozpoczęte??? vi- co słychać kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia teraz zajrzałam na ten topik co go założyłaś :) też tam pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma***
Niki ....daj znac koniecznie jak tam wyniki...ciekawe czy będą jutro czy dopiero we wtorek...... monia....u nas też wczoraj znajomi byli i piwko popijali a ja...hmmm...ta niepewnośc...wolę narazie się wstrzymac ale też smaka miałam...takie z soczkiem...mniam:D nerwus....co do testów...zobaczymy w tym cyklu próbowałam ich poraz pierwszy i czekam na efekty hehe...mojej koleżance pomogły przy pierwszym cyklu stosowania i obecnie jest w piątym miesiącu ciąży......tak że jak ze wszystkim opinie są różne ale na pewno nie zaszkodzi spróbowac pozdrawiam całą resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×