Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość kalina84
emma-->ja kupiłam testy na allegro :) dodatkowo dostałam 3 testy ciążowe- i zadziałały i testy owulacyjne i testy ciążowe :) choć dla pewności oczywiście kupiłam jeszcze 3 testy ciążowe w aptece (różnych firm hehe). Nie martw się następnym razem na pewno się uda :) będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej hej :) jak tam?? ja tez wlasnie sie zastanawiam nad tymi testami owulacyjnymi... ale boje sie ze to i tak nic nie da.. ale jestem dobrej mysli nie nakrecam sie bo nie chce sie zas rozczarowac. Dzis bedzie juz moj Łukasz wiec napewno bedzie milo :D tylko ze ja nmam nocke...;/ i jutro bedzie milo :D a w piatek znow jedzie w trase :( ale na razie bedziemy sie cieszyc soba jak wroci :) ale pogoda piekna! upał! :D tylko najgorzej w nocy jak jest taka duchota.. masakra! powiem wam ze jak tak ide przez miasto to mam wrazenie ze jest jakis sezon chyba na ciąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po wizycie :) jest moj groszek :) ma juz prawie 1 cm, 7 tydzien :) serduszko bije miarowo i rowno tak jak powinno :) na monitorze pokazala sie sliczna fasolka i lekarz zapytal " widzi pani dzidziusia?? to teraz pytanie do pani, czy bije serduszko?" a tam na srodku fasolki swirowal maly punkcik :) jestem strajsznie szczesliwa :) nastepna wizyta 29.06 juz z wynikami mam isc... teraz zmyskam cos zjesc pozniej poczytam co skrobalyscie :) dzieki za slowa otuchy i trzymanie kciukow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi-> bardzo sie ciesze,że po wizycie wszystko dobrze :) mi lekarz w tamten piątek powiedział,że serduszko bije,ale wolno :( zobaczymy co teraz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi- garulacje mowilam ze wszystko bedzie ok monia-aa - byle do piatku bedzie dobrze ja za 2 godziny mam wizyte napisze wam co i jak jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina84
Hej :) ale duchota...vi--> to super że wszystko jest ok z Twoją fasolcią :) monia_aa--> nie martw się, będzie dobrze :) Dziś mam wizytę u ginekologa- nie mogę się doczekać :) miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
hej dziewzyny bylam u gina czekalam ponad 30 minut ale to nic jak juz weszlam do gabinetu to tak mu sie spieszylo ze szok wizyta trwala krocej niz 10 minut wyslal mnie znowu na badanie krwi wiec jutro sie okarze czy jestem w ciazy, jak wynik bedzie negatywny to mam brac Provena (nie wiem czy w polsce sie to tak samo nazywa) przez 10 dni i mam dostac @ i jak juz dostane to mam spowrotem Clomid od 2 do 6 dnia cyklu i isc na HSG x-ray i jak x-ray bedzie wpozadku i dalej nam sie nie uda to wymyslil ze mam zaczac FSH jest to hormonSilniejszy niz clomid) podawany pod skore przez 7 dni no i wtedy scisly monitoring i w czasie owulacji wstrzykniecie oczyszczonej spermy i jak sie nie uda to jeszcze raz jedynyskutek uboczny to mozliwa ciaza mnoga z duzym prawdopodobienstwem trojaczkow i dotego uslyszalam ze powinnam zrzucic 5 kg to wtedy okres mi sie wyreguluje i latwiej zajsc w ciaze ja waze 63kg (fajnie by bylo schudnac 5kg ale tez zle nie wygladam :)) juz sama nie wiem co o tym myslec a co wy myslicie/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
heej :) jak tam?? :) boli mnie tak jakby jajnik... chyba.. tak w dole brzucha po lewej stronie... nie wiecie co o moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) u mnie nic nowego,czekam do jutra,do 17.40...... dłuży mi sie :P doracia-> nie mam pojęcia co Ci tam dolega ;) kalina-> jak po wizycie? niki-. chciałabym ważyć tyle co Ty wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie nic ciekawego, tak wiec tylko was podczytuje bez pisania jakos ostatnio. Dzis 23 dc czyli jeszcze jakies 5 dni zostalo i sie dowiem :) ale jakos tak spokojnie do wszystkiego podchodze. Czekam spokojnie na moje PMT :) ale fajnie by bylo jakby ta malpa nie przyszla, ale juz za 4 tygodnie wyjezdzam do Polandii no wiec wtedy sie wybiore do lekarza i zobaczymy co on mi powie, bo tutaj to jakos im nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
czesc :) wrocilam wlasnie z pracy :) juz mnie nie boli :) ok jest :) 21 czerwca mam wizyte u gina.. kurde .. czemu ten czas tak wolno leci :( chcialabym wiedziec juz czy tym razem cos wyszlo ze staranek... a tu dopiero 18dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:):):) ja już po wizycie,serduszko już dobrze puka,orzeszek jest dokrwiony(tak powiedział lekarz),28 czerwca następna wizyta,tabletki mam brac nadal,tylko nie 4 a 2. Wiecie co jestem w szoku,bo przytyłam 1kg przez tydzień,o matko! a co to będzie dalej:P i leżec nie musze,tylko spokojnie ze wszystkim,nie przemeczac sie i wogole :) kamień z serca mi spadł :) a co u Was? ale gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
monia_aa--> cieszę się że u ciebie już wszystko w porządku:) ja troszke nie mialam czasu pisać...my się dalej staramy i nigdy nie dostrzegałam ile przy tym jest przyjemności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
U mnie test negatywny tabletki czas zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik -. to fajnie,widzisz ja mam zakaz na te przyjemności :P ale Ty korzystaj :) niki-> przykro mi,próbuj z tabletami,głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi-> mój groszek też ma prawie 1cm :) a wydawało mi sie że to za mało :P a wizyte mam na 28 czerwca,na 15.40. I nie wiem czy dobrze odczytałam na zdjeciu usg ale data porodu to chyba 28.01.2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma***
Hej dziewczynki:) Jakoś ostatnio nie mam czasu pisać ale staram się czytać co Wy piszecie:D Niestety chwilowo nie mam internetu w domu więc zostaje mi tylko praca a wiadomo jak z tym jest ....nie zawsze jest czas.... monia_mm, vi........tak się cieszę że z waszymi maleństwami jest wszystko dobrze....dbajcie o siebie.......i o te małe kochane serduszka:D niki85......pomyśl pozytywnie...wiesz na pewno że nie jesteś w ciązy i nie zaszkodzisz maleństwu lekami...możesz teraz popracować nad wyregulowaniem cyklu i mam nadzieję że Wam się uda i nie będzie potrzebne to wstrzykiwanie....hmmm...a jak było przy pierwszym dziecku też jakieś problemy z zajściem? a ztą wagą to chyba lekka przesada przecież 63 kg to nie jest dużo.... rudzik,dorciaaa.....może i nam się uda tym razem....ja jestem znowu na początku drogi...dzisiaj kończy się @ i zaczynamy staranka....chyba znowu kupię te testy owulacyjne bo moje nieregularne cykle....masakra.....ale tym razem postaram się na spokojnie...to już 4 cykl.....oby tym razem się udało.......aaaa 17 idę na wizytę zobaczymy co lekarka powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma***
hehe oczywiście miało być monia_aa a nie monia_mm nie wiem skąd mi się to wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
emma*- z pierwsza ciaza to nawet sie nie staralismy jednego dnia tylko rozmawialismy jak byto bylo gdybysmy mieli dziecko i stwierdzilismy ze oboje bysmy sie z tego cieszyli gdyby sie przytrafilo (bylismy zareczeni i planowalismy slub) jeden stosunek bez zabezpieczenia i byla ciaza i tyle nawet nie zdazylismy sie postarac :) moje okresy byly bardzo nieregularne myslalam ze to przez odstawienie tabletek antykoncepcyjnych i czekalam az sie wszystko wyregoluje (tabletki bralam przez 4 miesiace i jakos mi nie pasowaly nie bylam soba moj organizm nie reagowal na nie zbyt dobrze kiedys nawet wyladowalam w szpitaly przez nie) a w ciaze zaszlam po nie calych 5 miesiacach od ich odstawienia. Moj organizm jest jakis inny zawsze wszystkie wyniki w normie a ja sie nie czuje normalnie :) jesli wiecie o co mi chodzi :) w pierwszych miesiacach ciazy spedzilam 3 tygodnie w szpitalu z powodu odwodnienia i ciaglych wymiotow potem bylo ok przez kilka miesiecy a w koncy moja kruszynka urodzila sie o 7 tygodni za wczesnie wiec z zajscie nie bylo zadnych problemow dlatego myslalam ze tym razem bedzie podobnie a tu nic..... a co do wagi to nie jest najgozej ja bym chciala wazyc ponizej 60kg sama dla siebie moj gin stwierdzil ze w mpoim przypadku powinnam miec prawidlowa owulacje jak bede chuda tylko najlepsze jest to ze przy pierwszej ciazy zaszlam wazac 65kg... no ale co ja tam wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
jak tam??:) moj Łukasz pojechal dzis.. :( wiec nastepne starania jak wroci.. kurcze boje sie i tym razem sie nie uda... ale nic.. czekamy... dziewczyny, po jakim czasie lekarz moze stwierdzic ciaze przy badanie ginekologicznym?? wiem glupie pytanie ale wiecie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz moze stwierdzic jednoznacznie ciaze przy badaniu ginekologicznym gdy juz jestes w 5-6 tyg ciazy, czasami w 5tym tygodniu jak dziewczyny ida na usg to lekarz nie jest do konca pewien ciazy, widzi tylko rozpulchniona macice i to ws zystko a to moze byc z roznych przyczyn, wiec praktycznie test wczesniej wykrywa ciaze niz lekarz. Test beta hcg jest najszybszy bo moze juz wykryc ciaze ok 6ciu dni od stosunku mniej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeey:) co tu tak pusto????? my już jestesmy po obiadku i nic mi sie nie chceeeeee :P pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
monia-aa a my po kolacji jak mija dzionek ja zazywam te tabletki i czekamy a co nam pozostalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam,bo na zdjeciu usg pisało takie cos 7w0d co to znaczy? wiem,że to głupie pytanie ale to moja pierwsza ciaza i nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
7 weeks 0 days

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
nie ma za co powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis przyszla @. No coz zaskoczyla mnie troche bo powinna byc tak ok srody, ale z drugiej strony to bardzo dobrze ze teraz bo przesunie mi sie cykl delikatnie a tego wlasnie chcialam szczerze mowiac, bo teraz jak bede jechala do polski to bede na poczatku cyklu i wyrobie sie ze wszystkimi badaniami. I powinnam moc sie wyrobic z monitoringiem cyklu rowniez, wiec super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia-> przynajmniej tyle dobrego z wczesniejszej @,że badania porobisz. kiedy bedziesz w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×