Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

raczej tak :) w nastepny pon powinnismy dostac klucze :) jakis szybki odświeżający remont i bedziemy sie wprowadzac :) mysle, że to kwestia 1,5 do 2 tyg :) juz sie doczekac nie mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
no napewno to powodzenia zycz i trzymam kciuki zeby wszystko sie poukladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi-fajnie macie:) my wlasnie wzielismy teraz kredycik na autko:) moj maz wlasnie w gnieznie jest i oglada autas:) ciekawe czy z jakims juz wroci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak kupowalismy auto to jechalam z mezem... nie odpuscilabym sobie takiej przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo taki umarly ten watek:) bo wszystkie staraczki pozachodzily od razu po zalozeniu watku w ciaze:d a my mamy juz to autko:) sliczne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co wiem to poki co w ciazy z watku jestem ja i nerwus... no a reszta "cwiczy" :) chyba tak intensywnie, ze sie tu nie pojawia... chyba trzeba bedzie zamknac ten watek, bo i tak nic tu sie nie rusza :( a jakie autko kupiliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam czytam Was codziennie;) u mnie nic szcególnego sie nie dzieje piersi jak bolały tak bolą doszło jeszcze kłucie w jajnikach i delikatny ból głowy.. szczerze to tracę nadzieje że się mogło udać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ale Ty sie starasz :) tzn dopiero bedziesz :) a pewnie chodzilo o to, ze nie zagladaja te dziewczyny, ktore juz sa w ciazy... co jest nie prawda, bo praktycznie wszystkie nadal sie staraja... tylko nerwus gdzies zniknela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co zamykac watek? moze rzadko bo rzadko ale fajnie pogadac:) e tam nikt nie pamieta:) pamieta pamieta:) kupilismy focusa 10letniego kombi:) jakbysmy mieli dziecko juz wolelismy kupic cos wiekszego:)fajne autko bardzo:) a teraz raty trzeba splacac;) mamy w tym miesiacu duze rachunki i ten samochod nas bedzie kosztowal sporo:/ i skromniutko ale fajnie bo sie ciesze ze mam nowe autko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne autko :) my tez mamy kombi... mercedesa... i tylko dzieki niemu nie musielismy sie ograniczac z wozkiem, bo kazdy do niego wlezie ;) no u nas to przez to mieszkanie to juz na dlugo bedzie skromniutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..ale ma humory,raz sie ciesze a za chwile moge ryczeć :/ wczoraj byłam na wyrwaniu zęba,połowy twarzy nie czułam :/ Tralalala super,że kupiliście autko:) oby długoooo służył i nie psuł sie:) Vi zazdroszcze troszke tego mieszkanka:) ale tylko odrobinke:) u nas znów teściowa coś wymyśliła i nie da sie przekonać :/ i od jakiś 2tyg w końcu jeździmy naszym autkiem:) :):) ale ile kasy w nie poszło,masakra :/ Maaadziaa trzymam kciuki:) ja zawsze byłam myśli,że sie nie udało,tak było dla mnie lepiej. A kiedy masz mieć @??? Niki i jak samopoczucie,jakoś w tym tyg testujesz prawda??? Anitia i 19shiawase86 gdzie jesteście??? no chyba nikogo nie pominełam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni okres miałam 8 listopada stosunek odbył się 19 i 22 list cykle mam rózne co 28 29 30 dni kurde bardzo bym chciała chociaz nic narazie nie czuje wiem ze jest zbyt wczesnie ale niektore kobiey po prostu czuja ze sa w ciazy ja tak nie mam juz nie moge doczekac sie okresu a raczej jego braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
ja bede testowac w srode dopiero chcec test bardzo mnie kusi bo pisze na nim ze mozna testowac na 6 dni przed @ ale maz mi nie pozwala ;) piersi mnie bola strasznie ( kupilam sobie nowy stanik 3 dni temu i dzisiaj juz jest za maly) do tego molabym spac pol dnia tak od okolo 13 jestem padnieta, do tego czasem mi nie dobrze ale to moze byc przez te antybiotyki ktore biore i glodna jestem caly czas tralala gratuluje autka madzia trzymam kciuki bedziemy testowac razem pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
boje sie rozczarowania a tak to mam jeszcze tydzien nadzieji:) w pierwszej ciazy wczesny test byl negatywny a tydzien pozniej byl pozytywny a tez sie podobnie czulam tak jak teraz ale to jeszcze nic nie znaczy poczekam (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki juz tyle czekalas a tu juz tylko tydzien zostal :) poczekaj wynik bedzie wiarygodniejszy :) moze chociaz do poniedzialku... trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie korci żeby zrobic juz test ale masz racje niki zostaje tydzien nadziei:) ja zupełnie inaczej się czuje niż na początku pierwszej ciąży brzuch pobolewa tylko czasami, nie jestem wcale senna a wcześniej mogłam przespać cały dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednio test robiłam przed @ i wyszły 2 kreski więc może teraz tez spróbuje??? ehh strasznie niecierpliwa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie testujcie przed data spodziewanej miesiaczki bo jak ciaza sie okaze biochemiczna to bedziecie miec 2 krechy a i tak okres dostaniecie...po co sie rozczarowywac. Niki jesli jestes jeszcze przed spodziewana@ to rzeczywiscie poczekaj do tego dnia i zatestuj. Po co macie sie lamac albo rozczarowywac, leiej miec do konca nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
czekam do pierwszego!! i ani dnia dluzej hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dawno mnie tu nie było, a to dlatego,że nie miałam dostępu do neta:( Vi- świetnie,że już niedługo będziecie na swoim, my jesteśmy 6 msc i nie ma to jak u siebie Pierwsze starania za nami, teraz czekam na @, a powinna się zjawić 4 grudnia( mam nadzieje że nie, bo była by miła niespodzianka na święta;)) Strasznie mnie kusi żeby test zrobić ale wiem że i tak nic nie wyjdzie bo za wcześnie. Pozostaje tylko czekać a to jest chyba najgorsze. Pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie wytrzymałam, a że miałam w domu test ( acon UltraCzuły 10mlU) to wieczorkiem zrobiłam. Byłam pewna,że nic nie wyjdzie bo po pierwsze za wcześnie po drugie wieczorkiem, ale wyszła druga cieniutka i lekko różowa. Czyli jakaś szansa jest, jeszcze się nie nastawiam- nie chce się rozczarować. Jak ostatnio robiłam test a to było po paru dniach od spodziewanej @ też mi podobna wychodziła ale to było wtedy samoistne poronienie. Poczekam do 4 z nadzieją że @ nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki mam nadzieje ze sie uda ja czekam nie testuje do srody mam w domu dwa testy ale poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaTaRzYnKa1989 --> to trzymam kciuki i tak pocichu sie juz ciesze :) ja też przed terminem mialam jasna kreske :) niki --> to juz tylko 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×