Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

no ja bym chciala zeby juz byla koncowka grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
tak z ciekawosci ile kosztuja kuchnie w polsce?? ale takie dobre?? wiecie co biust znowu mi sie powiekszyl i strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki nie wiem,nie kupowaliśmy jeszcze :P już siie pogubiłam,w ciąży nie jesteś tak? mam nadzieje,że nie będziesz zła,że tak napisałam,ale nie chce nic pokręcić i Cie urazić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
moniaa spoko nie urazilas mnie wychodzi na to z nie jestem nie wiem czemu ale nadzieja jest do poki @ sie pojawi nawet jak testy sa negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki, a kosztuja bardzo roznie i nie wiem co u Ciebie znaczy dobra kuchnia... my przede wszystkim nie mamy w kuchni za duzo miejsca, wiec musi byc maly zestaw meblowy ;) i taki kosztuje w granicach 1500 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Czytam Was cały czas, ale nie wiem co mam pisać... narazie czekam na @ :( Wczoraj ostatni dzień brałam luteinę, niedługo powinna przyjść... Pozdrawiam Was wszystkie:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19shiawase86 witaj :) ja już na koncówce @... a tak też nic ciekawego,jak po długim weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam, ja tu caly czas jestem tylko jakos tak czasu nie mam pisac. A juz za tydzien w poniedzialek lecimy do polski, wiec tez moze mnie nie byc przez jakis czas. U mnie nic ciekawego, wogole nie mysle o sprawach ciazowych. Na jednym z forum dziewczyna wlasnie urodzila i az sie poplakalam, tak sie ucieszylam. I nawet nie bylam zazdrosna ze ja nie mam, po prostu tak cudownie sie otym czytalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia odpocznij sobie w domku od wszystkiego,jak po wekendzie? Myślałam o Tobie zanim napisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wlasnie wrocilismy z zakupow... juz prawie wszystko z tych drobniejszych rzeczy mamy dla malej :) a najwazniejsze sliczny komplecik na wyjscie ze szpitala, ktory pozniej zostanie jej na pamiatke :) w tyg zamowimy lozeczko i posciel no i w grudniu wozek :) ale niestety nadal nic nie wiemy o kredycie, bo analityk mia dzisiaj wolne :( ehh jak nie urok to sraczka... a gdzie sie podziewa nerwus ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka123
Czesc dziewczyny. Mam na zbyciu 2 amp. Merionalu, 1 amp. Gonalu-F, 2 amp. Decapeptylu i 3 amp. Pregnylu. Mam jeszcze duphaston. Wszystko oryginalnie zapakowane i z aktualna data waznosci. Cena do uzgodnienia. Jeśli któraś byłaby zainteresowana podaje swojego maila: marcinia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrasnalekPedeuko.
Vi - a Ty nie jestes przypadkiem z pomorza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie te rejony, a skad to przypuszczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrasnalekPedeuko.
a te 130km od Ikei. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) gdzie Wy sie podziewacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
dzwonilam do lekarza i powiedzial ze mam przestac brac proviere i zaczac clomid i mam wizyte w poniedzialek i zaczynamy monitoring plus fsh z inseminacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
dzieki dziewczyny ja zmykam spac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ale brzydka pogoda :( wieje, pada i szaro :( normalnie nic sie nie chce...dzisiaj jade na 2 dni do poznania do dziadkow, bo juz przed porodem chyba nie bede ich w stanie odwiedzic... a co tam u Was ?? nerwus odezwij sie :) ciekawe co sie dzieje z tralalala ?? cos czuje, ze sie udalo i poki co milczy :) kochana odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie też pada i jest brzydko :/ Vi to kawałek macie do Poznania:) uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 130 km mamy... szkoda tylko, ze jade bez meza, bo musi pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno mnie tu nie było czekałam na @ i dzisiaj przyszła 3 dni po tym jak skończyłam brać luteinę, myślałam że jak tyle czasu nie będę miała to że będzie obfita i bolesna a tu nic nie boli i @ bardzo słaba- nie wiem czy to normalne, chyba że się jeszcze rozkręci:) czekam tylko aż sie skończy i będziemy mogli się wziąść porządnie do roboty :D Pozdrawiam wszystkie staraczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi a sama jedziesz? Katarzynka to fajnie że @ przyszła:) to teraz przygotuj męża:) niech wie co go czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jade z rodzicami.... A wlasciwie to juz dojechalismy, a ja uzalezniona od Was klepie na telefonie ;) Kasia to teraz prze Wami ta przyjemna strona calej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też jest paskudna pogoda... szaro i deszczowo... vi - to miłego pobytu u babci:) A tak w ogóle to z jakiej miejscowości jesteś? Widzę że również z wlkp.:P Ja obecnie Śrem:) KaTaRzYnKa1989 - ja również dostałam okres dzisiaj, 3 dni po odstawieniu luteiny:) no i również jest on bardzo słaby i bezbolesny... :) cieszę się że nie jestem sama:) Ja mam iść na kontrolę do lekarza po zakończeniu krwawienia, sprawdzić czy torbiel się wchłonęła. Mam nadzieję że już wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×