Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

ja o rana ogladam tvn24. straszna tragedia :( jak zamykam oczy to widze usmiechnieta buzke tej dziewczynki :( monia pediatra na pewno nie zaszkodzi. Czysc czesto malemu nosek i smaruj pod noskiem mascia majerankowa. Teraz taka aura pogodowa, ze latwo aby sie cos przyplatalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi czyszcze nosek. bede spokojniejsza jak go obejrzy. i potem pojade do mojej mamy,tam jest cieplej niz tu u nas. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaczcie se rozmowy w toku :( az mi sie przypomina jak mi bylo przykro jak nie wychodzilo :( koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia cieszę, że Tymuś zdrowy:) a dla porównania mój Filip w 6 tyg ważył 3800g ale na początku miał problemy z przybieraniem na wadze :) Wczoraj i w sobotę byłam w szkole i miałam takie wyrzuty sumienia, że musiałam małego zostawić z kimś innym tzn z tatusiem i dziadkami ,że aż płakać mi się chciało a tak się stęskniłam za nim, że to szok... nie chce nawet mysleć jak to będzie jak wróce do pracy. Czocharowaa co u Ciebie?? Jak się czujesz?? Poród zbliża się wielkim krokami :) Wiecie brakuje mi brzuszka i okresu ciąży tak miło teraz to wspominam ahhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dobrze u mnie :) funkcjonuje jeszcze :) dzis bylam zrobic ostatnia morfologie i mocz.. tak mnie czaem boli po lewej stronie brzuch.. nie wiem czemu.. takie jakby ciagniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Tymek albo zaczyna mieć kolki,albo to od mleka :( i ciężko z kupą :( robi twarde bobki,trwa to już od tygodnia ;/dopajam glukozą,i rumianek też dostaje. eh :(a mleka z piersi tyle co nic,smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czocharowa Tymek od wczorja pije bebilon pepti i dziś taką kupe zrobil że szok :) taka wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia napisz mi na gg albo kom adres to wysle ci puszke bebilonu, bo kiedys moi rodzice kupili, a Hania nie pila pepti, wiec tak sobie lezy. Jest nie otwarty i ma date waznosci do pazdziernika. Szkoda mi go wyrzucic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, co tu tak cicho? normalnie az za cicho... :P ja juz w pelni przygotowana :) mam wszystko procz wozka :) a najwiecej mam stresa i niepewnosci... szczerze mowiac to jestem przerazona.. we wtorek mam wizyte to Wam tu napisze co i jak :) pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos tu pusto... czocharowa nie ma co sie stresowac, bo i tak nie ejstes w stanie nad tym zapanowac i nic przewidziec ;) musisz isc na zywiol. Ja sobie myslalam, ze skoro innym sie udaje to mi tez sie uda i urodze :P no i tak bylo :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innego wyjscia nie mam ;D i tak mnie to nie ominie :D ale juz nie moge sie doczekac... moja malenka dziewczyneczka! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) przeprowadzka sie opóźnia :/ eh... mój Misiek mały dziś sie tak ładnie usmiechnął :) :) :) jak sie przeprowadzimy będe więcej pisać bo tu z netem niezbyt ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to mam nadzieje, ze mleko dojdzie zanim sie przeprowadzicie :P dzisiaj wyslane to powinno byc gdzies w czwartek u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja na szsczesxcie mam przeprowadzke juz za soba.. na szczescie przed porodem sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi z tym nie ma problemu bo to przyjdzie na stary adres,do mojej mamy :) wkurzyli mnie z tą przeporowadzką bo poprzedni lokatorzy mieli sie wyprowadzić do 10 lutego a tu lipa,nic nie ruszyli sie zmeblami,żeby coś przewoźic :/ musimy czekać czocharowa Ty już lada moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, co sie odwlecze to nie uciecze. moze troche cieplej sie zrobi i latwiej bedzie Wam przejsc przez przeprowadzke. Szukaj pozytywow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czocharowaa juz nie długo :) pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać az w końcu poród mnie zaskoczył a teraz tęsknie za brzuszkiem :P Moonia ja jak się przeprowadzałam miałam identyczną sytuacje, też przeprowadzka mi sie opóźniła i zdążyliśmy na ostatnią chwilę, bo zaraz potem urodziłam :D Vi jak tam Hania?? Niki85 co u Ciebie?? Jak się czujesz?? Ja ostatnio jakiegoś doła łapie ;/ Z Filipem ciągle po lekarz biegam, a to neurolog, a to rehabilitacja jutro badanie słuchu w CZD, do tego w Piątek pochowałam tatę eh.. niech nadejdzie już wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicol.. ;( przykro mi z powodu twojego taty.. ;( przytulam :* mi juz brakuje brzuszka ;) i tych wszystkich kopniaczkow ;) chociaz jeszcze nie urodzilam ;) jutro wizyta ;) opowiem Wam jutro co i jak bylo ;) cos czuje ze przenosze.. takie mam przeczucie.. pozyjemy zobaczymy ;) ja mam juz wszystko dopiete na ostatni guzik ;D tylko brakuje wozka i dzidziusia ;D jutro dam Wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja juz po wizycie sie melduje ;) moja coreczka ma sie dobrze ;) wazy na dzien dzisiejszy 3150g ;) do terminu coraz blizej ;) 19 dni zostalo ;) lekarz powiedzial ze jak nie urodze do terminu - czyli do 4 marca to 6 marca mam przyjsc i umowic sie kiedy isc do szpitala ;) takze cierpliwie czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czachorowaa dobrze, że wszystko w porządku:) teraz tylko czekanie pozostało i całkowity relax:) My też po badaniu słuchu no i wyszło nam, że Filip nie słyszy cichych dźwięków, musimy zrobić jeszcze jedno badanie słuchu ABR na śpiąco i wtedy się okaże co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera to widze ze masz pod gore.. :( biedny Filipek :( :* mam nadzieje ze bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety od urodzenia mamy ciągle jakieś wizyty, jedno minie to drugie się zacznie, no ale najważniejsze by wszystko dobrze się skończyło w tym wszystkim Filip jest najważniejszy :) Miałam problemy w ciąży no i leki zrobiły swoje zwłaszcza no-spa ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, dawno nie zagladalam, ale widze ze wy tez sie nie napisalyscie za bardzo :) U mnie juz po przeprowadzce, wiecie co, jest cudownie mieszkac u siebie, Juz teraz tylko czekamy na stol i wszystko bedzie na miejscu. Moj aniolek rosnie, juz od ponad miesiaca sam siedzi. Jakos tak zaczal tydzien przed skonczeniem 5 miesiaca. I od 3 dni spi sam w swoim pokoju i musze przyznac ze wyglada na zadowolonego. Zabkow jeszcze nie ma. No i gada jakies dziwne slowa, zdarza mu sie powiedziec mama albo jakies takie zlepki sylab ale traktuje to jako jego nieswiadome paplanie, choc wczoraj siedzialam z nim na podlodze z zabawkami, wzielam go na rece on na mnie spojrzal i tez powiedzial mama. Innym razem ja poszlam do lazienki i moj maz go trzymal, i tez mowil, ze maly sie rozejrzal po pokoju i powiedzial mama, jakby mnie szukal, no ale jak mowilam nie wiem na ile to jest swiadome na ile nie. Pozniej napisze wiecej bo maly juz krzyczy o kaszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Lenka jak pierwszy raz powie do mnie mama to chyba sie rozplacze ze wzruszenia! juz sie nie moge doczekac az sie urodzi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×