Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Nicol-Twoj syneczek piekny:)))dacie rade:) bedzie dobrze:) vi-najlepszego dla Haneczki:)rok minal jak z bicza strzelil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi no to trzymam kciuki :) a co do tego karmienia, i tak po cycu musze dać butle bo sie nie najada. Czasem Mu wystarczy tylko cyc. Czuje sie z tego powodu źle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ubranka poprane :) dzis wyprasowalam i pochowalam do szafeczek :) jakie one slodkie kurde :) rozowych mam dosc sporo :) :D kocyki tez wypralam .. ;) i rozek :) niedugo juz bedzie po wszystkim :) nie moge sie doczekac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) kurde.. z jednej strony staram sie udawac twarda i ze sie nie boje.. a z drugiej strony strach mi coraz bardziej zaczyna tylek sciskac!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie to już tuz tuz :) zazdroszcze Wam, bo ja dopiero na poczatku tej dlugiej drogi :P jutro biore ostatnia tabletke clostilbegyt i we wtorek sie okaze co i jak... stresuje sie mozliwoscia ciazy i jej brakiem :P ot glupia baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo jestem padnięta. Tymek cwany sie już robi,ze spaniem coś Mu sie poprzestawiało,ma ciężko zasnąć w dzień. Wyczaił bujanie na kolanach :/ no i jeeeee dużo. i coś kupe twardą ma,oby omineło Go to co miał mój siostrzeniec. jutro m miał jechać do gina,żeby ten wypełnił wniosek do becikowego. Ale chyba ja sie przejade bo ze środka nici mi wystają,a rozpuszczalne one nie są. :/ wybaczcie,że tak o sobie ale musiałam sie wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia Twoj synek jest jeszcze bardzo malutki i raczej nie odroznia jeszcze dnia od nocy:) ma jeszcze aaardzooo silna potrzebe bliskosci wiec nawet jak bedziecie go bujac czy nosic to nie bedzie wami manipulowal ani specjalnie plakal:) Wszystko normuje sie dopiero w okolicach 3 miesiaca:) nasz synek dopiero teraz po wprowadzeniu planu dnia, tzn wprowadzilismy go od poczatku ale teraz zalapal i czuje sie bezpiecznie, zaczal zasypiac miedzy 20 a 21:) Monia, badz cierpliwa:) wszystko sie z czasem unormuje:) karm mlodego na zadanie:) poczytaj o skokach rozwojowych bo wowczas moze ci sie wydawac ze brakuje ci pokarmu a maly po prostu rosnie i ma wieksze zapotrzebowanie, dlatego wowczas trzeba dziecko przystawiac do piersi bo wowczas ida impulsy do mozgu o wiekszej produkcji mleka:) po kilku tygodniach wszystko sie normuje:) piersi nie szaleja z brakiem mleczka lub nawalem i nie brakuje pokarmu;) chociaz czasem zdaza sie ze moze zaczac zanikac:) najwazniejsze zebys wierzyla ze mleczko jest i byla szczesliwa i sie nie stresowala :) No i spokojnie dajcie sobei czas:) wprowadz plan sobie:) myj dzieciaczka o okreslonej porze dnia:) niech to bedzie dla was pierwszy punkt:) jak maly zacznie byc bardziej kumaty to do planu dnia dopisz sobie zabawe z dzieckiem:) zapisuj sobie o ktorej karmisz malca i wyjdzie ci mnije wiecej ze karmisz regularnie i pod ten plan dostosuj sobie dzien:) a zobaczysz jakos tak latwiej ci bedzie i latwiej zrozumiesz malego:) bedziesz wiedziala dlaczego placze i jak mu pomoc:) A w ogole polecam ci ksiazke pt"jezyk niemowlat"tracy hogg:) bardzo aldnie wszystko jest napisane :) no i nie martw sie:) czas szybko leci i wszystko sie unormuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tralala :) ja wiem,tylko w ostatnich dniach inaczej zasypiał :) no a samym cycem nie ma szans żeby sie najadł,więc po piersi podaje butle. W między czasie ściągam laktatorem. Zawsze coś mojego mleka chlipnie.Ze takie dzieciaczki potrzebują ustalonego rytmu to wiem,opiekowałam sie moim siostrzeńcem dobre 2 lata jakoś :) i w sumie to też jakby mój synek ;) jak długo u Was maluszki płakały przy kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia spokojnie tralalala ma racje Tymus jest jeszcze bardzo malutki i potrzebuje poczucia bezpieczenstwa i bliskosci. Wszystko sie powoli unormuje. Poki co na pewno nie robi nieczego na zlosc... co do kapieli to mi Hania plakala tylko przy pierwszej w domu,przypuszczam, ze mi ja w szpitalu wystraszyli, bo byla tam 4 razy kapana, a tam szybko w zlewie te pielegniarki wcale delikatne nie byly :/ pomoglo zawiniecie w pieluszke tetrowa i tak wlozenie do wanienki, kiedy woda nie dotykala jej od razu bezposrednio to czula sie bezpieczniej i zaczela lubic kapiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziś położna też mówiła mi o tej pieluszce,musze wypróbować. :) Vi jak samopoczucie,jak Hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresuje sie :/ jutro ide do lekarza sprawdzic czy bedzie owulacja... a Hania rosnie, zmienia sie :) teraz czesto przychodzi i sie przytula (nawet do stopy :P) i mowi przy tym "mama" :) chodzi za jedna raczke. Jest moim najwiekszym szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi i jak po wizycie? ja wczoraj byłam u gina i już szłam do auta i była kałuża zamarznięta i glebłam jaka długa,ze śmiechu nie mogłam sie pozbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh monia zebys sie nie polamala:) Dorcia- jak sie czujesz?? A co do placzu to nasz Jacol wcale nie plakal przy kapanku. Jak go w szpitalu panie przywozily czy to po badaniach czy po kapieli to ani razu nioe zaplakal:) Teraz to kocha kapanie, macha nogami, odchyla glowke zeby tylko koniecznie ja zamoczyc:) bardzo lubi:))) My dzis po szczepieniu i mlody spi biedny. Tak sie splakal ze szok. Ale wazy 6,400g;) grupasek:) Ja mlodemu dopiero zaczelam wprowadzac sztuczne mleczko, bo musze go przygotowac na zmiane smakow jak pojde do pracy...poza tym w lutym nas czeka duzo wyjazdow a ja nie bede odcciagac pokarmu bo az tyle nie mam i potem mam klopoty z laktacja, wiec stwierdzialm ze mm nie zaszkodzi na pewno:))) A i musze sie pozalic:/ gwizdneli nam wozek na klatce:// musimy nowy kupic:/ chamowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh normalnie wyc mi sie chce. Owulacji nie ma, tabletki nie zadzialaly na moje jajniki. Za miesiac lekarz chyba zwiekszy dawke, a jak nie zadziala to powiedzial, ze juz nie bedzie mi czas marnowal, zaproponowal klinike i specjaliste z poznania. Nie wyglada to wszystko dobrze :( Hania tez dzisiaj miala szczepienie. Nawet nie zaplakala, za to w domu zrobila godzinna histerie :( ehh no mam dola jak stad do kosmosu :( chyba sobie poplacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wstydu nie maja zeby wozek ukrasc. Vi nie moze byc tak zle. Jaka jest roznica pomiedzy teraz a tym co bylo przy Hami? Bo wtedy szybko zareagowalas na tabletki. ja mam zly dzien najpierw mialam jedna jedyna wizyte z lekarzem w szpitalu wizyta byla na 1:20 pojechalismy z mezam wczesniej tak na wszelki wypadek po 2 godzinach czekania zrobilam awanture ze ile mozna czekac i ze mam dziecko ktore musze odebrac ze szkoly tu wszyscy koncza szkole o 3 to mi odpowiedzialy ze powinnam zorganizowac sobie opieke nad dzieckiem wczesniej i ich to nie obchodzi a wizyty maja tylko od 1:00 glupota ale nagle lekarz mnie zawolal i tez nie wiem po co pogadala ze mne zmiezyla cisnienie i posluchala serduszka dzidziusia i tyle strata czasu. Jak wiecie sprzedajemy dom i w sobote zjawil sie kupiec itd podpisalismy umowe i wszystko zapowiadalo sie ze bedzie dobrze ze za kilka tyg bylibysmy w polsce ,no i zadzwonila agentka ze sie wycofali i odwidzialo sie nie chca juz kupic taka jestem zla ze nie macie pojecia do niczego dzien. 28 lutego mam isc na kolejne usg zeby sprawdzic czy sie szyjka nie skraca to mialo byc zeby ustalic czy ewentualnie moge leciec samolotem w tak dluga podroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki widac jajniki zrobily sie jeszcze bardziej leniwe niz przed pierwsza ciaza :/ nie wiem tylko Hania mnie powstrzymuje przed schowaniem sie w szafie z rozpaczy :( mam dola :( a powiedzieli dlaczego sie wycofali z kupna ?? tralalala wspolczuje tego wozka, dlatego ja zawsze targam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popostu zmienili zdanie i tyle w ciagu jednego dnia nie rozumie po co sie zdecydowali i podpisali umowe jak na drugi dzien im sie odwidzialo Vi nie lam sie i nie doluj bedzie dobrze zaczynacie starania dopiero ja czekalam 3 lata i wiem jak sie czujesz ja juz zaczynalam myslec ze na jednym dziecku sie skonczy ale sie udalo To co teraz? Bedziesz znowu brac tabletki na wywolanie? Jak nie ma owulacji czy bedziesz czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem za tydzien ide znowu, moze jakims cudem owulacja bedzie pozniej :( za tydzien lekarz zdecyduje co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny co za dzien :/ Tralalala ludzie są bezszczelni normalnie,brak słów,wózek ukraśc eh :o Niki nie poważni ci ludzie niec sie zdecydują,a nie głowe zawracają. Vi tulam mocno. Myśl pozytywnie,wiem to nie latwe i mogą Cie takie teksty wkurzac. u nas tez srednio,moj szwagier wyslal aparat na reklamacji i aparat zaginal :o kurier chyba ukradl,zrobil se prezent za 1200zl. Potem szwagier zamowil cos przez neta,i paczka realizowana ale nie doszla wogole,sklep ma zle opinie,tel do nich nie odpowiadaja,znow jest 415zl w plecy. Nasz Tymek stęka i robi same bobki,porzadnej kupy nie moze zrobic. Dopajam go gluzkoza,rumianku tez dostal,nawet czopka wczoraj,ale dalej takie twarde bobki. Mam nadzieje ze nie bedzie mial tego co moj siostrzeniec. Bartek przy kupach tak strasznie plakal ze serce pękało. No i musial pic nutramigen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala dobrze,że nie byłam świeżo po szyciu bo bym sie porozrywała znów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) 25.01. urodził się Wojtuś :) Ważył 3300 i był długi 55cm :) Jak będę miała więcej czasu to napiszę więcej. JESTEM PRZESZCZĘŚCLIWA:) NIE WIEDZIAŁAM ŻE DZIECKO MOŻE AŻ TAK ZMIENIĆ WSZYSTKO :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiawase86 GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiawase86 gratuluje urodzil sie w piekny dzien bo w dniu moich urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiawase86 gratuluje! :) cudnie :):* TO JA JESTEM TERAZ?! vi kochana .. :( nie stresuj sie :( bedzie dobrze ;( nie zalamuj sie ;( dopiero zaczynacie kolejne starania wiec cierpliwie poczekaj.. :*sciskam ! tralala masakra z tym wozkiem ;/ jak mozna...;/ moja kolezanka tez zostawila na klatce kiedys bo mieszka na 3 pietrze a to bylo lato to nie chciala co chwile z tym wozkiem i te i we wte latac... i jakis pijak sie jej przewrocil na ten wozek i rzygnął.. ;/ wiec tez tak jakby wozka nie bylo...;/ a ja co... czuje sie dobrze :) dziekuje ze pytacie :* raz na kiedy zaboli mnie brzuch jak na @ i krzyze... hmm.. wychodzi teraz ze moja kolej padla ;D nie moge sie doczekac mojej malenkiej ! :* zauwazylam ze porodzily sie tu same chlopaczki :) i tylko Hania i moja Lenka :) wczoraj pojechalam na zakupy ;) bo dotarly wreszcie te pieniadze z ZUSU.. ;/ jak se pomysle to mam dosc ;/ ale na szczescie przyslali mi je.. ale juz po pieniadzach ;P poszlam do apteki bo witaminki sie skonczyly, pokupowalam rzeczy do szpitala i bede sie juz mogla pakowac.. kosmetyki dla malej kupilam, smoczusia kolejnego :) to takie niby nic a rozwalilam 2 stowy! aleeee ;D dobrze ;) zaraz ide sie legnac bo juz mnie plecki bola.. kregoslup mi odpadnie! trzeba by bylo tabelke uaktualnic ;D zaraz ja poszukam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......14...............36...............04.03.2012......cÓrunia! ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiawase86 -super:) gratulacje:) ____Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................34..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................12.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......14...............36...............04.03.201 2......cÓrunia! ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia tralalala............??.........................1.11.2011/39.......Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×