Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

anitia to sporo.. ja mam tendencje i do tycia i do rozstepow.. po mamie.. wiedzialam ze predzej czy pozniej i tak mnie dojada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellajda
Cześć dziewczyny ja własnie zaczynam starania. Od dwóch miesięcy nie biorę tabletek i faszeruję się kwasem foliowym. własnie mam @ i czekam do owulacji, żeby spróbować. Czytałam, że dla faceta to aby miał silny "materiał" musi być co najmniej 5 dni wstrzęmięźliwości, to prawda? Mam prawie 30 lat trochę się boję bo będzie to moje pierwsze dziecko. Jak długo próbowałyście zanim "zaskoczyło"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że uda się nam wszystkim szybko zrzucić to, co przybyło w ciąży;) Bo przecież szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:) Adellajda - ja starałam się 2 miesiące, później zatrzymał mi się okres, objawy ciążowe a okazało się że to torbiel, po tej przygodzie odpuściłam sobie starania, wzięłam się za otwarcie swojej firmy, zajęłam się czymś innym, nie chodziłam z termometrem i kalendarzykiem... no i jakoś tak wyszło samo:) Moim zdaniem nie powinno wciąż o tym myśleć tylko poddać się przyjemności i korzystać z seksu, bo później zamiast jak przyjemność, traktuje się go jako obowiązek.... anitia - to szybko doszłaś do siebie, 4 miesiące i to bez ćwiczeń... :) gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez to troche zajelo... podejrzewam ze tez za duzo myslalam o dziecku.. to byl po prostu temat nr1.. ale udalo sie :) byc moze dlatego ze wyluzowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wcześniej czytałam, że rozwolnienie może być przed porodem, ale w moim przypadku to chyba jeszcze ciut za wcześnie... skurcze przepowiadające mam, kilka dziennie, nieregularnie, ale do porodu to jeszcze ok.2tyg. Lekarz w środę na wizycie powiedział że żadnego rozwarcia nie ma i szyjka się nie skraca.... także nie wiem o co chodzi.... Nic takiego nie zjadłam po czym miałabym mieć rozwolnienie... chyba że to co kiedyś nie miało wpływu na przemianę materii teraz ma.. w ciąży przez hormony... nie wiem już sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wcześniej też to czytałam, o objawach porodu.... ale mi się wydaję, że dla małego to troszkę za wcześnie. Chociaż wierci się okropnie! tak jak by już chciał wyjść:) Śmiałam się że może jutro zrobi mi prezent na urodziny;) Jak jutro będę miała jeszcze tą biegunkę to dryndnę do lekarza.... ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby cie dalej meczylo to da swojego spokoju przedzwon :) ostatnio bylam w szpitali odwiedzic kumpele bo urodzila i opowioadala mi ze lezy z nia babka co urodzila w 33tc.. masakra.. przerazilam sie .. moze cie wziac w kazdej chwili.. oby tylko nie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetny byłby prezent:) ale dla Wojtusia lepiej byłoby gdyby jeszcze troszkę w brzuszku posiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia już maluszka tuli:) Jak będziesz miała czas i siły to napisz jak pierwsze dni z dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam biegunke i wymioty jakies 3 dni przed porodem, jakbys miala ja jeszcze to przedzwon do lekarza albo nawet jedz do szpitala, chodzi o to zebys sie nie odwodnila, jesli mozesz jesc i pic to ok, bo ja mialam i wymioty i biegunke i nie moglam nic ani jesc ani pic, bo znowu lecialam do ubikacji, i musieli mnie zatrzymac w szpitalu i podawali kroplowke jakies 3 dni przed porodem bo juz bylam odwodniona przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki :) Tymuś śpi :) dziś mieliśmy pierwszą wizyte położnej. jest ok. Maluszek kochany,czasem popłacze,ale wiadomo musi ;) wczoraj Go kąpaliśmy pierwszy raz,ale czad :D śpi z nami w łóżku,jakoś spokojniejsza wtedy jestem o niego. buziaki,pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już przeszła mi ta biegunka. Ale nie wymiotowałam, mogłam normalnie jeść i pić, także o odwodnieniu raczej nie ma mowy;) Ale dzisiaj miałam okropną noc... nie dość że i tak co chwilę muszę biegać do wc to jeszcze nie mogłam spać przez ból kręgosłupa... od wczoraj jakoś dziwnie boli mnie wysoko, między łopatkami... nie wiem co to było! Do tego jeszcze drętwiałam, cierpłam, co chwilę musiałam zmieniać pozycję bo nie mogłam wyleżeć na jednym boku dłużej niż kilkanaście minut..:( jestem wykończona po tej nocce! Jeszcze troszkę muszę się pomęczyć... Monia nas też już niedługo czeka pierwsza kąpiel, pierwsza wizyta położnej... pierwsze spojrzenie na malucha:) Już nie mogę się doczekać:) Fajnie że Tymuś jest grzeczny:) A że czasami popłacze to wiadomo, musi troszkę:) bo tak to byś nie wiedziała że masz dziecko w domu;) Pozdrowionka :) 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam 19kg:) zaczynalam od 58;) dzis na wadze mialam 61,8kg;) od razu po porodzie mialam 10kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adellajda - spokojnie tak naprawde dopiero zaczynasz starania:) poza tym nie musicie czekac 5 dni:) mozna sie kochac co drugi dzien i tez bedzie dobrze:) i moze po prostu sie kochajcie jak chcecie i nie spinaj sie na ciaze:) wiem ze latwo mowic ale spinac sie mozesz po 6 cyklach teraz sie dcieszcie soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellajda
tralalala dzięki za wsparcie. Ja miałam martwe urodzenie prawie równo rok temu, boję się, że po tym wszystkim mogę mieć problemy... Na razie to mnie grypa rozłożyła więc już ten cykl raczej odrzucam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jutro idziemy zalatwiac tego notariusza i mam nadzieje ze wszystko sie uda potem podpiszemy umowe i dostaniemy klucze do mieszkania! w koncu swiety spokoj! no i jutro podgladanie mojej córuniii! :) trzymajta kciuki zeby wszystko bylo dobrze !! :)) buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adellajda uda się, musisz być pozytywnie nastawiona;) tylko nie myśl tylko o tym, bo to wcale nie pomaga.... czocharowaa wszystko będzie dobrze;) ciekawe czy mała buźkę pokaże, bo ja to najwięcej chciałam zobaczyć a Wojtuś się chował. Powodzenia jutro:) 3mamy kciuki:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia co się dzieje? Dlaczego masz doła? Może to poprostu hormony po porodzie ? :) czocharowa jak tam Twoje sprawy i córcia? Pokazała się ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to normalne, odpuszczaja hormony, duzo emocji Toba miota. Bedzie dobrze, mysl pozytywnie i nie daj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia głowa do góry:) Ja po porodzie dwa tygodnie chodziłam i płakałam, zwłaszcza wieczorami. Byłam strasznie przewrażliwiona i wszystko wyprowadzało mnie z równowagi... i ciagle wydawało mi się że coś dzieje się z Filipem i od razu ryk że coś mu się stanie hehehe teraz się z tego smieje jak przypome sobie ja mój mąż uspokajał mnie bym nie płakał i jednocześnie Filipa, który tez płakał wniebogłosy bo miał kolkę... będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak jak dziewczyny mowia, zdarza sie ze po porodzie hormony buzuja. My dzis bylismy na wazeniu, Alex wazy 7.56kg. Ale dzis zauwazylam jakies krosteczki na jego buzi pod paszkami, i na piersiach tak do brzuszka, na brzuszku i nogach nie ma, pytalam na wazeniu co to moze byc, ale babka w sumie nie bardzo wiedziala, powiedziala ze moze to byc ze ma sucha skore i zeby cos dolac do kapieli, a jakby mial temperature to zeby isc do lekarza. Ale on nie ma temperatury wszystko jest ok, za wyjatkiem tych krostek. A poza tym juz w piatek dostajemy klucze do naszego domku, nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adellajda - ja tez pierwsze dziecko martwe urodzilam w 21tc... teraz ciaza poza cukrzyca przeszla bez problemu. Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×