Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Dzień dobry. Mnie coś pobiera,kicham i wogóle :/ Dziś jest 4 miesiące od zabiegu.... a na innym temacie dowiedziałam sie,że koleżanka dziś urodziła synka.... dla jednych szczęśliwa data dla innych nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa--> przytulam Cie mocno ... dla Twojego Aniolka nie smuc sie, bo On by tego nie chcial, a przeciez Cie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma czasem gorsze dni... trzymaj sie Twoj Aniolek czuwa nad Toba i teraz juz wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi bo nie daje mi spokoju myśl o tym że wynik bety był pomyłką(choc pewnie nie) to jak bym była w ciąży i brała tą luteine 2 razy dziennie pod język to coś by się mogło dzidiz stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... z tego co wiem luteina dziala podobnie jak duphaston...sama bralam do 14 tyg... daje sie ja tez na podtrzymanie ciazy... takze mysle, ze gdyby wynik bety byl pomylka to luteina nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam? dostałam humora :P :D szukam już piosenek na nasz pierwszy taniec :) już jednego typa mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na pierwszy taniec mieliśmy piosenkę Wodeckiego pt.Oczarowanie, tańczyliśmy walca angielskiego:) Wiadomo stres nie pozwolił nam zatańczyć tak jak chcieliśmy w 100%, ale było ok:) A jaką piosenkę sobie upatrzyłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORKAMAMA
Witam dziewczyny. Dostałam silnego krwotoku po wizycie u ginekologa.Myślę że poroniłam ,bo takich bóli jeszcze nie miałam nigdy.Zaczynam się już lepiej czuć fizycznie ale psychicznie to tragedia,depresja...... Objawy ciążowe, jakoś nagle zanikły. Jutro będzie lepiej,chcę o tym zapomnieć ,ale potrzebuję czasu. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKAMAMA--> wszystkie potrzebujęmy czasu i wsparcia, i jestem tutaj od niedawna ale właśnie od kąd moge się zwami podzielic tym wszystkim jest mi lepiej, wszystko to co złe przychodzi po to żeby spotkałao nas to co dobre, wiem to na przykładzie swojej siostry.Od rau po ślubie starali się z mężem o dzidzie tyle razy poroniła że nawet nie podam konkretnej liczby raz nawet bliźniaki(dziewczynki), jak zaszła w ostatnią ciąże była w szpitalu i glupi ordynator stwierdził że serduszko nie bije i ma się przygotowac na popołudniowy zabieg, siostra zadzwoniła do swojego ginekologa a on do niej żeby stanowczo się nie zgodziła i poczekała jeszcze conajmniej 2 dni. Tego samego dnia po południu serduszko zaczeło bić, i dzisiaj ma 3 letniego synka.Był wcześniakiem - 8 msc ale teraz okaz zdrowia. Więc my potrzebujemy przede wszystkim wsparcia, cierpliwości, i wytrwałości al będzie dobrze, musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile bo juz usypiam , jutro sie odedzwe dluzej. My mielismy piosenke farby - chce tu zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) i @ przyszła,z opóźnieniem.. miałabyc ok wtorku-czwartku..... Anitia a jak u Ciebie? jeśli chodzi o Paule to nie :P denerwuje mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic sie nie dowiedzialam, czekam na przyszly tydzien, potem jade do polski, a potem zaraz po przyjezdzie znowu mam wizyte w tej klinice. A powiedzcie mi cos dziewczyny czy ktoras z was cos takiego miala, sorki za doslowne opisy, ale zzaraz po skonczonym okresie, mialam ciagle jakby bardzo brazowe, wrecz nawet prawie czarna galaretkowata wydzieline, nie wiem jak to opisac. Ale tak sie zastanawiam co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugim weendzie :) monia_aa --> a jakiego macie typa na pierwsza piosenke ?? u nas najpierw miala byc farba "chce tu zostac",pozniej paula "od dzis", ale dzien przed slubem uslyszalam piosenke pauli "to tylko milosc" i wywolala u mnie taki szczesliwy usmiech na twarzy, ze stwierdzilismy, ze to bedzie ta :) DORKAMAMA --> tak mi przykro... nie wiem co powiedziec... anitia --> ja nie mialam czegos takiego po okresie, za to mialam tak w czasie kiedy powinien byc okres... taka ciemna galaretke z wydzielina... pozniej mialam wywolany okres... a tak poza tym to u mnie strasznie brzydka pogoda, zimno, szaro, mgla... ehh az nic sie nie chce... dostalismy od moich dziadkow pieniazki na kupno mebli do kuchni :) szkoda tylko, ze poki co nie mamy gdzie ich wstawic ;) ciagle czekamy... mam nadzieje, ze najpozniej jutro bedzie decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
dziewczyny nie wiem co mam zrobic zaczelam brac tabletki proviera na wywolanie okresu lekarz mi powiedzial ze mam brac a jak bym byla w ciazy to nie zaszkodzi no i mialam brac je przez 10 dni a dzisiaj jest dzien 8 i rano pojawil sie tak jak by okres nie jest tak intensywny ale tez nie jest skapy i teraz mam problem czy powinnam dalej brac te tabletki do 10 dnia czy przestac teraz i liczyc dzisiaj jako pierwszy dzien okresu??? ja to zawsze musze miec pod gorke... wczesniej jak bralam te tabletki to nie mialam takiego problemu co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz zadzwonicc do lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
musze czekac do jutra bo u mnie juz noc a bylam w aptece i farmaceuta mi powiedzial ze jak to jest takie delikatne krwawienie jak plamienie to mam brac dalej tabletki no i jak z nim rozmawialam to tak bylo ale teraz sie to zaczyna rozkrecac wiec sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiejsza wez a rano zadzwon do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :) Vi na razie jestem przy tym http://www.youtube.com/watch?v=eCxQJZtbSNo Paula mi sie nie podoba ;) ale na pewno jeszcze zmienie zdanie,jest przecież jeszcze dużo czasu:) ale fajny prezent od dziadków :) masz już jakieś wybrane mebelki? Niki Kochana nie pomoge Ci,bo nie wiem... nie miałąm nigdy takich problemów.... chociaż powiem Wam,że po tej ciążko ciąży i poronieniu cykle mi sie wydłużyły.... musze sobie wszystko zapisać i zobaczymy za jakiś czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa piosenka bardzo ladna... ale my chcielismy polska... zalezalo nam zeby cos mowila o nas i zeby inni to rozumieli ;) co do mebli to juz do wszystkich pokoi mamy upatrzone ;) te do kuchni mielismy kupic juz teraz bo sa w promocji, ale dzieki dziadkom starczy nam jeszcze na meble do salonu :) do najmniejszego pokoju pojdą narazie te ktore mamy u siebie, a moze uda sie jeszcze na sypialnie nazbierac... chcielismy tez w lazience wstawic wanno kabine z hydromasazem, ale to juz spory koszt, wiec chyba zostanie na pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi i tak zrobie dzisiaj wezme a rano bede dzwonic co do mebli kuchennych to my kupilismy w ikei i jestesmy strasznie zadooleni i cenowo bylo dla nas bardzo atrakcyjnie wiem ze ikea jest w polsce jeszcze tansza w porownaniu z australia. nie wiem jakie sa ceny innych kuchni w polsce powodzonka my wlasnie remontujemy lazienke koszmar.... a co do kredytu to musi sie udac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my niestety do najblizszej ikei mamy 130 km w jedna strone :( takze chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdecydowanie... zwlaszcza ze wlasnie popatrzylam na ceny i ikea jest znacznie drozsza niz sklepy meblowe u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×