Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

my jak ustalilismy date slubu to tez zaczelismy uwazac i nawet gumek uzywac ;) zeby jednak dzidzia trafila sie po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje :) teraz juz jest sporo wiekszy :) wlasnie dotarlismy do domu... wniosek wypisany... na 16 lat rata przez 8 lat 950 zl po 8 1350 zl... oby tylko przeszedl... w piatek najpozniej ma byc odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi... o jaki kredyt się staracie? "rodzina na swoim"? Nam też marzy się własny domek.... Mamy działkę ale na rzie brak funduszy na dom:( Może w przyszłym roku zaczniemy myśleć o jakimś kredycie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to kredyt "rodzina na swoim" monia_aa jak tam po przesluchaniu zespolu ?? :) spodobal sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi trzymam kciuki,żeby było po Waszej myśli :) byliśmy u tego faceta od zespołu dał nam płyte weselną,gdzie grali i powiem Wam że jest fajna:) jest dwóch mężczyzn i jedna babka. Faceci fajnie śpiewają,babka trosze fałszuje ale może być :) cena tez nie jest aż tak duża:) przedtem znalazłam jeden zespól co brali 3200 z poprawinami. a wczoraj gadałam z kolego i on zna zespół co biorą 4000..... cenią sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas byl dj i konferansjer wyszło nas to 1200 zl ;) i bylo super :) kazdy chwalil i pozniej na swoje wesele chcial namiary :) 4000 to juz dla mnie sporawa suma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te 4000 to za dużo. Nasz weźmie 2200 z poprawinami i to jest juz cena na przyszły rok,więc tragicznie nie jest chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasza orkiestra wziela 2500 za dwa dni, ale musielismy zamawiac ja 1,5 roku wczesniej, bo takie kolejki byly do nich. Mielismy troche szczescie, bo tam akurat gra kumpel mojego meza z wojska, no a ja powiedzialam ze chce tylko ta orkiestre zadnej innej, najwyzej bede czekac kiedy oni beda mogli. Wlasciwie to ja wszystko wiedzialam co chce, juz przed weselem, jaka sukienka, w jakiej sali, jaka orkiestra, ktory fotograf, kto bedzie robil film, ja mialam juz wszystko wczesniej w mojej glowce ulozone :). A ty juz wiesz monia jaka chcesz sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładna jesteś Anitia :) no wiesz coć tam oglądałam na necie,zobaczymy co będą mieli u nas w salonach.... moja siostra jak brała ślub to miała gazete wszystko o ślubach i tam była taka jedna kiecka,normalnie cudo :) tylko gazeta jest pożyczona i już nie wróci :/ a Ty jaką miałaś sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podoba mi sie Twoja sukienka,boska,przepiękna! ślicznie wyglądałaś:) wysłałam Ci zaproszenie na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaraz ide spać bo oczy same mi sie zamykaja:) dobranoc :) do dzisiaj później :) będe tu częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje. Badz dobrej mysli. DObrej nocki. Ja jutro bede dopiero po 16 bo do pracy ide, wiec do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak to jest, ze Wy sie rozgadujecie zawsze jak mnie nie ma ?? monia_aa co do ceny zespolu to faktycznie 2200 na przyszly rok to nie jest az tak strasznie wysoka cena :) takze lepiej sobie szybko zaklepcie ten zespol :) a to juz wiem jak mnie anitia namierzyla na nk ;) wszystko sie wydalo, a juz myslalam, ze ma jakis tajny sposob i nie za dobrze sie tam zabezpieczylam ;) ja przed swoim slubem wogole nie mialam sprecyzowane co i gdzie... suknia tez w rezultacie byla inna... bo podczas przymiarek wszystko sie obrocilo o 180 st ;) w dodatku ze strachu, ze nie zdaze jej odebrac zamowilam miesiac wvczesniej i suknia na slubie byla o dwa rozmiary za duza ;) i co chwila latala za mna swiadkowa i robila supelki na gorsecie, bo juz nie dalo sie dalej sznureczka zawiazac... starsznie sie w niej cala noc meczylam... no i poza suknia wpadka byly jeszcze kwiaty... zupelnie nie to czego chcialam... jak zobaczylam to mialam ochote sie poplakac... ale coz juz nie bylo czasu na poprawki... za dekoracje auta zaplacilam 400 zl zeby byly na przyssawki a nie na tasme, w rezultacie dostalam i tak na tasme i zupelnie nie wygladalo t tak jak mialo... na drugi dzien pojechalam wyjasnic sytuacje, ale wlasciciele kwiaciarni byli bardzo ordynarni i mysleli, ze wszytsko im wolno... przez co polowe poprawin stracilismy jezdzacz i myslac jak sciagnac ta cholerna tasme zeby lakieru nie zniszczyc... teraz juz jestem bogatsza o wiele doswiadczen, zwlaszcza, ze od tego czasu planowalam juz nie tylko swoje wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dzwoniłam,zespół zaklepany:) we wtorek pojedziemy podpisać umowe :) zabieram sie za sprzątanie:) :) :) Vi to miałaś przeboje :) pogadamy później :) buziaki :) dziękuje,że jesteście :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. No ja wam powiem ze swoj slub i wesele bylo dla mnie cudowne. Ale przed tym dniem postanowilam sie niczym nie przejmowac, nawet jesli beda jakies wpadki i tego sie trzymalam, wiec nawet jesli jakies byly, to ja o nich nie wiem bo wogole o nich nie myslalam. Cieszylam sie kazda chwila i bylo cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja pije piwko i będe oglądać film z moim Sz. :) więc raczej mnie nie będzie :P buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
moniaa dzieki za zaproszenie :) jak to dobrze wiedziec z kim sie rozmawia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) a co tu tak pusto? miałam dziś ciężki dzień,taaak mi sie w głowie kręciło ze szok...... byli u mnie moi kochani dziadkowie:) nie dawno ich odwieźliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie sie podziewacie po weekendzie ?? ja juz po sniadaniu i teraz sie nudze... obiad naszykowalam wczoraj i do 16 zanim maz wroci bede siedziec i zamulac... ciagle sie strasuje co z tym wnioskiem, a tu jeszcze tyle ndi trzeba czekac a ja juz bym chciala sie pakowac... poki co kupilismy zestaw garnkow i teraz zalega nam w pokoju pod stolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi- musi sie udac :) a u mnie dalej @ brak biust znowu sie powiekszyl juz mi sie nie miesci w zadne staniki :) zakupilm test jutro rano zrobie zazwyczaj piersi mnie bola na kilka dni przed @ a teraz juz prawie 2 tygodnie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jeszcze nie mam @... to już 10 dni opóźnienia... Mąż twierdzi że może troszkę piersi mi się powiększyły, mam jakby bardziej wrażliwe sutki (chociaż może jestem przewrażliwiona i tylko mi się wydaje....), no a poza tym to mam je trochę jakby twardsze...zwłaszcza tą jedną :o Dzwoniłam dzisiaj do lekarza, umówiłam się na środę wieczór... Mam nadzieję że potwierdzi on ciąże. Kupiłam wczoraj test, ale boję się go ponownie zrobić aby nie zobaczyć znów czasem jednej kreski...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
a dlaczego nie zrobisz testu krwi??? lekarz powie ci to samo ze masz zrobic bete bo innej opcji nie ma zeby ci potwierdzil ciaze tak wczesnie. powodzenia tzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×