Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

poki dziecko nie zacznie twardo siedziec to mozna ustawic pozycje polezaca a tak to ja bym musiala na same foteliki pracowac:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba za taki fotelik to jeszcze cena jest znosna:D a w komisie to ciezko chyba bedzie taki znalezc tak mi sie wydaje:/ mam pytanko Wasze dzieci jak leza na brzuszku to leza w jednym miejscu czy pelzaja? bo Milenka przekreca sie w lozeczku a jak ja poloze na macie to potrafi z niej "zejsc" i znow sobota bleeeeeeeeeee probuje od samiuskiego rana sprzatac ale slabo mi to idzie bo Milenka nie chce spac:( jeszcze dzis moja kolej na sprzatanie klatki:/ musze chyba nowych sasiadow uswiadomic ze klatke tez sie sprzata bo chyba o tym nie wiedza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z tymi fotelikami? :-) ten ostatni super tylko on ma taką plastikową podstawe to pasuje do każdego samochodu? zwykłymi pasami można go przypinać? spróbuje dzisiaj zrobić przymiarke na spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkarolcia raczej powinien pasowac do wszystkich samochodow choc roznie to bywa my z tym malym mielismy problem bo w starych samochodach pasy sa nieprzystosowane do fotelikow no i byl problem dalo sie fotelik zapiac tylko z przodu a i tak trzeba bylo sie nameczyc zawsze i niemal wciskac w siedzenie...:/z nowszymi samochodami nie ma problemu bo maja odpowiednio dlugie pasy...mi ten ostatni sie tez spodobal i tak na jesien pomysle o zakupie...trzeba by w sklepach popatrzec czy nie ma takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dkarolcia ta podstawka to po to by mozna bylo fotelik ustawiac w roznych pozycjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten mi sie naprawdę podoba. Chyba się szarpnę :D A ten drugi faktycznie tanszy nawet liczac przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde rena masz rację. Mąż mi znalazł artykuł na necie i pisze tam, że dzieci powinny jeździć tyłem a dopiero jak wystaje im głowa z fotelika można obrócić go przodem. Chyba to jednak ważne, żeby miał dwie możliwości montowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja chyba slyszalam w radio jak mowili ze w jakims panstwie to dzieci przewozone sa tylko tylem i ze taka pozycja jest najbezpieczniejsza dla nich to chyba w Szwecji tak jest... ja juz prawie posprzatalam jeszcze tylko podlogi i klatka ale to wieczorkiem jeszcze obiad ale zupelnie nie mam weny:( i jeszcze zakupy trzeba zrobic...wczoraj sie M wkurzyl bo musial jesc parowki :D to mu powiedzialam ze wezmie sobie tydz urlopu i bedzie siedzial z dzieckiem to zobaczymy co on ugotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż by się ucieszył bo on uwielbia parówki :) Kupił sobie ostatnio chyba ze 2 kg, poporcjował i wszystko zamroził i wsuwa same parówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to masz malo wymagajacego meza moj to najchetniej jadlby bigos, leczo albo strogonofa i to moglby jesc codziennie:D jak bedzie mial urlop to mu cala zamrazarke tego nagotuje niech je i nie marudzi ze znowu zupa albo parowki:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mężowi dałam zestaw Makita bardzo zadowolony a on jak zwykle kupił mi Pumę ale cóż myślałam że wysili się na coś nowego. Jakby zapytał to bym sobie zażyczyła torebkę ale nie pytał stwierdził że na pumę nigdy nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie przypomniało mi się. Ktoś tu kiedyś pytał o szpinak. Ja widziałam w sklepie dania ze szpinakiem dla dzieci ale zamierzam sama ugotować coś i dać niewielką ilość. Ludzie na ogól nie lubią szpinaku (ja uwielbiam :D) więc nie chcę sobie nic spaskudzić a potem mały nie tknie tego nawet. Ale jakby mu tak stopniowo dawać, zacząć od bardzo małej ilości to może by zajadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu mężowi raz powiedziałam, że chcę torebkę i to był mój błąd :) Poszedł do sklepu i robił zdjęcia, wysyłał mi mmsem i pytał czy taka może być. Po 6 mmsach mówiąc krótko "nie w moim typie" stwierdziliśmy, że może jednak pójdziemy razem i sama sobie wybiorę :D Filipinka ja myślę, że to dobrze, że wybrał pumę zamiast torebki bo jak to facet, nie wiadomo z czym by wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moj nawet na pume sie nie wysili zreszta wole takie rzeczy sama kupic:D mamy zupelnie inny gust...a torebek mam tyle ze sie w szafie nie mieszcza ostatnio na szmatkach kupilam za 7 zl taka superowa zolta:D jeszcze fioletowa by sie przydala i bede miec wszystkie kolory teczy:D hihihi Filipinka moj tez sie nie pyta ale ja mu sama mowie co by mi mogl kupic a i tak zawsze kupi co innego:/ wczoraj sobie kupilam podrobki perfum Cristina Aguilera:D 100 ml za 7,90 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam w szmateksie fioletową kopertówkę za 12 zl, w sumie dość dużo ale taka elegancka, że w sklepie ze 4 dychy bym dała. I to nowa z metką. Akurat potrzebowałam fioletowej na wesele do butów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milence chyba wrocilo dobre spanie bo juz 2 raz dzis spi dluzej niz godz:D wiec teraz odpoczywam poki maz nie przyjdzie z pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam wózek na spacerowy i jest ok, Adasiowi się spodobało wyciąganie nóżek na poręcz :-) nie mam juz siły do tych paszek znowu mu odparzyło :-( czym to zagoić?..na szyjke, łokcie i pod kolankami już nic nie daje tylko sam płyn do kąpieli...ale na paszki to nie wystarcza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkarolcia ja pod paszki po kapaniu zawsze daje kremik teraz linomagiem smaruje to jak mu juz odparzylo to moze sudocrem ale nam raz odparzylo i sie zagoilo szybko po bepanthenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odparzenia najlepszy jest sudocream albo bepanthen. Sudocream jest chyba nawet lepszy przynajmniej na mojego malucha lepiej działał :) Ja teraz już niczym nie smaruje ani paszek ani niczego. Tylko jak zrobi kupkę to wtedy sudocream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja od samego początku używałam spacerówki, mamy Graco wielofunkcyjny i one nie mają gondoli, jest w prawdzie taka torba-gondola ale w niej tylko przywieźliśmy Zuzę ze szpitala. Jak się urodziła to było cieplutko więc albo jeździła w rozłożonym na płasko , przy nogach zapinało się na rzepy taki kawałek więc się zsunąć nie mogła albo wpinaliśmy fotelik który był w komplecie . Zuzia urodziła się w maju a tego fotelika używaliśmy do wczesnej wiosny przyszłego roku , czyli jakieś 8-9 miesięcy ale końcówka to już była masakra , mimo że do 13 kg a ona ważyła ok 9 to w kurtce ciężko było już zapiąć pasy i dupcia się jej nie mieściła :P Kupiliśmy wtedy używany z nowym pokrowcem ( za ok 250 zł) Maxi Cosi i bardzo z niego jestem zadowolona , jak Zuza zaśnie to się go rozkłada i wygodnie sobie drzemie , mamy go już 1,5 roku ale nie wiem czy przetrzyma jeszcze zimę , ona waży 14 kg a on jest niby do 18 a już się robi ciasny, a przede wszystkim jak się go rozłoży to nogi się jej ledwo mieszczą mimo że siedzenie z przodu przesunięte jest na maxa, więc chyba trzeba myśleć powoli o następnym. Nie wyobrażam sobie żeby ona miała jeździć cały czas tyłem do kierunku jazdy, bo takie starsze dziecko musi wszystko widzieć :P Co do używanych to w sumie fakt że nie ma się co zniszczyć ale trzeba uważać bo przeważnie maja uszyte nowe pokrowca ale w środku może być połamany np po jakimś wypadku . Znajomi maja ten z "4baby" i sobie chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkarolcia- może on ma tam jakiegoś grzybka i mu się to ciagle odnawia albo jakąś bakterie, ja swego czasu radziłam chyba Agwiazdce na odparzenia takie maści . Poleciła mi je znajoma lekarka Jedna to CLOTRIMAZOLUM GSK 1 % KREM, to jest maść przeciwgrzybiczna itd , druga to TORMENTIOL MAŚĆ, ona ma trochę swoich przeciwników bo zawiera Boraks, ale się jej nie bój i ona może brudzić bo jest taka czekoladowa. Kupisz je bez recepty i są nie drogie. Smaruj nimi i Sudokremem tak na zmianę, cieniutką warstwą, zawsze przed nałożeniem kolejnej dobrze zmyj poprzednią i tylko przegotowaną wodą ,nie chusteczkami nawilżonymi . I staraj się te miejsca jak najcześciej wietrzyć , wiem że to nie łatwe pod paszkami, ubieraj mu coś bez rękawów albo jak ciepło to niech leży na golaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×