Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Basiu mialam takie rajstopki dla Milenki z taka falbanka ale juz z nich wyrosla bombowe sa Maja bedzie wygladac rewelacyjnie:) a ja wczoraj padlam razem z tym moim lobuzem jeszcze przed 19ta dalam jej jesc i juz przy butelce zasnela a ja razem z nia hihihihi tylko sie jej cos pomieszalo bo sie obudzila o 1:20 i chciala sie bawic:/ na szczescie udalo mi sie ja uspic ale juz od 6 daje czadu:/ a mnie znow kregoslup boli chyba trzeba sie nalykac jakis tabletek... Kasiu jestem pewna ze M znajdzie prace i wracajcie szybko z tej Debicy bo mi sie nawet na spacer nie chce wychodzic:/ Filipinka mojej sie juz zabawa w bicie mamy znudzila teraz jest szczypanie i ciagniecie za mlosy:D a i laptop i komorka sie jej zaczynaja podobac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzam się do uzupełnienia dla Adasia pamiętnika z pierwszego roku życia...kupiłam taki niebieski z Kubusiem Puchatkim sliczny...na karteczkach mam wszystko ponotowane co mam wpisać tylko mam problem bo nie wiem czym to zrobić...strony są śliskie a nie chcę żeby się rozmazało :-(...macie jakieś sprawdzone sposoby? aha...jeżdzicie już w wózkach spacerowych czy jeszcze w gondoli? Adasiowi już strasznie ciasno raczek nie może wyciągnąć :-(...głowe trzyma super, spacerowy mam rozkładany na płasko....zmienić już wózek czy to za wcześnie? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dkarolcia moja juz z m-c jezdzi w spacerowce bo sie nie miescila w dondoli i nie bylo innego wyjscia czasem jej podnosze oparcie bo sie maly lobuz nie polozy tylko glowa w gorze i tak caly spacer:/...i juz twardo siedzi nie przechyla sie na boki...jak masz rozkladana na plasko to spoko po co sie ma Adas meczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja jeżdżę spacerówką od 3 miesięcy :D Miałam taki wózek po kilku dzieciach i mi się rozleciał, strach było nim jeździć więc kupiłam spacerówkę rozkładaną na płasko i taką dosyć sztywną, żeby była dobra dla tego malutkiego kręgosłupka :) Spokojnie możesz już zmienić wózeczek. Ja byłam zmuszona więc zrobiłam to już dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że zmień wózeczek:)Ja jeżdże spacerówką,ale również mam rozkładaną na płasko;)Nie kupowałam głębokiego,ale wielofunkcyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dziś blender i zacznę robić małej zupki. Takie pytanie jeszcze mam: czy warzywa gotujecie czy surowe miksujecie do zupek? My jutro mamy wesele. Upatrzyłam sobie sukienkę na szmatkach za 3 złote:). Jest naprawdę ładna. Ale miałam szczęście, że ją wyszperałam:). Ja też mam w lodówce zupkę z rybką ale jej jeszcze nie dawałam. Jak dałam jej zupkę z królikiem to się dławiła, jakby coś stawało jej w gardle, nie wiem co to mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela12 ja gotuję jarzyny a potem je miksuję i dodaję po trochu wody z warzyw. A co do tych obiadków to też kupiłam pare razy małemu królika. To danie jest gęstsze niż inne i mój maly też się dławi jak mu dam za dużo na łyżeczce a np nie przełknął jeszcze poprzedniej "porcji". Jak daję mu powolutku i mało nabieram to nie ma takich sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilysmy ze spacerku bylysmy odwiedzic Gabrysie i Milenka zasnela w mig juz godz spi bo od 6 rano to tylko 30 min spala:/ i jadla tylko 2 razy drugi raz musialam jej kaszke lyzeczka dawac bo z butelki nie chciala:/ dziewczyny Wasze tez tak spia i malo jedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena mój mały jak mu dostarczę wrażeń tzn jak gdzieś pojedziemy np. to potrafi nawet cały dzień nie spać. Podobno jak dziecko prześpi czasem 15 minut to jest tak wyspane jakby spało 2 godziny bo niektóre mają takie drzemki tylko i to je już regeneruje. Tak gdzieś czytałam :) na szczęście mój miał tak tylko jak był mniejszy uff :D A do tej pory też bardzo mało jadł, dopiero ostatnio się rozkręcił i zaczął jeść troszkę więcej, a tak to czytałam tutaj na forum, że inne dzieci jedzą np słoik zupki a mój jadł słoik na 3 razy :) Teraz doszłam do połowy słoika i 150 mleka więc jest nieźle :) Mam nadzieję, że nie będzie takim tadkiem niejadkiem bo mam w rodzinie dwa takie przypadki i to jest jakaś masakra nakarmić takiego 2-3 latka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to ona zje sloiczek zupki ale z mlekiem jest juz gorzej ja mysle ze to wszystko przez zeby bo dzis jadla o 8 mleko o 13tej na sile lyzeczka kaszke i teraz z krzykiem zjadla zupke ale juz herbatki wypila 20 ml a zwykle wyzlopie do 150 ml:/ pewnie jeszcze raz wypije mleko i tyle na dzis...no i spanie tez miala super az do tego tyg:/ <stopka>"Jedyna możliwość żonatego mężczyzny, by w domu mieć ostatnie słowo, to przyznać rację żonie...":D:D:D:D:D:D:D:D ❤️ Milena Marta ❤️ 09.03.2010 r. 🌻 waga 3120 g 🌻 długość 51 cm 🌻 godz. 18:50 🌻 </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Odwiedzilismy doktor Czyżyk, okazało się że nasz mały ma obniżone napięcie miesniowe. Czy któraś z Was z tym też ma problem czytałam,że chodzicie na rehabilitacje. My też mamy sie zapisać, tylko nie wiem gdzie jest najlepiej i jak długo musiałyście czekać na termin. Proszę o pilną odpowiedź jeżeli to możliwe w poniedziałek chce cos wybrać. Mamy też czekać na wyniki krwi strasznie sie martwie. <stopka>[url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/942c83e0c2.png</stopka> <stopka>[url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/942c83e0c2.png</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotik niczym się nie martw mój mały ma odwrotnie ma podwyższone napięcie mięśniowe i chodzimy na rehabilitacje na e. plater to jest kolo heliosa i jestem bardzo zadowolona z tego osrodka. Na termin czekalam dość długo chyba z 2 miesiące ale i tak krócej niż mowili mi przez telefon. Poza tym jeszcze w szpitalu skierowali mnie na badanie sluchu, jak byłam na I wizycie to lekarz mi powiedzial, że Patryczek najprawdopodobniej nie słyszy na jedno ucho i że zrobimy jeszcze jedno badanie bo sluch dziecka się długo rozwija ale, żebyśmy nie spodziewali się radykalnej zmiany, a jak byliśmy ostatnio to trzy razy powtarzał badanie bo nie mógł uwierzyć, że słyszy :D Niczym się nie martw, pochodzisz z nim trochę na rehabilitację i będzie ok :) Moj maluch oprócz tego podwyższonego napięcia ma jeszcze tułów dłuższy z jednej strony,a po miesiącu chodzenia już widać różnicę :) Oczywiście muszę też ćwiczyć z nim w domu, ale to takie ćwiczenia dla małego jak zabawa :) i wcale nie trwa to długo. Pani rehabilitantka powiedziała, że jak ma ochotę to żeby z nim ćwiczyć a jak płacze to żeby go nie zmuszac i spróbować za chwilę. Naprawdę niedużo ćwiczymy a efekt sama widzę :) Z Twoim dzieckiem na pewno też wyjdziecie na prostą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula wielkie dzieki za odpowiedż. trzymam kciuki równiez za Twoje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już wróciłyśmy do domku, ale na tatusia musimy jeszcze jeden dzień poczekać, dalej jestem troszkę podłamana sytuacją z pracą, ciężko jest myśleć pozytywnie:(, ale dzięki za słowa otuchy, mam nadzieje, że będzie tak jak piszecie dziewczyny:) Gabrysia troszkę przeziębiona, byłyśmy u lekarza dziś, gardełko zaczerwienione i pokaszluje, ale nic poważnego na szczęście, dziś dostała pierwsza zupkę - marchewkę, pierwsze dwie łyżeczki ok, a potem odwracała głowę, może jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cale lato nie bylo w mieszkaniu komarow a od wczoraj plaga tego swinstwa:( no nie wiem skad sie biora na 4 pietrze:/ no juz mnie 2 razy dzis bezczelny ugryzl i niunke mi pogryzl wczoraj w nocy na buzce:/no zapomnialam jej lozeczko popsikac:( a takie pytanie mam kiedy zamierzacie wymienic na wiekszy fotelik samochodowy? bo kurcze one niby do 13 kg sa ale tak jeszcze ze 2 kg plus zimowa kurtka czy kombinezon to ja nie wiem czy ja w tym zmieszcze Milenke?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam co można wprowadzać dzieciom do diety może się Wam przyda. 5 miesiąc warzywa: marchew, ziemniaki, pietruszka, por, dynia owoce: jabłka, jagody, maliny, winogrona produkty zbożowe: ryż, kaszki/kleiki ryżowe i kukurydziane 6 miesiąc warzywa: kalafior, brokuły, cukinia mięsa: kurczak, indyk owoce: śliwki, morele produkty zbożowe: kasza jaglana 7 miesiąc warzywa: pomidory, groszek mięsa: wołowina owoce: gruszki, banany inne: żółtko 9 miesiąc warzywa: kapusta, ogórek mięsa: gotowana wędlina owoce: pomarańcze, truskawki produkty zbożowe: białe pieczywo, płatki owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena ja też mieszkam na 4 piętrze a te komary chyba sa jakieś wysokolotne bo u mnie też gryzą :) A co do fotelika to moj narazie wchodzi ale do zimy na 100% zmienie bo nie ma siły, żeby wszedł, nawet w jesieni jak założy kurtkę może być ciężko :) Ja myślę kupić taki fotelik co można go zsunąć do takiej pozycji półleżącej. A jak maluch zacznie siedzieć pewnie to myślę, że spokojnie można zmienić. A ten fotelik o ktorym piszę myślę, że byłby fajny bo czytałam, że nawet jak dziecko już siedzi to nie powinno się go zbyt długo trzymać w takiej pozycji a przy takim foteliku mały kręgosłupek mógłby sobie odpocząc np podczas dłuższej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to witam w gronie podziwiajacych widoki z gory:D:D:D:D no sie wlasnie zastanawiam bo musze miec cos wygodnego jesli mamy z Milenka dziennie robic 40 km:/ a nie mam zamiaru jej upychac na sile a juz teraz ma niewiele miejsca i siedzi skulona:/ masz jakis typ upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam. Rozglądałam się kiedyś na allegro i doznalam szoku. Nie wiedziałam, że te foteliki są takie drogie. Myślałam, że za 200 zł to kupi już taki fajny. A tu widzę od 200 zł się dopiero zaczynają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co wiem na pewno to, że nie chcę firmy chicco. Oglądałam ostatnio program na ten temat w uwadze i dziękuję. A mówili, że 80% wszystkich fotelików dostępnych na rynku nie nadaje się w ogóle do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam w komisie wtedy jak kupowalismy wozek to bylo mnostwo tych fotelikow...myslalam o takim z Maxi Cosi z tego jestem zadowolona no ale nowe kosztuja majatek a za ten dalismy 140 zl a jest w super stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam maxi cosi odziedziczony od męża brata i jestem bardzo zadowolona z tego fotelika. Może też tej firmy byłby dobry.... a w komisie można kupić takie rzeczy się nie niszczą raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam te 0-25 kg na allegro i raczej chyba nie bardzo bo takie zbyt uniwersalne sa ten wyglada na solidny ale cena maaaaaaaaaaasakra:/ http://allegro.pl/item1182544293_fotelik_maxi_cosi_tobi_mix_kolor_gratisy_w_wa.html a widze ze sa tez 9-36 kg to moze taki?starczylby na dlugo http://allegro.pl/item1182425420_recaro_young_sport_stm_starlight_sp_9_36_kg_w_wa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra trzeba isc spac niunie nakarmic jeszcze musze Kasiula a moze taki? rozklada sie do pozycji lezacej no i cena jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te foteliki 9-25 albo 9-36 to są już dla większych dzieci. Męża brat ma taki i tam jest siedzonko pod kątem prostym ustawione, na pewno na początku nie da rady posadzić tam takiego małego dziecka i zapina się wtedy dziecko pasami samochodowymi więc takiego raczej nie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten jest fajny. Podoba mi się można zobaczyc w sklepie bo widziałam dużo rzeczy tej firmy po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×