Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po rozwodzie

Mój były od dwóch lat jest z 21-letnią dzieciną.

Polecane posty

Gość po rozwodzie

Po rozwodzie jesteśmy prawie 5 lat. Po trzech latach od rozwodu związał się z młódką. Ona ma teraz 21 lat!!!! Nasze dziecko jest 8 lat młodsze od niej!!!! Pewnie i tak ją zdradza, bo odrazu po rozwodzie szukał wrażeń. Z kimś tam był. Chociaż wydaje mi się, że predzej ona go zdradza. Siebie warci cos mi się zdaje. Powiedzcie mi dziewczyny jak można związać się z dzieckiem?? Przeciez taka małolata nie zna nawet życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 lat nie znaczy dziecina
2 lata razem widocznie im sie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co???
dlaczego to rozkminiasz??? dlaczego nie dasz sobie spokoju. Widac taka mloda panna mu odpowiada wiec z nia siedzi. nic w tym zlego. Porponuje CI zajac sie wlasnymi sprawami, a nie rozpamietywac i analizowac......tyle lat po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był rozwód ? BYŁ więc daj sobie spokój po co wtrącasz sie komuś do życia ? żal ci czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Nic nie rozkminiam, po prostu starszy facet sie zabawia , a młódka wykorzystuje. Mam takie ot zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobson
Dokładnie, weź sie za siebie ;] daj facetowi spokoj niech robi co mu sie podoba ;] hah ale glupia strona http://pokaztylek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Nie znam jej nawet osobiście, nigdy nie widziałam na żywo, ale tak szczerze chciałabym ją poznac, choćby dlatego, że moje dziecko przebywa u nich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtrbrynt
no i super, facet ma to czego pragnie prawie każdy a Ty jesteś zazdrosna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Nie jestem zazdrosna!!!! Moje przyjaciółki wysmiewają i ją i tą sytuację. Mam przecież prawo poznać osobę, która "niby" zajmuję się moim dzieckiem. Po drugie śmieszą mnie związki z taką różnicą wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. dziecko masz duże - więc ona jakoś specjalnie nie musi się nim zajmować. 2. a niech se z nim zyje, najwyżej za 2-3 lata "kopnie" mu do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtrbrynt
jesteś taka naiwna czy tylko sobie tak wmawiasz?? a co mają mówić TWOJE koleżanki?? co ty byś mówiła swojej koleżance w takiej sytuacji?? wiadomo, że nie będą mówiły niczego co mogłoby Cię zdołować. zastanów się lepiej, co JEGO koledzy o tym mówią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhfghdfhdg
hehe twojego eks na nic lepszego nie stac tylko na wyrwanie gówniary :O zal i wstyd jednym słowem, ciesz sie ze nie dzielisz lozka z kims takim tylko musi sie ratowac małolaty posuwając:) trzymaj sie i jestes wielka autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtrbrynt
a co może być lepszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhfghdfhdg
np jakas prawniczka lub wlascielka firmy ok 30 latek :) hmm to jest to a nie takie gówno za przeproszeniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Dziękuję bgfhfghdfhdg jedna dobra osóbka:) Co do moich przyjaciółek podzielają bardzo dokładnie moje zdanie o tej sytuacji. Powiem, że mój były jest bardzo przystojnym facetem i pewnie młódka to wykorzystuje. Mieszkają razem do tego. śmiac mi się chce po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhfghdfhdg
a po co ci ja poznac a jesli tego bardzo chcesz to jaki problem, zaaraznuj odbior dziecka ze ty je odbierzesz i moze bedzie akurat w domu i bedzie okazja do dóch zdań :) tylko o czym z taka malata bedziesz rozmawiac. prawde mówiac to ona o twoje wzgledy powinna zabiegac, starac sie jak naleppjepiej wywiazywac z opieki nad waszym dzieckiem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Dowiedziałam się od pewnej osoby, że on mówił, że nie zamierza być z równieśniczką, że pokochał ją i koniec. Dowiedziałam się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Moje dziecko jest ją zafascynowane o to chodzi. Wiecie że ona nawet jak moje dziecko wraca do domu to zapakowuje mu obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhfghdfhdg
norto fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum jest po to,, żeby się wyżalić, wygadać. Ale nie denerwuj się tą całą sytuacją. Są gorsze rzeczy w zyciu, Wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtrbrynt
za kilka lat może i ona będzie prawniczką, albo właścicielką firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jesteś żałosna!!! ja sama mam starszego faceta i świetnie dogaduję się i z nim i z jego znajomymi. nazywanie tej dziewczyny dzieciną tylko dlatego, że jest młodsza to przejaw zazdrości, nic innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Ona pracuje w przedszkolu i wiem, że chce w przyszłośći otworzyć własne(powodzenia). Różnica wieku to 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lat to jeszcze dramatu nie ma, dziewczyna może być dojrzała emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie
Taka sama różnica wieku jest również między mną, a ją, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdwqddwqdwq
sluchaj znajdz sobie kogos do pobzykania to ci przejdzie, kobieto masz wscieklizne macicy i tyle, dawno nikt juz twojej szparki chyba nie dotykal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no :)
jaki ma problem? czuje się staro ;-) bo widzi błedy, jakie popełniła...chciałaby cofnąć czas, by mieć też 21 lat i zacząć wszystko od nowa, inaczej... bo ex maż wymienił ją na znacznie młodszy model - taki pomiędzy nią a ich córą. jak tak dalej pójdzie, to będzie za niedługo zazdrościć córce młodości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×