Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Oni też grali pod moimi oknami :) Nie poszłam, bo wtedy akurat chwilowo zasilałam szeregi bezrobotnych :( Ale słyszałam doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, to do dzisiejszej kolacji (albowiem się udaję) - http://www.youtube.com/watch?v=qsAZEK1bc0U 1. Grają na moich ulubionych gitarach (mam tej firmy). 2. Młodzi są i mają zgrabne tyłki (też mam białe Levi). 3. Ojacięsunę :) 4. No i to Wielka Czwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając, że, nie znałabym tych panów to Twoje argumenty by mnie przekonały WeWo :) Zwłaszcza argument trzeci: "ojcięsunę" :D Dałeś radę, popłakałam się ze śmiechu :D Dzięki WeWo :) Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzajemnie Czarna :) Fotkę w białych kiedyś może podeślę... :) Idę pożerać (vide Robert Sheckley - "Ghost Five" - jestem szkarłatno purpurowy pożeracz - chwytam i pożeram) :) P.S. Czarna, jak tam "Zapiski"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że z Waszego wolnego dnia, a zatem z mojej samotności na polu życia zawodowego, wynika jedna korzyść... Otóż, jutro poczytam Zapiski. Przez weekend się nie złożyło, musiałam się skupić na literaturze fachowej :( No, intryguje mnie ta fota :) Udanej konsumpcji, ja się zawijam. Znowu trzeba wstać w środku nocy :( Dobranoc, do miłego... podejrzewam, że jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek WeWo :) Jak się wypoczywa? ;) Ten dzień, póki co mi się nie podoba, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba powinnam powiedzieć dobranoc, ale kawa działa cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar a co? Nocka zarwana? Ja spałem ze dwie godziny może. Obudzili mnie koło 1:30 sąsiedzi dźwiękami nieobyczajnymi :) Czarna, poleciało coś na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nocka zarwana? Ja spałem ze dwie godziny może. Obudzili mnie koło 1:30 sąsiedzi dźwiękami nieobyczajnymi " Zawstydziłam się ;) Moi sąsiedzi budzą mnie po nocach w mniej humanitarny sposób. Częstują mnie porcjami techno :O Gwarancja niestrawności przez tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj wstaję o 4:20-4:40. Podkreślę - wstaję. Budzę się wcześniej. Albo w ogóle nie śpię. Czarna, oj tam. Tyle że białe i oryginały, nie szyte gdzieś pod Pekinem. Cholernie mocne, mam je 9 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawstydziłam się" Taka akustyka bloku :) Ale ogólnie cicho jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, nie ma to jak naprawdę dobra jakość :) Te spod Pekinu by nie wytrzymały 9 miesięcy jak sądzę ;) Też wstaję o tej porze, a właściwie zmuszają mnie do tego dwa budziki :O Zdecydowanie wolę o tej godzinie kłaść się dopiero spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeden wystarczy. Po kilkunastu latach zachowuję się już jak Ch. Chaplin w "Dzisiejszych czasach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedawna rozważałam zainwestowanie w trzeci :D Żartuję ;) Ten drugi jest tak na wszelki wypadek, bo miewam w zwyczaju wcisnąć w komórce "stop" zamiast "drzemka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Przezorny zawsze ubezpieczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może transfer przekroczył i odcięli :) Albo zaginął gdzieś pod biurkami pań w robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co transferu nie powiększa tak czy inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Pochodziłam trochę po forum i włos mi się zjeżył z przerażenia... głupota ludzka jest niczym ocean...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×