Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Jakby nie patrzeć, oba dobrą rozrywką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam nastrój na takie granie. Choć całościowo nie przepadam. W tle sobie może lecieć, gdzieś przy świecach, wieczorem, w miłym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam właśnie DVD Operation Livecrime. Koncepcyjny projekt. I b. dobry mastering. Aż przyjemnie się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajemnie :) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś mi tak przypadkowo wpadło... Opowiem więc o przypadku. Będąc w sklepie muzycznym testowałem wzmacniacz (cholernie drogi) firmy Krank. No i po powrocie wlazłem na stronę. A tu na dole belka z odtwarzaczem i leci właśnie "Nothing Left" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przy okazji. Wiesz, że Bathory to właściwie "jednoosobowy projekt"? Nie żebym się porównywał (kilometry z tyłu jestem), ale tak jakoś mi się skojarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby jak najwięcej takich przypadków :) Widzisz WeWo? Może wszystko jeszcze przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to przede mną to już za stary jestem :) Ale lubię się w to bawić. Nie neguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :) Tak gdzieś może sobie cicho lecieć, podczas wieczoru przy świecach. I znów anegdotka. Mając lat 18 z kawałkiem gdzieś tam znalazłem się w jednej kapeli. Drugi gitarzysta nazywał się Oskar Mickiewicz, syn Adama hihi :) Ale nie o tym. Pierwszym kawałkiem katowanym na próbach był tenże: http://www.youtube.com/watch?v=9PzmdR7zt54 Nawet solówkę z tego pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłam! :D Syn Adama :D Nie mogę, no WeWo... masz znajomości, trzeba Ci przyznać :D Bardzo lubię ten kawałek, muszę Ci powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle determinowane przez Górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak... Idąc tym tropem, nie mogę nie stwierdzić, że z pośród naszej trójki właśnie Ty jesteś wybrańcem Góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia... a jakoś w lotto nie mogę wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można mieć wszystkiego ;) Ja też nie mogę, co mnie w sumie nie dziwi ze względu na częstotliwość wysyłania kuponów :D Ale wychodzę z założenia, że jeśli miałabym wygrać to wystarczyłby jeden wysłany kupon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×