Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

eeeeeeeeePiter to teraz Bianka jest kasia a Ja tylko seteczka?:P ;) al ciezki temat zapodaliscie , a juz myslalam , ze to ja ciezsze zapodaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, może to bzdura, ale czuję się równie upokorzony. Stary jestem, ale jak mi napisała o teście ciążowym, to odleciałem. Take me to the paradise city :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, możesz jak dla mnie być siedem setek Setuniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że nie mogę wprowadzić do boju Marines :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile... Ten kawałek kojarzy mi się z emigracją. Z okresem, który ówcześnie wydawał mi się zesłaniem... Dziś widzę, że był najlepszym w moim marnym życiu i gdybym nie wróciła to wiele, wiele złych rzeczy nie wydarzyłoby się. Nie dziwią mnie topiki typu: jak sobie zadać bezbolesną śmierć:O Dla mnie reinkarnacja to fakt i tylko dlatego.... nieważne. http://www.youtube.com/watch?v=nWu6ney5hYQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie... W poniedziałek idę do lekarza. Poważna sprawa. Wykluczą albo i nie... nowotwór. Myślę sobie - która wiadomość mnie bardziej przerazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
..Olu, jakby co, jestem. Słowa niepotrzebne. Ale będzie dobrze.. Dobrej, naprawdę spokojnej, nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Kafe mi podle chodzi. Nie umiem pocieszać, ale.. Masz swoje miejsce, chociażby między nami, a na pewno i inne, ważniejsze. Brakowałoby Ciebie bardzo.. dlatego nie myśl czarno. Naprawdę będzie dobrze. Ciepłe głaski. Odpocznij. http://www.youtube.com/watch?v=Jv_1gZQuIuQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie Olu powinienem zlać Ci tyłek za taką pisaninę. I to bez ciągotek erotycznych. Zwyczajne manto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×