Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Jasne... jeśli nie chce zobaczyć nadtrawionego jedzenia :D Zależy co kto lubi, wszystko może być fajne ;) Nigdy nie skumam fetyszystów stóp :O Zaiste, nieźle się maskujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomathcore... Ja miałem do czynienia z... długo by pisać, a za chwilę się zbieram. To chyba wywód na długie zimowe wieczory :P W każdym razie najczęściej na literę "M" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej było odnośnie postu Kasiusi :D Olu, z "niejednego chleba piec jadłem", ale też mnie foot fetish nie kręci. Aczkolwiek znałem dwie panie bardzo pobudliwe w tych okolicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko, Ola Ci podeśle. Twojego imienia w tym zestawie. Nie wiem czy to powód będzie do smutku czy odwrotnie wręcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe... To nici z zapłodnienia, bo w butach nie wpuszczam do alkowy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D Piter chyba sam swoje "edit" :D :D moje ... :D wlasnie nie mam na sobie, a to dlatego, ze wyszedl mi drut przed chwila :D :D No i pare innych ..calkowite "bingo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym łaskotki nie tylko tam masz jak podejrzewam? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie edytowałem. Można sprawdzić w wersji netowej. Jakaś plaga dziś z tym nienoszeniem? :) Chyba że bilansujecie Olę, która pewnie z 7 warstw na sobie ma bielizny górnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie. Ale bywam konserwatywny :) No nic. Zbieram cztery literusie, potem w autusio i do domusiu przez korkusie. Do miłego Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czas poczekac na t zimkowusie wieczorusie dlugusie;) jutro ide na w. paninski i jakos srednio mam ochote na tego typu impry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia dokladnie! dla mnei to mega sztuczne! ieszylabym sie jakby moj facet dla mnei takie show z jajami zobil! ale takie cos to mnie nei krec! polowa to sa chyba gje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, mój ex kiedyś zrobił dla jaj. Płakałam ze śmiechu dosłownie :D Już nie wspomnę o tym jak wyskoczył kiedyś w moich stringach :D Ale dobra, nieważne. W każdym razie poczucie humoru miał pierwszorzędne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
🖐️ :classic_cool: usmialam sie z tego imiennika, chociaz wczesniej go znalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×