Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowaaa
..Boże, Mariuszu. Setunia 🖐️ Przepraszam, byłam wczoraj tak umordowana robotą i lataniem, że usnęłam w trakcie imprezy :( Zasiadłam z piwkiem, integracyjnie i w połowie śpioch. A tak chciałam sobie w towarzystwie humor poprawić.. Bu. Umyję głowę i będę się tu suszyć, może ktoś zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tia. Na jednym ramieniu wołk, a na drugim zajec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Cześć, Mariuszu :D Od razu mi lepiej, chandra udeptana pod biurkiem ;) Projekt - extra :D Czy wiesz, że znowu wzięłam Cię za Olę? ;) Chyba muszę do okulisty (wieki nie byłam). olosiastys - mylisz się i to grubo; właśnie znalazłam :) Cztery sztuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez ide lebek umyc;) Latawiec swietny ten Twoj tatuaz:classic_cool: :D a dla mnei mzoe jakis znajdziesz teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Witaj, Piotrze :) Dobrze, że jesteś bo od wczoraj męczy mnie panika "że nie zdążyłam" i zamiast trzęsawki chętnie przypomnę sobie Twoje "pomaluśku" :) Uczę się innych sposobów postrzegania świata; poprzedni zafundował mi totalną życiową porażkę i dużo bólu. Nowe jest trudne, ale są pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Już zapomniałam jak to jest być wyspanym :D Piter, nie wahaj się tylko dziaraj to, co zaprezentował Mariusz ::D Muszę gotować obiad i mi się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
A w Trójce leci cały czas Queen. Też fajnie, pasował mi do kawy ;) A Ola, Stworzonko Nocne, jeszcze pewnie w objęciach Morfeusza; dba o kondycję przed wielkim wydarzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
..Wywołałam :) Cześć. Ja na szczęście tylko odgrzewam , bo nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja PRW słucham :) Olu, to na którym wołk, a na którym zajec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, juz od dawna nie śpię, ale snuję się w pidżamie jak potępiona dusza :D I nie mam czego odgrzać :( Piter, a może ich razem na jednym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bedzie trojkowo filmowo , a ja glowy ciagle nei umylam;) bo szukalam se torrentow ze starymi filmami z,w :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, to jeśli na jednym, nie może zabraknąć ważnego bohatera drugiego planu, czyli hipcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to moze zalezy od srodowiska akademickiego:D niew eim, ja sie nigdy z tym nie spotkalam;) mzoe w filmach:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Setunia - ptactwo mam nie takie jak bym chciała ;) :D Takie co jeszcze niedawno znosiło jajka :D Piter, masz rację, kurde, noo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Olu, jak Ci się nie chce, zrób jajka sadzone z ziemniakami, do tego jakiś pomidor i jest. Piotr, to chyba chodzi o wrocławskie "Teki" Politechniki, prawda? Setunia, to taka nazwa skrótowa akademików tworzących miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
*nazwy skrótowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, spoko. Już wszystko przygotowane. Zjem coś lepszego, a co sobie będę żałować ;) Tylko wstawić do piekarnika, ziemniaki ugotować i jakąś sałatkę do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Pewnie. Co masz sobie żałować. Ja leniwie zaopatrzyłam się w zapas garmażerki, bo od poniedziałku rozpoczyna mi się karuzela i nie będzie czasu na normalne gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×