Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Obawiam się, że to oznaczałoby stanie w miejscu... koniec rozwoju cywilizacyjnego... No, chyba, że taki stan osiągałyby tylko niektóre jednostki. Tylko nie wiem czy wtedy moje życie miałoby sens... Wkurzają mnie spamerzy na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się, żeby doskonałość polegała na osiągnięciu wszelkich możliwych dóbr materialnych, lecz na osiągnięciu najwyższego z możliwych poziomu rozwoju duchowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek doskonały jednoczy się z Absolutem i nie jestem w stanie nawet próbować odpowiedzieć na to pytanie, bo mój rozum tego nie jest w stanie pojąć ;) Może wtedy już przejdzie się do wyższego wymiaru, zmieni się całkowicie nasz metabolizm, potrzeby... a może już nie będzie wtedy potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz? Hehehe, może doznamy jakiejś nagłej iluminacji ;) Zapewne nie my pierwsi i nie ostatni szukamy odpowiedzi na te pytania. Ale fajne jest to, że można się wymienić poglądami i swoim sposobem postrzegania nieodgadnionych kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś się nie mylił :) No, cóż... co trzy mózgi to nie jeden :) Będziemy sobie tak tutaj dyskutować do emerytury :D Nie, no-żartuję... w końcu rozpracujemy temat :) Racja-nazwa topiku faktycznie jest myląca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo... gdyby mi jeszcze tylko lepiej płacili za siedzenie na kafeterii ;) też mam nadzieję, że się mylę. Znajdziemy odpowiedzi i napiszemy ksiazke :D Przepraszam za brak polskich znakow,ale cos wcisnelam... nie wiem co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zdążyłem na dyskusję... Ale nic to. Powinienem pojawić się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wycieczka nudna. Standardowe procedury :) Ciągnące się w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę. Jestem poniekąd certyfikowanym audytorem :) Całkowicie przypadkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic. Jeszcze tylko jutro, a potem wooolneee do końca przyszłego tygodnia :) Aha. Zaciekawiło Cię ostre narzędzie, jak pisałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę! To poważna sprawa zapewne :) Przepraszam-nie miałam neta chwilowo :( Owszem, zaintrygowało mnie strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż ostre narzędzie, to nic innego jak maszynka do golenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym wolnym do końca tygodnia... szaleństwo :D Ja tylko do środy, z czego wtorku nie mogę zaliczyć do wolnego, bo mam do załatwienia milion zaległych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niby ustawowo mam wolne we wtorek. Przywilej państwowych firm. A czy szaleństwo? Pewnie się zawezmę i sprzątać będę swoje "legowisko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to wygląda już jak w piosence Elektrycznych Gitar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałem. Choć teraz nie mam już tak pewnej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... to rzeczywiście, czas najwyższy :D Nie odważyłabym się wziąć do ręki brzytwy ;) Nic, na mnie pora. Czas się oddać działaniu wody i pachnącego żelu pod prysznic, oraz rozprostować stare kości :) Do jutra :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×