Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Glany mroczna ta muza nieco teraz nie mam nastroju na taka aczkolwiek kiedys sluchalam i gotyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, takie gusta tutaj mamy ;) Gotyk jest w porządku - sama słucham czasami :) Lecę do krainy Morfeusza. Do jutra i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Ciekawe, czy odtąd będę co najwyżej gasić tu światło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję właśnie piwo. Browar Zduńska Wola :) Brej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się tu wyrabia po ciemku po nocach? Człowiek ledwo odejdzie, a tu hulanki i swawola :D Dzień dobry:) Już niedługo weekend :D Ciemno i pada - czyli moja pogoda :D Jak wyszłam z domu, latarnie wszędzie pogaszone... atmosfera jak z horroru.. i zaczęłam się zastanawiać czy nie wstałam przypadkiem o godzinę za wcześnie :D Skarciłam się za to srodze natychmiast, bo jak mogę siebie o takie straszne rzeczy podejrzewać ;) Miłego wszystkim :) Basiu, mam nadzieję, że będziesz miała więcej czasu dla siebie i dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Olu :) U mnie też: Fear of the dark, fear of the dark I have constant fear that something's always near Fear of the dark, fear of the dark I have a phobia that someone's always there

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak wyszło :) <<Mam na imię Karolina mam 22 lata, obecnie studiuje. Zabawiam się przed kamerką od dłuższego czasu - za drobne pieniążki lub doładowanie telefonu. Nie traktuje tego wyłącznie jako wyrafinowany zarobek, lecz jako satysfakcje i podniecenie, że ktoś patrzy na mnie. Zrobię pokaz przed kamerką... poprzez program " Skype " standardowo cena pokazu wynosi 50zł - czas pokazu za tą cenę to 45 minut od momentu pokazania się przeze mnie w kamerce. W skład takiego pokazu wchodzą: rozkazy (w granicach rozsądku i wykonalności :) np. striptiz, wypinanie się itd), ubiór na życzenie klienta (m.in spódniczki krótsze, dłuższe... rajstopy, pończochy, stringi, leginsy, spodnie, staniki, tuniki i tak dalej. kolory mam różne. Mam naprawdę sporo ciuszków), pokaz z zabaweczkami - takimi jak wibrator czy kuleczki, jęczenie, wzdychanie oraz rozmowa do kamerki przez mikrofon, na życzenie klienta. W kamerce Ty nie musisz się pokazywać. Wystarczy że ja mam kamerkę i mikrofon, lecz będzie mi miło gdy też się pokażesz :) interesuję mnie zapłata z góry za pokaz (wpłata na konto bankowe mBank), ewentualnie może to być doładowanie telefonu komórkowego. UWAGA!! w ciemno się nie pokazuje przed kamerką! daje fotki oraz mogę do telefonu powiedzieć parę słów na potwierdzenie iż jestem kobietą. Czekam tylko na poważne osoby, kolesie bez kasy lub gówniarze którzy chcą wyłudzić pokaz czy fotki - SZKODA WASZEGO CZASU!! jeśli ktoś się zdecyduję lub ma jakieś pytania - proszę pisać na mojego meila, który jest poniżej. Jestem także chętna na dłuższa współpracę! Zapraszam też do obejrzenia moich fotek. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam. >> Hardkor o poranku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedyś było lepiej - żeby zobaczyć majtki dziewczyny wystarczyło podnieść spódniczkę. Teraz trzeba mocno rozchylać jej pośladki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi. Nie dopowiem mojego dalszego toku rozumowania :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuję, że masz dessous. I to normalne :) Figi lub szorty :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba. Lans musi być :D:P Jak zostaniesz matką i ojcem, to Ci kupię takie drugie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×