Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

smaza sie:) tata mnei nabral ze to somotniki:D a po ej akcji z ym 6letnim chlopcem to ejstem przwrazliwiona i tak jedna pani ktora od nas pare wziela stwierdzila ze jej dziwnie pchna a byly z 2 roznych zrodel wiec dla bezpieczenstwa tez sie czesi pozbylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że temat grzybiarski, coś od mojego Wielkiego Krajana: Po szumiącym pięknym lesie Idzie dziewczę, koszyk niesie. Niesie dziewczę kosz z grzybami, Przekomarza się z ptaszkami. Siedzi czyżyk na patyku: - Co tam niesiesz w tym koszyku? Może rybki albo pipki? - Nie, mój ptaszku, niosę grzybki! Będą dobre niesłychanie, Gdy uduszę je w śmietanie! Zajrzał lisek przez paprocie: - Jakie grzybki niesiesz, trzpiocie? Borowiki, czy rydzyki? - Nie, mój lisku, sromotniki. Będzie dużo śmiechu w chacie, Gdy je ugotuję tacie! Wylazł wilk, drżą pod nim udka: - Maryś, dyćżeż to jest trutka, Może z tego być ambaras, Bo ci tatko kojfnie zaraz... Toż powali nawet byka Taka porcja sromotnika! Roześmiała się dziewczyna Jak ten strumyk, jak kalina... - Toć wszystkiego jeść nie musi, Gdyż połowę dam mamusi! Załkał gorzko jesion dumny: - Hej, porobią ze mnie trumny! Nie bądź Maryś, taki psotnik, Wyrzućżeż won ten sromotnik! Duma Maryś, drapiąc nogę: - Choćbym chciała, to nie mogę, Nie chcę robić wszak awarii Pani Konopnickiej Marii, Dzięki niej mam szanse duże Znaleźć się w literaturze, A w tej całej polityce Przeszkadzają mi rodzice... Tu tupnęła z mazowiecka, Zafurczała za nią kiecka, Pomarszczyły się pończochy I pobiegła w stronę wiochy. ...a las cały szemrał słodko: - Z Bogiem, Marysiu Sierotko...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewka, po drodze do domu stałem w dwukilometrowym korku, bo na ostatniej krzyżówce przed moją wsią, tfu! miastem dzwon na 4 auta. Teraz znów karetki lecą. Święty Krzysztofie chroń kierowców i głupców, którzy się za takich uważają. W dzisiejszym numerze Polityki jest artykuł o takim bezmózgim gówniarzu. Zabił trzech braci jadąc po pijaku 2,2 promila. Zgroza. Aniołem nie jestem. Zdarzyło mi się 8 lat temu, na zlocie Klubu - będącego po trochu moim dzieckiem powywijać parę młynków po spożyciu. Ale nie na drodze publicznej i kilkadziesiąt metrów od ludzi. A parę razy kusiło, żeby wsiąść i na stację te 2 km podjechać, bo brakło. No dobra, bo marudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrzecoz zaciag myslowy!:) grzybk pyszniaste:) zas padac u mnie zaczelo powiem Wam, ze mam dzis super humor cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos, czyli cosinus? :) Ciągi myślowe występowały u mnie wiele lat temu. Obecnie jedynie reakcje odruchowe i podprogowe... :) Ja obecnie nabieram humoru w stylu "Miałem w domu dwanaście butelek jałowcówki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatozabiłbym
za dobrego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie. To nie cosinus (cos), tylko amerykański skrót od cause (coz), swoją drogą stosowany w oryginalnej, z okładki płyty, wersji tekstu, którego fragment mam w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze ojjjjj ale mnei wkrecales dzis z ym brakiem inteleku:) toz ja za Toba nie nadazam juz :) cos=coś :)< => o dziwo dobry/nadwymiar dobry :D ladna tecze widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, najpierw grzybki, co nie? :) A intelekt... Jak się zaznajomiłem z wynikami szkoły, którą maturalnie ukończyłem, to zgroza. "Łomathcore" dosłownie i w przenośni :) Ale Ola nadal chce mieć ze mną dziecko. Pozostaje tylko kwestia ojcostwa :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Polacy lepszą muzę robią. Wierz mi. Niekoniecznie o martyrologię się opierając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W samą porę przybywam, bo widzę, że tu mowa o mnie :D Piter, ja będę miała z Tobą dziecko, a nie tylko chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze ale ja wiem ze Polscy muzycy robia dobra muze i nei trzeba mnei co do tego przekonywac:) a matura o niczym nie swiadczy:):P Ola moge byc matka Chrzestna waszego "tureckiego dzieciaczka"?:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja też chcę... Ale musimy przeciwstawić się przeciwnościom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncert stoi pod znakiem zapytania na razie umowilam sie do kina dawno nei bylam:D;) czy jest dzis cos godnego polecxenia w tv??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zaczyna? czyli przeciwnosci sie zaczyna?:) oj czuje sie przeciwnoscia ale neia nie ejstem wrecz przeciwnei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Basia i Mariusz będą świadkami na ślubie, bowiem mam zamiar się Piotrowi oświadczyć i żywię nadzieję, że się zgodzi... Także myślę, że Ty możesz być chrzestną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia supcio:D podobno istnieje taki staroirlandzki zwyczaj ze w roku przestepnym to kobieta 29lutego mzoe sie facetowi oswiadczyc:) a ten sie musi zgodzic:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć :) Ale ja jestem trzy dni wcześniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P;a a tam nie wypada! to bylyby historczyne zareczyny/pwswiadczyny:D nei dosc ze przez kobiete 1wszego wrzesnia w 71 rocznice wybuchu 2wojny swiatowej:P to jeszcze w necie:P Piterze czy dzis spozywasz browar wielunski?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×