Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Z cyklu "Humor zeszytów". - Azja kochał Basię po turecku - Zbyszko występował w wielu turniejach rycerskich, wszędzie przedstawiając swą męskość - Król Zygmunt Waza, jak sama nazwa wskazuje, lubił zupę - Marcin kiedy ujrzał Krysię w sukience, poczuł że jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się w temat lepiej nie będę zagłębiał. Wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu tak to potraktuje jak kazde spotkania:P moze pare bledow popelnilam i on bardziej moze sie zaangazowal cos mnei w jego charakterze tak drazni i w ogole jest taki nieogarniety pod tym wzgledem za malo blyskotliwy a mnie pociagaja blyskotliwe umysly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego mam taki poradnik 365 pozycji. Turecką się pewnie tam znajdzie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia. Jeśli będzie chłopak, to Osman, a jeśli dziewczyna to Shazza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię Kasiu. Mnie w mężczyznach też najbardziej pociąga intelekt. Przymuły mnie drażnią :O Kiedyś byłam na 2 randkach z jednym gigantem intelektualnym... Gości pytał co oznacza: wakat i mobilny, a mnie szczęka opadła do kolan. I w ogóle był zabójczo nieinteligentny. Żal. Piter, czytaj poradnik, bo się przyda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytam. Tez chciałbym być błyskotliwy, to może w tym się choć uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie: Pociągają mnie inteligentni, błyskotliwi i przystojni mężczyźni. Jeśli ktoś nie wiedziałby w jaki sposób te cechy mogą być połączone to na przykład daję Pitera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola az dwie randki z nim wytrzymalas?:D oki ide jesc sniadanie dopiero;) z.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, eee... że co? Mariusz, pitolisz bez sensu. Tyle powiem. A Wiki nie jest jakimś fantastycznym źródłem wiedzy bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, że to co przeczytałeś :) Mariusz, zgadzam się z Piotrem. Kasiu, sama się sobie dziwię, że aż 2 :O Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za smacznego:) Oj mariuszu mysle ze nei powiknienes miec kompleksow natury intelektualnej, tak samo jak Ty Piotrze! prosze sobie to wyperswadowac! nie chialam Was wpedzac w kompleksy i byscie sie zaczeli zastanawiac nad swoim umyslem! poki co uwazam , ze pod tym wzgledem obydwóm niczego Wam nie brakuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczkolwiek wydawalo mi sie ze okreslenie "kokietowac" nalezy wylacznie do okreslenia kobiet:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×