Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Blisko :) Udało się. Tartinki z szynką i pastą z łososia. Do tego tzatziki i mleko. A potem lektura monografii pancernych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos po turecku, domaganego się przez Olę... Znów od mego Krajana. Ej, cały oddział się uśmiał, aż niektórzy wołali "Ojeja!", Gdy srogi wachmistrz Luśnia pochwycił Tuhajbeja... ... przepraszam, jego syna, mrucząc: - Aż ty burasie, Ty ześ, wredna gadzino, porwał nam panią Basię. I chciałeś z nią figo-fago, aleś się wkopał w ambaras Coś ty jej uczynił, zgago, to my ci uczynim zaraz. Co rzekłszy na pal go nasadził, ustawił ten pal pionowo, Sumiaste wąsy przygładził, spojrzał i rzekł: - Prawidłowo. Tu z okrutnego bandyty zaczęli drwić całą paczką, Że niby taki przebity jak rolmops wykałaczką, Że może na flet futerał zrobić się z niego uda, A on wciąż nie umierał i ziewał - U, ale nuda. Potem się w konwersację wdał z kompanijnym kuchcikiem: - Hej, co tam na kolację? - Gorzałka i kaszka z mlikiem. Luśnia, widząc, ze coś nie klapuje, spytał z uszanowaniem: - Jak pan się właściwie czuje, wielce szanowny panie? A ów cynik i deprawator odrzekł bez zająknięcia: - Jak się czuję? Jak izolator linii wysokiego napięcia. - Czy to pana nie boli w ogóle? - jęknął zaczny wachmistrz w zdumieniu. - Nie, my nie takie rzeczy w Stambule przerabiali na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bianka. Mariusza nie ma :) Pszenicznego też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze ale rarytasy:) brzmi jak z karty menu z renomowanej restauracji:P to mleko tylko tak jakos upraszcza ale tez dodaje kontrastu:P;) to nei trafilam ze znakiem zodiaku?:) pewnie Ola go juz zna i zaraz mi powie:P;) Bianko sam gin??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, się zdarzy :) Bianka, Mariusz w odwrotną stronę od WRC :) Aaa... mam jeszcze tacos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu....Ty bardzo urocza :-) zwlaszcza z tymi grzybkami :-) Ja uwielbiam kurki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.G. Ja zauwazylam :-) ale podchodze do tego w sposob wielce konwencjonalny i uwazam, ze to nie Ty powinnas robic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka tez lubie kurki najbardziej jajecznice z kurkami krolweskie grzybki mniam:D ise sie popluskac pozniej bede🖐️:) Piter oczywiscie bardzo smacznego jedzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplodnienie moze byc konwencjonalne :D i bez roznicy kto kogo, byle zaplodnil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×