Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
We-Wo, nie lubisz niańczyć; lubisz dawać po łbie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Standard, nie zmieniło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niańczenie nie przynosi rezultatów. Czasem konieczna jest terapia wstrząsowa. Jestem po paru, więc wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mnie raczej pogrąża. Ale doceniam Twoją troskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ale użalanie się nad Tobą na zasadzie: "o, jaka Ty biedna" tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że gorzej być nie może. A to nie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wbrew pozorom błędne Twoje odczucie. Ja po prostu chcę w Tobie wzbudzić gniew. Gniew może i na mnie, ale przede wszystkim na samą siebie. Żeby Cię taki tryb życia zaczął po prostu odrzucać. Mówiąc wulgarnie, żebyś zaczęła mieć odruchy wymiotne myśląc o tym, w co sama się wprowadzasz. Serio. Znasz takie powiedzenie, że można kogoś zagłaskać na śmierć? Trzeba chwytać każdy dzień. Wyrywać z życia ile jesteśmy w stanie, bo jutro... Jutra może nie być. Jak już pisałem, dwa razy się spod kosy wywinąłem. Nie mam zamiaru pozamykać się gdzieś i czekać na wykonanie wyroku. I nie jestem okrutny, chyba że wobec siebie, ale ja to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jasne, Olu. Dzięki za podawanie pomocnej ręki.. Czytam Cię, Piotrze, uważnie (Was) i jestem wdzięczna, że w ogóle Ci się chce tym zajmować. Bardzo.. Pewnie jest to jakiś sposób. Miejmy nadzieję, że to mnie wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zawijam. Wczoraj i dziś miałem taki kociokwik w pracy, że tylko do domu piwo jakieś i lulu. Pogoda sprzyja. Ale może zajrzę tu jeszcze kiedy dojadę. W każdym razie do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Do. Bardzo doceniam to, co dla mnie robisz. I imponuje mi Twój rozsądek oraz konsekwencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, jesteś? Chyba Cię zapracowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, rozsądek u mnie? Dowcip roku opowiedziałaś właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentny też jakoś przesadnie nigdy nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do miłego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..No, popatrz, Piotrze, a tak Cię spostrzegam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jakże uroczym :) Basiu, nie od dziś wiadomo że pozory mogą mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktoś dziś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny... Kto? Nie wiem... Ktoś odszedł i jestem samotny... Ktoś umarł... Kto? Próżno w pamięci swej grzebię... Ktoś drogi... wszak byłem na jakimś pogrzebie... Tak... Szczęście przyjść chciało, lecz mroków się zlękło. Ktoś chciał mnie ukochać, lecz serce mu pękło, Gdy poznał, że we mnie skrę roztlić chce próżno..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało Olu? Znów coś w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, jakby w pracy to raczej bym pusciła wiązankę niecenzuralnych słów ;) Serce trochę boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizycznie czy mentalnie? Jeśli można spytać oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentalnie.Jest dokładnie tak jak w przytoczonym przeze mnie fragmencie wiersza. Może w poprzednim wcieleniu byłam Staffem? ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś inwigilacja? :) Cześć Mariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to chyba embargo na pisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie... Jest mi dzisiaj źle bardzo, jest mi bardzo smutno, Myśli mam zwiędłe, chore, jak kwiaty na grobie, Za oknami wisi niebo niby szare płótno. Nie mogę dziś cię kochać i myśleć o tobie. Między nami jest przepaść, przepaść niezgłębiona, I choćbyśmy wykochać po brzeg duszę chcieli, To wszystko, co nas łączy, jest miłość szalona, A wszystko, co jest prawdą, na wieki nas dzieli. Wiem teraz: to jest jasne jak słońce na niebie, I musi skonać serce pod ciężką żałobą, Bo nigdy cię nie wezmę na wieczność dla siebie. Ty nigdy mną nie będziesz, a ja nigdy tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między nocą a dniem strachem co zniszczyć chce jak zbłąkana w dzień ćma gdzie wiatr wieje i gra wszystko co dzieje się wkoło - nieważne gdzie ma niewielki dlań sens na swej drodze po kres swoje miejsce i ład znalazł tam chociaż świat gdzieś daleko wciąż trwa o tym już jednak sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×