Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolona obrotu sytacji

Jak urządzić 3-pokojowe mieszkanie na 4 osobową rodzinę. :(

Polecane posty

160tys,za wubudowanie domu i urzadzenie?? Niemozliwe. My niedawno wprowadziliy sie do domu i wiem jakie to koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mieszkanie 2 pokojowe więc corcia długo sama nie pomieszka bo w lipcu pojawi jej się siostra lub brat :) najpierw sie zastanawiałam- kurcze, dzieci razem w pokoju? A potem przy pogaduchach z siostrą 97l starsza) zaczęłyśmy wspomina wspólne mieszkanie w pokoju :D Powiem szczerze, że obie ubawiłysmy sie do łez :D Do niej przychodził chłopak jak miała 16 lat ja 9ciolatka ciągle właziłam albo się w szafie chowałam :D Ta za wlosy mnie wyrzucała z pokoju i tak w kolo macieju ;P ok- wtedy to fajne nie było, ale teraz wspomnienia sa do posmiania :D albo jak byłysmy młodsze to wspólne upychanie po katach zamiast sprzątania, ona odrabiała lekcje a ja rysowałam obok, nawet jakiś zeszyt jej pomazałam i musiała przepisywac :D w końcu miałysmy osobne pokoje bo jeszcze starsza siostra za maz wyszla a i tak ja u niej przesiadywałam ;P My wspominamy te rzeczy z wielkim sentymentem... podkradanie ciuchów itd... po tej rozmowie z siostra zaczęłam sie cieszyc, ze moje dzieci bedą na siebie skazane :D kto wie jakie bedą miały relacje w dorosłym życiu? postaram sie by jak najlepsze, ale jakby mialy gorsze, to mysle, ze łezka im sie zakręci jak sobie wspomną: a ta to mi zeszyt pomazała, lalke popsuła ale i tak ją kocham :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snjdfjhdbvjnd;kvndkf
autorko, a ile macie metrów mieszkania? Nie można gdzieś zmienić położenia ścian, by Wam zrobić kącik sypialniany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaHH
Przede wszystkim nowocześnie urządź i funkcjonalnie. To podstawa. Ja kocham białe i nowoczesne wnętrza i mebelki. Swoje zamawiałam na stronie www.impresje24.pl i jestem zadowolona. Przytulne mieszkanie to podstawa- o tym musimy pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o takich sufitach napinanych www.sufitywarszawa.pl ? :) moim zdaniem świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi problem autorko... I po co Ci rodzina, skoro lubisz nikogo nie widywać całymi dniami? I coś tanie to mieszkanie, w Krakowie, gdzie mieszkamy, 350 tys kosztują dwa niewielkie pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to prowo, naprawdę. My od kilku lat mieszkamy w 5 dorosłych osób plus dwójka małych dzieci (razem 7 ludków) w 3 pokojach i dajemy radę. Zanim się przeprowadzimy miną minumum 4 lata i mieszkanie 3 pokojowe to będzie dla nas maximum, a prawdopodobnie kupimy 2 pokojowe. Nie narzekamy. Ale np. moja ciocia narzeka na brak miejsca, podczas gdy w 3 dorosłe osoby mieszkają w 4 pokojach. Ona twierdzi, że nie ma swojego konta. Ty chyba masz z nią wiele wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto chyba ma :D , ale kąta to faktycznie moze nie miec . Biedna ta ciotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, widziałam, że fatalnego byka strzeliłam :) Oczywiście miało być "kąta". A konto oczywiście ma ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2
słuchaj, masz swoje mieszkanie, swój kat - to najważniejsze. liczy sie rodzina mieszkająca w tym domu, a nie ilość pokojów . Wystarczy fajnie je urzadz i gdybym ja miaa mCI polecić fajne polskie meble to poleciłabym markę ABSYNTH http://www.absynth.eu/kolekcje.php?k=noi%20table zobaczysz ze będzie pięknie! Aby miłość była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo takich rzeczywiście życiowych porad budowlanych można wyłapać na portalu knaufmag.pl. Jakiś czas temu szukałem wskazówek co do wyrównywania ścian i tutaj znalazłem artykuł dokładnie wyjaśniający jak się za to zabrać. Akurat robiłem remont w domu rodziców, a u nich ściany to są stawiane jeszcze za komuny i niestety pofałdowane są strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina od zawsze mieszka w Wawrze i nie mamy zamiaru się stamtąd wyprowadzać, to miejsce ma swój urok. Ja jestem rok po ślubie i szukamy dla siebie czegoś nowego, na razie skoncentrowaliśmy na nowym osiedlu Miasteczko Wawer bo jest blisko domu rodzinnego i budują chyba najladniejsze osiedle w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rozłożę odpowiedź na 3 punkty 1. To, że się ma salon i sypialnię w jednym pomieszczeniu wcale nie oznacza, że trzeba sobie rozkładać wersalkę na noc. Jest ogromny wybór łóżek, które służą za łóżko i kanapę, więc jeśli nie macie własnego projektu możecie się rozejrzeć bo jest wiele ciekawych propozycji :) 2. Rozplanujcie to inaczej. W jednym pokoju sypialnia dzieci, w drugim wasza, a w trzecim salon. 3. Jak jeden z pokoi ma odpowiednie rozmiary, urządźcie w nim salon i sypialnie, wstawcie ścianki działowe i go podzielcie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynawski styl i minimalizm teraz królują i też mi się takie aranżacje osobiście bardzo podobają. Stół do jadalni mam właśnie w takim designie zamawiany przez stronę https://lubie.design , dużo designerskich mebli mają w ofercie, myślę że sklep godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam parawanu, bo mam salon połączony z kuchnią. Trochę kiepsko to wyglądało, a parawan uratował sprawę aranżacji w sumie ;) Dopasowany parawan brałem przez https://www.fototap.pl/parawany . Możesz sprawdzić, bezpłatna przesyłka, tylko 3 dni czekałem, a w innych sklepach terminy realizacji nawet do 3 tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×