Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Uzależnienie od słodyczy ,cholerka!

Polecane posty

Czy jest tu ktoś kto też tak ma? ja dosłownie od dziecka jestem uzależniona od słodyczy! :o nie wytrzymam dnia bez czegoś słodkiego ale nie jem wcale małych ilości :o nie jestem gruba wręcz przeciwnie ale zdaje sobie sprawę jak bardzo niezdrowo się odżywiam i chcę pokonać ten nałóg który mam od dziecka. Ja potrafię wstać rano i pierwszą rzeczą którą zjem to kawałek czekolady który leży mi na biurku no masakra jakaś :D czas skończyć z tym nałogiem kto ze mną??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam słodyczy nie cierpię nigdy od małego ale za to nie mogę dnia bez wędliny uwielbiam kabanoski suche sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoisko z bananami
ja jestem uzalezniony od chałwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nikt nie ma tak jak ja?:D ,że nie może żyć bez czegoś słodkiego?? ja to mam od dziecka. Jak byłam mała wykradałam słodycze z szafek a jak nie było nic słodkiego w domu to wcinałam nutelle łyżeczką zamiast na kanapkę a jak tego nie było to nawet sam cukier !!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcbvbvbnbv
ja nutelli ani dzemow nigdy nie lubilam na kanapce, zawsze lyzeczka ze sloiczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80.30
Jakbym czytała o sobie.Jem słodycze codziennie i to duże ilości.tak samo jak Ty zaczynam dzień od zjedzenie czegoś słodkiego.Batoników nawet nie kupuje bo po co jak dla mnie są za małe:)Ogólnie jestem szczupła,mam dobre wyniki.Także słodycze nie wyniszczają mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo-80.30- nie wiem jak ty ale ja mam zamiar ograniczyć je po tylu latach trucia się mam chęć skończyć z obżeraniem się już z rana tym świństwem. Mimo iż jestem szczuplutka mam cellulit nie wiem czy to od słodyczy czy nie ale idzie wiosna i czas się ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka z serem
Ja też jestem uzależniona od słodyczy i chyba w ogóle od jedzenia. Straszne to. Nałóg jak każdy, niszczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-80.30
Ja nie zamierzam przestać.Uwielbiam słodycze i co najwyżej mogę próbować je nieco ograniczyć.Ja nie mam problemów ani ze zdrowiem,póki co nie mam rozstępów ani problemów z cerą.Także nie mogę narzekać.Ostatnio robiłam glukozę i wyszedł mi spadek cukru poniżej normy więc może tu jest odpowiedź organizm bardzo szybko spala cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×