Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość ja sie boje starsznie
boze jest juz jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władze USA próbują ustalić, czy w poniedziałek u wybrzeży Kalifornii doszło do odpalenia rakiety, której smugę kondensacyjną sfilmowano na wideo - oświadczył we wtorek rzecznik Pentagonu. Domniemane wystrzelenie pocisku kierowanego zostało zarejestrowane w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego na taśmie przez śmigłowiec reporterski telewizji KCBS. Nagranie wideo ukazuje rozszerzającą się smugę na tle wodnego horyzontu około 50 kilometrów na zachód od Los Angeles i na północ od wyspy Catalina. Nie jest jasne, czy miała ona początek na lądzie, czy też na morzu. - Na razie nie mamy żadnego wyjaśnienia tej sprawy. Rozmawiamy z innymi agendami rządu USA. Czynimy wszystko, co możliwe, by sprawdzić, czy ktokolwiek dysponuje jakąś wiedzą o tym, czym mogło być to zjawisko - powiedział dziennikarzom rzecznik ministerstwa obrony, pułkownik David Lapan. Smuga po Tomahawku? Były ambasador USA przy NATO i były zastępca ministra obrony Robert Ellsworth po obejrzeniu wideo określił smugę kondensacyjną jako "naprawdę dużą" i nie wyglądającą na taką, jaką pozostawia pocisk manewrujący Tomahawk. Jak zaznaczył Lapan, start wojskowej rakiety z morza wymaga wcześniejszego ogłoszenia ostrzeżeń dla żeglugi i ruchu lotniczego oraz zamknięcia okolicznej przestrzeni powietrznej. Podobne przedsięwzięcia towarzyszą lotom rakiet cywilnych. - Z niczym takim nie mieliśmy do czynienia - powiedział rzecznik, dodając, iż nie ma wskazań, by wystrzelenia dokonali obcy intruzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaaaaaa
to dzisiaj wszystkie dajecie za darmo !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kklklklkl - haha, mamy wiele wspólnego "strachu" ze sobą:D ja się boję gdziekolwiek chodzić po ciemku, nawet na własne podwórko ;) A zauważyliście, że na tym filmiku jak leci ta rakieta i jest zbliżenie to widać taki czarny obiekt jak np. samolot?? z migającym światełkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadła w ocean pewnie o.OO Obok Kalironi sporo jest wody ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
blablaaa pierdolnij sie w lep debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
goś widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje strasznie - no właśnie zdziwił mnie te "obiekt" bardziej niż ta rakieta, jakby to był główny cel, ale się wymsknął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
ja si stranie boje - "albo patrząc na milczenie Pentagonu - właśnie się rozpętała. Odpalony został pocisk ICBM, zapewne z 24 głowicami... Może orbitować 24-48h. To w istocie nasze ostatnie godziny..." Widze że czytasz wszytskie komentarze :D:D Goś- no to możemy sobie przybić piątke :) A co do samolotu- to przeciez takich smug nie zostawia i nie wylatuje jak rakieta:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie boje starsznie
skoro ostatni dzien puszcze sie z sasiadem i psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagnica - zacięcie dyskutujemy na temat dzisiejszej wojny i o naszych "lękach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj moze zastanówmy się po co niby ta 3 wojna ma być, coo? Primo jeśli o terutorium i np. rope to nie bd ktoś atomówki,jądrówki czy termo-jądrówki zrzucać bo du pa a nie terytorium do zajęcia będzie. Secundo... Teren jest uważany za zajęty gdy jest w pełni kontrolowany przez atakujące wojska. Nie można zatuszować manewrów wielkiego wojska czy czegoś podobnego o.OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kklklklklklk - nie ze to coś jest rakietą. Przypatrz się na ten filmik jak pokazują i jak ta "smuga" sobie "leci" to z prawej strony pojawia się czarny obiekt z mrugającym białym światełkiem, jak samolot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagnica - ja już się nawąchałam oparów z lakieru do paznokci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije piwko i piluje pazurki i tez zaraz bede malowac. ale najpierw papierosek.... na zdrowie;d raka trzeba dokarmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
Goś- no to samolot :)) http://fakty.interia.pl/swiat/news/tajemniczy-objekt-nad-usa-pentagon-nie-wie-co-to,1555664 - nie wieim czy tu widzialaś ale tu wyraźnie widać.. Żagnica - wypiłam , nic nie dało :P Suub- wojna może być nie o coś.. tylko wszytsko się kumuluje samoloty rozwalają, powodzie, susze, wulkany itd małe konflikty, głupie itd Ale to wszytsko się zbiera. Każdy na siebie patrzy "spod byka" że tak powiem.. W tych czasach jest wiele psychicznych osob, którzy mają wielką władze.. Tak jak ludzie natłok problemów kilka kłotni i człowiek wybucha. Ale miejmy nadzieje ze tak nie bedzie :) i jutro bez stresu pojde sobie również na piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojna? hmm...
A jak sie maja te wszystkie proroctwa do przepowiedni konca swiata w 2012???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
ja dzisiaj się nawąchałam oparów ale z farby.. bo malowałam rynny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
a co to ma wspolnego ?:D wojna nie trwa 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kklklklklklk - właśnie o tym mówiłam, też na Interii patrzyłam. Jak to się ma do 2012 roku to nie potrafię "przewidzieć".... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na swiecie sa takie bronie, glowice nuklearne i t d .... ze jak jakis czub zechce to wysadzi cala ziemie w kosmos. idzcie do spowiedzi, bedzie wam lzej. to nie zaden wkret. nie jestem dewota. po prostu mowie wam jak jest.choc pewnie i tak polowa mnie skrytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
ja od tej farby mam mysli prorocze:D A wiec jesli bedzie ta woja to bedzie trwac trwac a potem nagle jak w moim śnie przylecą ufo wygladajace jak małe dinozaury i mozna bedize je tylko zabić piłą mechaniczną :D:D... A potem wybuchnie słońce i przetrwa tylko kafeteria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem baniaka z fizyki, hyaaa! Tak apropo to nostradamus to cienkim astreologiem był a ta cała Baba to: Wanga była analfabetką lub półanalfabetką. Nie zostawiła żadnych przekazów w formie pisanej, a jej przekazy były bardzo trudne do zinterpretowania z uwagi na to, iż posługiwała się dialektem, który ciężko było zrozumieć nawet Bułgarom (do tego stopnia, iż telewizyjne audycje z jej udziałem opatrzone były podpisami w języku bułgarskim). To co mówiła, zostało zapisane przez członków jej otoczenia. To z wikipedii, a pomyślcie jaki ubaw mnieli Ci ludzie gdy spisywali te jej mamroty i przekręcali jak chcieli o.OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby wybuchła wojna musi zostać ogłoszona...to nie te czasy :P wiem bo studiuje BN :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklklklklklk
Żagnica powiem Ci że nie pamietam kedy ostatni raz sę modliłam i ... dzisiaj to zrobiłam.. Jutro zdecydowałam że ide do kościoła.. choć takze nie pamietam kiedy bylam ostatnio raz nie licząc swiat wesel i pogrzebów.. mam taką potrzebe i już, więc Cie napewno nie skrytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nostradamus to był ćpun do potęgi -tak mówił mój ukochany historyk w LO nawet, że temu "gmochowi" (cytuje nauczyciela:D) mało kto wierzył, a jego "wizje" można sobie w dupsko wsadzić... Ja o tej całej Babci Wandze nigdy nie słyszałam, tzn. pierwszy raz natknęłam się na jej przepowiednie tuż po katastrofie w Smoleńsku, w zasadzie przez przypadek.... Po drugie dzisiaj na pewnym topiku na podobny temat jakaś dziewczyna pisała, że jej ciocia mieszka w Bułgarii prawie od urodzenia i nigdy nic nie słyszała na temat tej jasnowidzącej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×