Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość Opita nasieniem 16
Baba Jaga jest cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfsds
ludzie czas sperdalac z tego kraju ja uciekam do mołdawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
swietnie:D to widze jakas mala imprezka w bunkrach sie szykuje:D trza kupic wiecej, bo za cos wyzyc trzeba jak wojna bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pokornie czekam na ruskich:P Flaszke kupilam, umylam sie i i czekam na moich przyjaciol zza wschodniej granicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormony kobieto a nie
trza na zakupy jechac!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
ludzie,ludzie! ruscy weszli! :O kradna wodke po biedronach! jaki vladimir juz pol skrzynki wydoil! :P nie pozwolmy im,stanmy do walki o nasza walute!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
taa:P Nasi towarzysze nam pomoga, obalimy z nimi kazdego kielona:D uratujemy swiat, koreance nie maja biedrony ale damy im troche starogardzkiej i sie uspokoja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
Polak potrafi:P Widzę jakieś światła na niebie,to chyba ruscy do nas płyna z ksiezyca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
a ja myślałem że te mordy na krymie siedzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cię zapytam
>Baba Wanga jak dotąd rzadko się myliła A skąd wiesz? Masz jakieś statystyki na ten temat? To poproszę o podanie. Podniecasz się tym,że napisali gdzieś, że przepowiedziała to i owo? Po pierwsze, jej przepowiednie nie były na piśmie. Zapisywały je osoby trzecie ( z rodziny)? Po drugie - nigdzie nie podano listy przepowiedni chybionych a być może ona jest dłuższa niż tych z którymi trafiła (lub ludzie mówią, że trafiła))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale myszy zolte smoki ninja
szaatan was zje!pochlonie was lucifer!:Ozolte kobry swieca oczami pajaki klaszcza uszami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louiuop
a ja cię zapytam >Baba Wanga jak dotąd rzadko się myliła A skąd wiesz? Masz jakieś statystyki na ten temat? To poproszę o podanie. Podniecasz się tym,że napisali gdzieś, że przepowiedziała to i owo? Po pierwsze, jej przepowiednie nie były na piśmie. Zapisywały je osoby trzecie ( z rodziny)? Po drugie - nigdzie nie podano listy przepowiedni chybionych a być może ona jest dłuższa niż tych z którymi trafiła (lub ludzie mówią, że trafiła)) ......... jedna mądra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
ja pirdole:D chyba musze sie doprawic:D a co do Wangi kto tam ja wie czy miala racje czy nie:D wazne ze jest o czym pisac:P i i za co pic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Skolik to gdzie pijemy? Dajta ludzie spokój wojny ni będzie, bo ja jeszcze powieści nie skończyłam pisać ot co ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
Czytelniczkaaaa rozumiem, że masz jakąś wolną piwnice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Mam ale w polsce a teraz jestem na wyspach, ale moj Brat zaprasza do Tczewa ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
Czemu nie:P Może jeszcze ktoś się dołączy:D w gromadce wódka lepiej smakuje:P spytam znajomych, też na wyspach:P może mają tam w Bostonie jakiś solidny bunkier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToMZaY
...Na ch...ja przestałem pic? No nic, może skośnookie jaką ryżówkę ze sobą przywleką? Mam zginąć śmiercią toksyczną, trafiony nuklearną rakietą w lewego cyca to przynajmniej raz się jeszcze nachleje, za zdrowie naszego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
ja sie dolacze chetnie,dobrej naleweczki dorzuce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolik
A więc pijmy:D po co sie ma marnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
żmijówke przywioza:P na bazie syczacej wrednej żmiji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
juz lece pędze, czekajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickelodeon
Możliwy scenariusz: Po dzisiejszym akaku USA wysyła w rejon Korei Płd. dodatkowe jednostki, w tym broń atomową. Po niedługim czasie następuje kolejna prowakacja se styrony Phenianu, lecz na szerszą skalę - następuje atak lądowy. W odpowiedzi Seul wraz z USA przeprowadzają kontrofensywę. Phenian używa pierwszy raz od 1945 roku broń jądrową. Giną miliony cywili i żołnierzy, w tym USA. Stany wkurzają się nie na żarty. Dochodzi do atomowego odwetu na szeroką skalę - Korea Płn zrównana z ziemią. Sytuację natychmiast wykorzystuje Iran przeprowadzając atak na Izrael, w ten konflikt włączają się inne kraje islamskie. USA szybko wycofuje się z Afganistanu. Wykorzystuje to Al Kaida do własnych celów. Seria krwawych zamachów w Europie. Iran używa broni jądrowej przeciw Izraelowi. Ten odpowiada tym samym. Chwilę potem całe Nato jest uwikłane w wojennej zawierusze. Do kompletu atakują Chiny na USA i Rosję. No i III Światowa gotowa. Uważacie że powyższy scenariousz nie jest możliwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAR
Uważam, że bardzo możliwy:) Jednak jeśli chodzi o kraje islamskie to sądzę, że włączyliby się w najmniej spodziewanym momencie, kiedy zachód byłby już wyniszczony wojną z zachodem:) Sądzę też, że zanim konflikt w Korei rozpęta się na dobre, dojdzie jeszcze do zamachu terrorystycznego co tylko spotęguje sytuację na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAR
tfu, Zachód ze wschodem* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuka
a ja sadze, ze wyjda wilki z lasu i zeżra owce:P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek ogarnia świat
wg Nostradamusa spotka nas w roku 2010: - w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna - dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA - dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją - na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny - w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny - dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieje zjawisko
nazwane samospełniającą się przepowiednią. Może lepiej nie kraczmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×