Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dzien dobry:) my dzisaj nocka okej, mały spał 6 i pol godz potem sie najadł i spał dalej do w pol osmej:) niedługo jedziemy do szczepienia, napisze jak wrocimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) u nas nocka taka sama :) 2x karmienie :) Słuchajcie wczoraj musielismy wylac cała wode z basenu !!!!:( juz sie nagrzała było 22 stopnie !! i szlak wszystko trafił !!! zrobiła sie dziurka !!! i tzrebab było wylac cała wode !!! a to jest ogromny basen !! jej................. :( a juz myslałam ze dzis sie popluskam :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-co sie odwlecze....:) eva-ja tez kawke pije.... u nas powoli sloneczko wyglada moze bedzie ladniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff...ale u nas upał :) ja lubię taką pogodę, ale maleństwo chyba niezbyt byłyśmy na dworze i uciekłyśmy bo zaczęłam marudzić i chociaż miała tylko rampersika z krótkimi nogawkami i tak jak ją wyjęłam miała mokre plecki :( teraz ma lużne body bez rękawków może będzie lepiej.... wczoraj po południu mieliśmy gości i jak wieczorem tutaj zajrzałam byłam w szoku ile naskrobałyście... :) :) dopiero rano nadrobiłam :] zawsze zapomnę a teraz misię przypomniało!! kilka z was miało też cc - a po zabiegu miałyście serię takich zastrzyków w brzuch - fraksiparinę - czy jakoś tak?? martita - odważna jesteś - ja jak sobie pomyślę że wkrótce mogę Idze podać jakieś jedzonko to się boję...że jej coś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.//co do ubierania ja mam taką sąsiadkę, ma 1,5 roczną córkę i też ją tak ubiera niedziela - upał Iga w sukienusi - gołe nóżki i rączki i przychodzi Zuzia z tatą - bluza dresowa, spodenki i rajstopy, a pod bluzą długi rękaw!!!!!!!!! dla mnie szok i co?? i ona jest wiecznie chora :( oglądałam kiedyś taki program i babka tam mówiła że jeśli ktoś tak ubiera dziecko- to niech sama się tak ubierze- w tyle warstw i zobaczy jak miło tak się kisić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu już po szczepieniu,mały super,bo nie było wkłucia:-) mam już z głowy rotawirusa,teraz tylko dokończyć pmeumokoki Igor śpi w wózku na dworze a ja się opalam ja daję pomalutku już pierwsze jedzonko,żeby sie przyzwyczaił,dzisiaj będzie pietruszka;wczorajszy ziemniaczek smakował mu tak sobie,nie daje dużo,małą łyżeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziewczyny juz nie moge sie doczekac kiedy bede dawała małemu cos innego oprucz cycy :) A ja mam ptyanie z innej beczki :) czy zamawiałyscie moze leginsy badz tuniki przez internet ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz tez po szczepieniu:) Oskar zapłakał na dosłownie 2 minuty i teraz spi, choc pol godziny temu powinien jesc, ale nie budze go po szczepionce tak moze byc. Pani doktor powiedziala ze jak moj synek jest na piersi to obiadki itp od 4 msca dopiero moge dac po 5 mscu, natomiast moge dac mu soczek czy hernatke od 4juz teraz:) tak sie ucieszyłam ze od razu pobiegłam do sklepu i kupiłam soczek marchewkowy i jablkowy:) kupiłam tez herbatke z melisa i jablkiem. Ale poczekam z tym do jutra bo potem nie bede wiedziała czy cos mu dolega po soczku czy po szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikka ja zamawiałam ostatnio tunike z allegro. Zreszta czesto sobie cos kupuje przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu najbardziej podchodzi ta herbatka własnie,wszystkie soczki tak srednio,dobrze że mały spokojny,mój też przespał jedzenie po szczepionce,a teraz wstał i bawi sie pod karuzela ja duzo rzeczy kupuje na allegro dla małego i siebie;ostatnio baleriny i rajstopy no to juz wczesniej niz od 6-tego miesiaca mozecie podawac obiadki,ja moge za 1 i pół tygodnia,a dzisiaj bedzie pietruszeczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar kupić sobie parowar i blender w jednym urządzeniu firmy Avent,bo chcę małemu sama gotować warzywka,jest drogi i chciałam zapytać czy może ma któraś?On gotuje na parze,a wiadomo ze to zdrowsze niz gotowanie w wodzie i duzo wiecej witamin zostaje w warzywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam paromat .....ale normalny i blender ale osobno......nie 2 w 1.....to chyba jakas nowosc a....musze zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa faktycznie-no ale ja juz nie bede szalec:) przerzuce z parowaru do miski i zblenduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku , dzisiaj tylko rano padało więc po szkole mały spacerek ,Mateuszek przez cały spacerek słodko spał., martita to na pewno dobry zakup i z dobrej firmy (może nie tani) ja ostatnio zakupiłam blender dobena to super że już po szczepieniu i maluszek dobrze się czuje. Mój mały łobuzuje na swojej ulubionej macie a zabawki fruwają po całym pokoju.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki podaj mi linka do strony gdzie znalazłaś za te cene,bo ja ogladałam w sklepie i kosztował 480 zł my bylismy na przejazdzce,teraz Igor wygłupia sie z tatusiem,zaraz bedzie kapanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam blendera,tylko robot kuchenny i nie bedzie mi sie chciało go za kazdym razem myc,a to urzadzenie to naprawde fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus wlasnie w kapieli :) Jest troszke marudny po tej szczepionce ale tez moze przez ta pogode, upał straszny i duszno a burza idzie ale cos dojsc do nas nie moze. Fajne to urzadzenie faktycznie, ja mam jeszcze troszke czasu do gotowania ale pomysle. Choc blender juz mam. Mam nadzieje ze zasnie znow ładnie, bo w dzien znow spal kilka razy po pol godzinki a to strasznie mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250 PLN tak jak mowilam martita ale mi sie komp zawiesza....uuuuuuuuuuuuu szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam tego znalezc eva-w anglii taniej znajdziesz ale innych firm jesli jestes zainteresowana poszukaj na google uk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki miki,napewno go kupie,w przyszłym miesiacu,bo w tym juz nie bede miała kasy,jest duzo tanszy niz ten który ja widziałam,co sklep to róznica w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki mówisz ze w Uk sa innej firmy i tańsze,musze wytłumaczyc mamie ,moze ona u siebie tez znajdzie dobena to Oskarek zmienił swoje spanie w dzien,u mnie jak narazie ok,zobaczymy jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×