Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Martita fotki super a Igorek w tym garniturku po prostu szałowo! Mój Mateuszek już zasnał ., więc chwilka spokoju , muszę ogarnąć bałagan w pokoju ,bo tam jakby tornado przeszło po zabawie moich chłopaków., Monika super macie te baseniki ,szkoda ,że ja nie mam miejsca na taki duży, mamy tylko taki malutki ,ale tutaj z tą pogodą to jak w totka., miłego chłodnego wieczorku (dla tych z was ,które oczywiście potrzebują chłodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D No....dziekuje,ze moj los nie pozostal Wam obojetny... Wszystkie zdjecia widzialam,na wszystkie odpisalam.....bardzo mile poogladalam..... Co jakis czas musimy "odnawiac" wysylki bo maluchy tak rosna,ze trudno je poznac po dluzszym czasie!!!!!! Zawsze jakos lepiej jak wiadomo z kim i o kim sie rozmawia:) wiec bardzo sie ciesze:) Anika-linka mam,Julke podziwiam co jakis czas:) moje maluchy spia ja ide zjesc i do lozeczka bo padnieta jestem:) pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło padać !!! Ja tez już zmykam idę pod prysznic i do łóżeczka ! Miłej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dzieki za zdjęcia- śliczności te Twoje pociechy a Ty też wyglądasz kwitnąco;) Martita- już zlokalizowałam, że to Twoje zdjęcia z chrzcin!!!ślicznie wyglądał Twój chłopak na chrzcinach;)))dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita jaki Twoj Igorek duży już:) Super garniturek, elegancko chłopak się prezentował:) Zabawnie w tej czapeczce wyglądał:) Czyli najpierw Igor staje a potem ędzie raczkował? Ja już się gubię co kiedy dziecko robi ale możliwe, że Piotrek też najpeirw będzie stawał bo juzteraz jak go mam na rękach to probuje stawac na moich kolanach i normalnie stoi. Miki podaj mi maila jeszce raz bo ja nie moge u siebie znalezc twojego maila chociaz wiem, ze wysylalaas mi juz zdjecia. Albo wyslij mi jakies zdjecia to ja ci w opowiedzi wysle moje. Anika a powiedz jak bys miala taki basenik to jak bys się z Julką kapała. Bo ja tak sobie mslalam jak takie zajecia wygladają na basenie? Dzieci sa w plywaczkach czy bez i co sie z nimi robi? Ja jestem bardzo ciekawa i konieznie pojde z Piotrusiem tez. W koncu burza i troche sie ochlodzilo, bedzie sie przyjemniej spało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! ja już wstałam,mój mały przez ten upał budził się dwa razy w nocy,za pierwszym razem dałam mu pic i usną,także miałam noc z pobudkami amerka zazdroszczę ci tej burzy,u mnie wczoraj pojawiła się chmura,zerwał się wiatr i nic ztego,wszystko poszło do ciebie:-) Igor uwielbia stać,zapiera się i pręży,żeby choć na chwilkę go postawić,muszę to robić ,bo inaczej złosci siętak,że staje sie bordowy na buzi teraz juz coraz lepiej siedzi,jak go posadze na kanapie to wytrzymuje coraz dłużej,chociaż główka jeszcze mu leci na raczkowanie to jeszcze za wcześnie,synek evy teraz zaczą z tego co pamiętam mój mały nabył nową umiejętność,pokazuje cały cas język język:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu..oczy mnie cisną- taka jestem niewyspana - pobudka o 3!! ALE potem spanie do 6.30..już wolę wstawać o 5 :) martita - Igor super wygladał w tym garniturku!! dobena - Oskarek jest słodziutki - taki mały przystojniacha :) miki - tak jak pisałam w mailu dzieciaki rozkoszne ja też ucieszyłam się że wczoraj popada, a to tak jak u Ciebie martita - powiało i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas wczoraj tez popadało :) a dzis jest pochmurnie ale to dobrze :) Anikia- ten basen dla ksawcia kupiłam w auchanie za jakies 20 zł !! A co do duzego basenu to tez w auchanie i prawda mamy tylko dla siebie :) A Twoja Julcia pieknie wyglada na basenie wida ze chce tam chodzic :) Martita- Igorek swietnie wyglada w tym gajerku :) super chłopak :) A my w sypialni juz 3 dobe nie zamykamy okna :) i jest o niebo lepiej :) ale dzis pogryzły mnie komary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tesciarka widzę że nie jestem dziś sama ,mi też oczy zamykają się ,ratuję się kawką ,Mateusz obudził się przed 4 i oczywiście zabawa na całego A tutaj od rana pada i jak oglądałam pogodę to ma tak padać do końca tygodnia więc szykuję się siedzenie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja sprzatam od rana.... ide zupe robic:) u nas brzydko ale Marcelowi kupilam kalosze i wiatrowke to idziemy na probe:) amerrka-moj mail to suchenia@vp.pl......ja Twojego tez nie moge znalezc....wyslij czekam:) ide bo krzycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musze sobie sprawić taki basenik, jak on taki tani;) przypomniałam sobie, że mam dmuchana wanienkę, która kupowaliśmy na wyjazd do włoch, więc ona też się nadaje do tego;) Amerka- dzieciaki pływają na brzuszku podtrzymywane pod paszkami (na zdjęciach zobaczysz jak), tak samo na pleckach, huśtaja się w wodzie, a zanurzanie polega na tym, że trzyma się dziecko na brzuszku, dmucha się mu w buzie, żeby zamknęło ją i zanurza się go, a po wynurzeniu musi być dalej na brzuszku, żeby ew wypluł to, co sie napije, bo jak się od razu pionizuje to może się zachłysnąć;) może dam jakiś filmik na you tube to sobie zobaczysz, tylko nie mam czasu go wybrać;) polecam wszystkim basen- im później tym trudniej, bo dziecko zdaje sobie sprawę, że woda to jakieś środowisko obce, a małe dzieci nie mają tego problemu;)poza tym im mniejsze tym lepiej nurkują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam zakupów,Igor super grzeczny nauczył się już usypiać bez płaczu,kłade go i wychodze z pokoju a on śpi teraz już trzeci raz poszedł,ale wcześniej po 40 minutach się budził,teraz pośpi dłużej zapomniłam wam napisać,że do mojego Ka wchodzi wózek Igor,ja i jeszce pasażer,tak składam wózek,że stelarz jest zawsze na tylnym siedzenu koło Igora a gondola w bagażniku;w przodzie może jeszcze ktoś usiąść;dokupiłam sobie adapter do Maxi Cosi,myślałam że nie dopasuje,bo wózek mam Roan,ale znalazłam i teraz mogę jeżdzić tylko ze stelarzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tutaj cisza jakas... ja właśnie po kąpieli i przejażdżce rowerowej :) wyciągnęłam brata jak mała zasnęła i przejechaliśmy 12km 2x pogoniły nas jakieś kundelki.. zaraz idę spać anika zazdroszczę Wam tego basenu u mnie są zaj dla dzieci do 3 rż ale woda ma ok 28-29 st i jest chlorowana :( monika - basen zarąbisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka jęśli nie masz problemów ze skórą Igi to ja bym się chlorem nie przejmowała, a dla dziewczynek to w sumie lepiej, żeby była chlorowana woda, bo bakterii nie ma przynajmniej a u dziewczynek łatwiej o infekcję;/ temperaturą teraz w lecie też bym się bardzo nie przejmowała, bo to nawet lepiej, a można małą wcześniej w wannie przyzwyczaić- jak nie chcesz to polecam tak, jak ma monika- w ogrodzie basen ze świeżą wodą i sama ucz małą pływać;) a jak nie to polecam wycieczke do krakowa do aqua parku i możemy pójść wspólnie;) Martita- Kaczuszka rządzi;) ja z tęsknotą wspominam moją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzieciaczki już śpią ,więc chwilka dla siebie! Miki jak tam spacerekl i Marcelka kalosze na pewno wszystkie kałuże były jego? Frajda tak pochodzić po kałużach i w dodatku w nowych kaloszach., tesciarka jak tam po samopoczucie wycieczce rowerowej? monika aż ci zazdroszczę takiego basenu , u nas pogoda w kratkę i mamy mało miejsca ,mamy taki dla dzieci ,ale znów nie ma pogody ,więc basenik jest wypełniony zabawkami i Mateuszek się w nim bawi., spokojnej nocki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już na nogach od bladego świtu około 5 Mateusz oczka otworzył i zabawa na całego i tak do tej pory energia go rozpiera., Dzisiaj jak na tą chwilkę nie pada i jak tak zostanie to wybierzemy się na spacerek., Ja oczywiście jak zawsze piję kawkę , i zastanawiam się co wyczarować na obiadek! jeszcze muszę posprzątać I wyskoczyć do sklepu ,coś kupić dla mojego męża ,bo w niedzielę mamy rocznicę ślubu ! chcę w sobotę zrobić romantyczną kolacyjkę ,bo w niedzielę pracuje., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Eva powodzenia w szukaniu czegos dla męża- ja mam rocznicę 6 września- drugą;) ale wcześniej jeszcze będziemy 14 sierpnia świętować 6 lat razem, więc też coś muszę zaplanować na te 2 święta. Czy wasze maluchy też tak zamierają w pozie jak sie im robi zdjęcia? bo mam wrażenie, że moja córa to po prostu pozuje do zdjęć jak modelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) eva-u mnie podobnie....Marcel padl o 19 taki byl wykonczony a wstal o 6.... ledwo zyje,kawe pije:) u nas dzisiaj jest taki wiatr,ze chyba nawet nie wyjdziemy na dwor:( od rana pijemy czekolade i ogladamy bajki:) Marcel zarzadzil,ze gotujemy obiad.Przyniosl cebule i czosnek,powiedzial:"onion,tata,onion"-co chyba mialo znaczyc,ze gotujemy dla taty:)a teraz lata co chwile do kuchni i sprawdza czy schab sie rozmrozil:)bo kazalal mu patrzec:)ale jest smieszny;) anika-:)....Twoja mala to jest urodzona modelka:)to widac po fotkach wlasnie Ja Marcela nauczylam zawsze usmiechac sie jak robie zdjecia albo stac w bezruchu:)i on zawsze mi tak czeka:)a Lilianke tez strofuje;)coraz lepiej mi to wychodzi bo tez przewaznie buzke cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry my już z rana byliśmy na rynku,mały super grzeczny,teraz też śpi dzisiaj w nicy budził sie dwa razy,chyba kolejny skok rozwojowy u mnie skwar straszny,duchota nie do wytrzymania rani się pochmurzyło,ale nic z tego mój Igor nie śmieje się do zdjęcia,ale patrzy uważnie jak mu lampa błyska,oczy jak pięć złoty i nie wie co sie dzieje anika twoja Julka to uwielbia pozować do zdjecia,to widać ja mam 3-ecią rocznicę ślubu 11 sierpnia,coś trzeba będzie zorganizowaćteraz jak patrze na Igorka to myślę sobię,że mógłby miec już 3 latka i mógłby czekać na siostrzyczkę albo braciszka:-)no ale chciało się być wygodnym i mieć czas ntylko dla siebie,więc nie ma co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz w końcu zasnął a u mnie słonko wyjrzało za chmur! Anika to prawda po zdjęciach to Julcia ma zadatki na modelkę , zrobienie fotki Mateuszkowi graniczy z cudem.,a jeszcze teraz jak on taki ruchliwy ! My 18 lipca mamy 12 rocznicę ślubu nawet nie wiem kiedy to przeleciało ,a jesteśmy razem 14 ., Miki Marcel to prawdziwy pomocnik ,jeszcze chwilka a Lilianka dołączy do pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja właśnie chciałabym czasem zrobic Julce spontaniczną fotkę jak np wkłada sobie palec u stopy do buzi, ale jak podchodzę z aparatem to już się szczerzy i prostuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nocka oki :) Co do basenu to tez sie ciesze :) w kazdej chwili mozna wyjsc i sie pochlupac :) dobrze ze rodzenstwo meza nie przyjezdza na basen do nas uuufff .... Eva- powodzonka w zakupach :) patrze ze prawie wszystkie mielismy wesela lipiec sierpien :) ja tez w sierpniu bede miała 3 rocznice !! a w maju mielismy 8 !! jak jestesmy razem !!!! szok jak ten czas szybko mija !! Co do zdjec to moj mały tez jakos reaguje na aparat jak robie mu zdjecie to sie patrzy jak by wiedział o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Igorowi zrobiłam jedno zdjecie ze stopą wbuzi,teraz próbuje zrobic jak siedzi trzyma sie za stopy,jest taki zabawny pojechałam z małym do lekarza,bo dostał wysypki i nie wiedziałam od czgo,wczoraj załozyłam munowe ubranko;pani doktor powiedziała ze to od potu i goraca,wykąpałam małego w krochmalu i wysmarowałam Atoperalem,te upały nas wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie pada mogłam wywiesić pranie do ogródka., Martita mam nadzieję że ta wysypka mu szybko zejdzie., ta pogoda teraz w Polsce to jak tropiki ., i jak człowiek ma się czuć dobrze przy takich wysokich temperaturach. Mateuszek po obiadku zasnął, a ja troskę posprzątałam, .,a teraz muszę iść zagrać z Olkiem bo od rana już mnie prosi/.a póki Mateusz śpi to wykorzystamy ten czas., Tam gdzie upały to przesyłam dziewczyny wiaterek i chłód!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj pojechałam z mężem po basenik to sobie uświadomiliśmy, że przecież mamy dmuchaną wanienkę, którą kupiliśmy na wyjazd do włoch;) i dziś napuściłam troszkę Juleczce chłodnej wody i ją posadziłam w niej i powiem wam, że cieszyła się bardzo. Polewałam ja żeby się ochłodziła, bo na taki upał to nie ma rady. A teraz padła spać, więc mam chwilę dla siebie;) super zabawa;) polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika z tą wanienką to super pomysł zawsze troszkę chłodniej jak u was teraz tropiki., Miki dzięki za fotki , Marcel taki odważny że wszedł do jeziorka ! a Lilianka to już mała pannica (a jaki słodki ma uśmiech!) My już po kąpieli ,mały śpi ,mąż poszedł po browarka ., Nie wiem czy u was ,ale jak rozmawiałam z moją mamą to dziś na opolszczyźnie była burza !!! i oczywiście wszyscy zadowoleni.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch spi, u mnie burzy nie było,a do Opola mam 130 km,także zawsze jak tam jest to do nas przychodzi,od zachodu było pochmurzone wiec myślałam że może dzisiaj coś spadnie i dalej nic ja też zmykam do kąpieli dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my juz na nogach od 6 ! Wczoraj przyjechała moja siostra z Belfastu :) wiec popołudnie spedziłysmy razem :) Juz o 6 rano na dworze upały !!! co to bedzie pozniej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u nas noc super mały wstał o 6-stej,teraz znów śpi rano było fajnie,teraz już wychodzi słońce,będzie gorąco ja jadę na solarium,już posprzątałysmy z mamą,apo południu chcemy wybrać się do Auchana,po mleko itp monikad napewmo cieszysz się z przyjazdu siostry wczoraj przyleciała moja ciocia z Irlandii do Katowic,chcieliśmy w niedzielę jechać do parku do Chorzowa i do niej na obiad,ale będzie taki skwar,że chyba nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×