Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

🖐️ monikaddd-pozdrowienia dla siostry!;) martita-udanych zakupow!i co z Igorem?minela mu ta wysypka? U nas pogoda znosna,nie ma upalu a to najwazniejsze.Liliana wstala o 3.30 i zaczela buszowac po lozku,piszczec,przewracac sie...myslalam,ze umre.Musialam zrobic jej mleko i dopiero po h usnela!wiec ja jak zwykle neptyk;) ide ogarnac krolestwo i potem zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas nocka nawet dobrze, Mateusz obudził się o 5 ,nakarmiłam go ,pobawił się chwilkę i zasnął wstaliśmy przed 9 i już zabawa na całego., Monika pozdrowienia dla siostry ., na pewno zadowolona jest z przyjazdu do Pl bo w Belfascie pogoda teraz nie za ładna , deszcz i deszcz mało słońca Martita widzę że niedzielę mas zaplanowaną ,fajnie tak się spotkać z rodzinką., U nas pogoda deszczowa chociaż teraz przestało padać ,i żeby tak zostało ,bo chcę wybrać się na zakupy ,mój Mateusz już wyrasta z ciuszków muszę pokupować mu większe body Miki nocka nieciekawa ., sugeruję mocną kawkę i (o ile już nie wypiłaś) ja oczywiście teraz piję .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My spedzalismy ostatnie dwa dni rodzinnie, ciagle goscie wiec nie pisalam. Ale widze ze 2 strony wiecej, zrobilam sobie sniadanko i nadrabiam:) Wczoraj zabrałam Oskara na plaze:) Byl super grzeczny, potem spał sobie w cieniu, moczyłam mu nozki w jeziorze, najpierw troche sie krzywił ale potem byl bardzo zadowolony Martita ja tez poprosze zdjecia Igorka na maila mbo2@wp.pl Amerrka jak stawiasz Piortrusia na nóżki to rob to tylko na chwilke, bo ja tez tak robilam, Oskar uwielbiał stac a potem dostalismy po uszach od lekarza no i stwierdzil nadwyręzone bioderko. On w ogole nie kazał sadzac dziecka ani stawiac na nozki dopoki samo tego nie bedzie robic, no ale ja sadzam Oskara troszke mam nadzieje ze nic mu nie bedzie:) Monika basen super;) dzisiaj mam zamiar Oskarkowi kupic taki mały i popoludniu go troszke wykapie. Tesciarka 12 km dobra jestes;) ja bym nie dała rady Miki fajnie ze Marcel sie usmiecha do zdjecia i pozuje. Dobry pomysł tak nauczyc maluchy:) Martita Oskar tez ma czasem wysypke, ale widze ze to od potu i goraca, bo jak go potem przymyje woda o schlodze ciałko od razu schodzą. Mi sie nie udalo jeszcze zrobic zdjecia ze stopką w buzi bo jak mały widzi aparat zaraz sie skupia na tym co to jest i nic z tego nie wychodzi. Teraz tez ide sobie zrobic kawke, choc dzisiaj sie wyspałam, Oskar spał do 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci wysłałam zdjęcia na ten tlen ,który masz w opisie,ale wyslę jeszcze raz na twoja pocztę ja też słyszałam że nie stawia się dziecka na nóżki,ale co zrobić jak on tak chce.. widzę że przwie wszystkie jeżdzicie z maluczami w te upały nad wody,ja mam opory,bo Igor nir lubi spać na dworze w takiej duchocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Igora ta wysypka jeszcze jest,ale mniejsza,cały czas kąpię go w krochmalu i smaruję no i oczywiście cały czas jest rozebrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki aż brak słów po przeczytaniu tego artykułu , nawet brakuje słów jak określić tego człowieka !!! Martita to super że ta wysypka mniejsza !!! A my zaraz szykujemy się na spacerek ,u nas słonko jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ale masakra!!! Biedne dziecko, zabiłabym takiego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita widzialam fotki na nk, super mały wygladał ;) Ja jak jestem w domu to tez w poludnie Oskar spi w domu. Ale nad jeziorem bylo tak chlodno i super przyjemnie ze spał bardzo dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten mail co sie wyswietla obok to nie moj , tak sie czasem pokazuje nie wiem dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-skopiuj to na pasek u gory i wtedy otworz jako nowa strone:) my wlasnie konczymy gotowac obiad z Marcelem.Mala bardzo jest rozwscieczona przez te zeby.mam 4 gryzaki i tylko co pol h wyjmuje jeden z zamrazarki!!!!! i spokoj na 15 minut poki go nie rozmrozi:) spadamy zaraz na dwor wiec do wieczora:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za człowiek,jakiś psychopata,nikt normalny tak by nie zrobił dobena ja wysłałam na tego e maila zdjęcia,najwyżej ktoś sobie poogląda:-) ja jadę nazakupy,do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy z centrum., zaopatrzyłam Mateuszka w body i skarpetki ., oczywiście starszemu też ., i jeszcze zakupy po drodze i powrót do domku., teraz mały w ogródku bo pogoda się zrobiła ! Ja na szybko usmażyłam placuszki z bananem i chwilka odpoczynku ; czeka mnie jeszcze sterta prasowania ,ale najpierw kawka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jestem dumna z siebie ;) pomyłam podłogi, posprzatałam cała kuchnie, łazienke, wytarłam kurze i zrobiłam pranie i to wszystko jak Oskar nie spał, jak poszedł na poludniową drzemke ja rowniez sie przespalam bo dzisiaj wieczorem ognisko i pewnie troszke dluzej posiedze:) Jutro u nas zapowiadają jeszcze wiekszy upał, masakra ja mam dosc. Eva placuszki z bananem mniam mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika2626
Ja mam Shantie Lilię urodzoną 16 lutego, pozdrawiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój matuś już śpi , mąż i starszy synek grają w golfa na willu., a ja delektuję się zimnym piwkiem., Pranie wyprasowane nie znoszę prasowania ale niestety nie mam wyjscia., dobena ale z ciebie pracowita kobietka Marika witam nową mamusię i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza :( Oskar zasypia a ja ide na piwko z soczkiem. Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki :) u nas upał..ale popołudniu popadało :) miki - artykuł mrożący krew w żyłach, co za bezmózg!!!!!!! dobena - to niezłego spida miałaś :) więc to piwko z soczkiem w pałni zasłużone :) eva- to fajnie że zakupy się udały martita w niedziele ma być podobni chłodno więc może wyjazd się uda :) dziewczyny wczoraj w dzień wykąpałam Igę na balkonie w wodzie nieco chłodnej i dziś znów,a le dziś w południe w domu i katarku dostała i tak lekko pokasłuje :( mam nadzieję że nic jej nie bedzie!! wczoraj dostałam chyba okres(takie raczej plamienie) a ciągle karmi tylko piersią- jedynie soczkami i wodą dopajam w te upały ale coż ..koniec dobrych czasów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena to udanego wieczorku ,,ja też piwko piję!!! Tesciarka ja tez nadal karmię a pod koniec czerwca też dostalam okres (i mialam go kurcze 8 dni) mam nadzieję że następny nie będzie taki długi (i fatalnie się czułam) Iguni na pewno nic nie będzie , to przez te skoki temperatur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke, bo Oskar troche sie kreci, goraco mu pewnie.... Piwko pyszne:D Tesciarka ja Oskara nie kapałam jeszcze na dworze a tez ma czasem katarek i to na pewno przez upał bo cały spocony i czasem mu troszke czasem wiatr zawieje. Na pewno zaraz jej przejdzie:) Eva no to zdrówko ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka- na pewno małej szybko przejdzie- ja Juleczkę też kąpię od wczoraj na ganku w dmuchanej wanience w chłodnej wodzie- podoba jej sie bardzo;) A Eva ja karmię piersią i jeszcze nie mam okresu...nie wiem kiedy mam sie go spodziewać nawet, bo już kilka razy myślałam, że to owulacja a tu nic! ale skoro twój synek starszy i Ty dopiero pod koniec czerwca dostałaś, no to ja się nie martwię;) a Teściarka to jest bardzo indywidualne, a i tak długo miałaś spokój- tak średnio słyszę 5 miesięcy jak się karmi piersią;) a dajesz juz jakieś słoiczki Iguni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my z Matusiem już na nogach obudził się o 6 i zabawa na całego., a jak zwykle delektuję się kawką., Anika nic się nie martw w końcu dostaniesz okres,chociaż ja się też zastanawiałam kiedy ,a teraz myślę czy będzie regularny bo przed ciążą to miałam dokładnie co 2 miesiąc. U nas dzisiaj pochmurnie i w nocy padało , może później wyjdzie słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tesciara- dla Igi przejdzie :) moj mały kapie sie w naszym basenie prawie codziennie :) i jakos narazie nic mu nie jest :) Co do okresu to ja miałam po 2 mies. od porodu i trwał 2 tyg !!! a teraz mam plamienia co 3 tyg 3-4 dnoiwe ze sama wkładke uzywam moze to od tabletek anty ??? a tez karmie piersia. Wczoraj tak grzało ze jak uspałam małego to poszlismy o 22 kapac sie do basenu !! super !!!! naprawde !! 26 stopni woda bosko było !!! :) JA tez w piatek wypiłam babskie piwko znaczy poł piwka :) mniam mniam !!! pychota :) Pozdrawiam bede mało sie odzywała bo maz ma urlop wiec bedziemy razem odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zaczely sie internetowe wyprzedaze wiec ja juz sama nie wiem ktore strony mam otwierac;) tyle tego,ze glowa mnie boli-hehe:) my juz ugotowalismy zupe-oczywiscie moj szef kuchni codziennie mi pomaga...doprawia,miesza.....nie pogadasz;)ze znawca:) po poludniu pojedziemy do lasu jak Piotrek wroci z pracy:)u nas cieplo ale nie ma skwaru.... monikaddd-no to udanego odpoczynku u boku meza:) a co do okresu to ja po drugiej ciazy przezywam jakas masakre....leje sie ze mnie jak z cebra i to do tygodnia:( ale dzis juz koncowka:) no milego weekendu ale zajrzyjcie czasem******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×