Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Gość caralona
nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita To super jak jesteś zadowolona z usług kosmetyczki ., najlepiej mieć sprawdzoną osobę nie ma jak zadowolona klientka , Udanego pierwszego dnia w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba ze wzgledu na kregosłup tak mam>Mnie ciezko znalezdz wygodne łozko a to duze ma taki materac specjalny o nazwie Estrella i mysle ze własnie dlatego jest mi na nim dobrze spac.Wiadomo ze naroznik jest rozkładany i ma takie fałdy,ale niestety nie mam miejsca tu w mieszkaniu na łoże hihi. U nas po burzy i wichurze troszke połamanych drzew.Widziałam z okna jak z balkonu leciały ubrania sasiadki ktora pewno powiesiła je do wysuszenia i gdzies poszła.Az mi zal było i chciałam biec łapac ale maz mi zabronił w te wichure. Siedzielismy w oknie z Filipem i patrzylismy ja na błyskawice a on na krople deszczu na szybie-strasznie go to dziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę że cichutko tutaj , nocka super ,my dzisiaj wybraliśmy się na zakupy (mąż w domku) ,zachciało nam się galaretki mięsnej więc trzeba było odwiedzić polski sklep , no galaretka już zrobiona, okna umyłam i troszkę sprzątnęłam w ogródku ,bo pogoda dziś super , łapa no tak dla Filipka na pewno wielkie przeżycie taki deszcz! Straszne są teraz te burze i nawałnice tyle szkód robią Martita mam nadzieję że pierwszy dzień w pracy udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,cisza tu ze az piszczy. My dzis w domku.Maz dzis do rany przyłoz.Wczoraj dzwoniła jego mama.Troszke sie jej pozaliłam a ta wieczorem zadzwoniła do niego i chyba go mocno zjechała bo az do piwnicy poszedł z nia rozmawiac. Za to dzis grzeczniutki,i po piwko poleciał dla nas i orzeszki.Jutro chce na grzyby z rana jechac. Maluch spi a my pozniej wybietramy sie na rynek miasta na koncerty.Jakas Gala Mysliwska jest dzis u nas.Daja ponoc dobrze jesc i pic hihiJak nam sie teraz Filipek wyspi to akurat do 21ej pobedzie na polku. Milego weekendu zycze wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . .. . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . . . . INTERNETOWY LUMPEKS Z ODZIEŻĄ NIEMOWLĘCĄ!!!!!! MARKOWE UBRANKA JUŻ OD ZŁOTÓWKI. LICZNE PROMOCJE-DO KAŻDYCH 5 UBRANEK 1 LOSOWE GRATIS ORAZ DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 70 ZŁOTYCH. WWW.LUMPIK.COM.PL OBECNIE W SKLEPIE JEST PONAD 200 UBRANEK!!!!!!!!! KOLEJNA DOSTAWA 10 SIERPNIA WWW.LUMPIK.COM.PL ZAPRASZAM . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nie byłam pierwszy dzień w pracy,chodzę tylko w soboty od kwietnia:-) łapa fajnie masz z tym wypadem,ja też mam plan wyskoczyć na jakiś weekend jak mąż będzie miał urlop,może do Kazimierza Dolnego i Sandomierza,co myślicie?Bylam tam już kiedyś,ale dawno temu<może znacie jakieś ciekawe miejsca,oprócz Krakowa,bo tam byłam wiele razy,mam wujka na Złocieniu łapa dobrą masz teściową,super że trzyma twoją stronę ja jutro wybieram się do Kościolandardowo na obiad do teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Igrem w tą burze jechałam do teściowej,jak mu się podobały błyskawice,śmiał sie na cały głos w aucie,mi juz nie było do śmiechu,bo jechalismy w najwiekszy deszcz i pioruny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my już na nogach , nocka super nadal byśmy jeszcze spali ale straszy synek obudził się i biegał po domku ,a to mąż się szykował do pracy , Martita wierzę że byłaś wystraszona jadąc w burzę no ale widocznie Igorek to prawdziwy mężczyzna (nie straszna mu burza z piorunami) Pogoda dziś zapowiada się fajnie więc jak mąż wróci to idziemy nad jeziorko karmić łąbędzie. Kawka zrobiona , idę robić śniadanko., miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tutaj, my dzisiaj w ogródku ,mąż już wrócił z pracy ,siedzimy i piwko pijemy., pogoda dziś super słonko przez cały dzień, Wczoraj mój synuś powiedział mamma , a było to przy kąpieli ,poprosiłam męża żeby wyręczył mnie przy kąpieli bo tylko w soboty wieczorem jest w domku ,no więc zaczął małego kąpać a ja robiłam w tym czasie im zdjęcia , wkłada małego do wanienki a Mateuszek w płacz i krzyczy mama a my w szoku musiałam ja już skończyć to kąpanie ., gdzie Mateuszek uwielbia się kąpać. miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No to moj Oskarek ochrzczony:) Wszystko super sie udało, w kościele zaskoczył wszystkich. BYł grzeczny, nie marudził, nie zapłakał przy chrzcielnicy nic kompletnie. Cały czas tylko patrzył i sie rozgladał. W sumie to pierwszy raz był w kosciele. W domu przyjecie tez sie super udało. Pierwszy raz nasze rodziny sie spotkały i swietnie sie wszyscy dogadywali:) Oczywiscie jedzenia bylo za duzo, jeszcze chyba tydzien bedziemy dojadać ;) Odezwe sie jeszcze pozniej, Oskarek zaraz wychodzi z wanny i musze dac mu mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena to super że wszystko się udało i w kościele i przyjęcie się udało Gratulacje dla Oskarka z okazji przyjęcia I sakramentu!! Na pewno mały i ty jesteście zmęczeni tymi przeżyciami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva dzieki ;) Mielismy duzo przezyc ale o dziwo Oskar po popoludniowej drzemce siedział razem z goścmi i swietnie sie bawił. Usmiechał sie do wszystkich a tak normalnie to on zaraz płacze jak jest za duzo ludzi. Pewnie wyczuł ze to jego imprezka ;) Agata witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena na pewno mały był w centrum zainteresowania i widocznie bardzo towarzyskiego masz synusia a najważniejsze że już macie to za sobą (na pewno robiłaś fotki małemu , chętne bym zobaczyła tego twojego przystojniaczka) Agata witaj wśród szczęśliwych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dobena super że chrzciny sie udały,zreszta wszystkie dzieciaczki z forum ,które były już ochrzczone zachowywały się bardzo dobrze,tym samym zadziwiając nas Agata witamy i zapraszamy! eva to Mateuszek przyzwyczajony do ciebie bardzo:-)Igora kąpie zazayczaj mąż,ja tylko si pojawiam koło nich:-)gratulacje dla syka z okazji swojego pierwszego słówka my też byliśmy w kościele.Igor był grzeczny,całą mszę wytrzymał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjecia oczywiscie na facebooku za niedługo (juz sie ładuja ) Miki oczywiscie Ty dostaniesz indywidualnie na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva moja Julcia też mówi mama tylko jak jest nieszczęśliwa bo mamy nie ma w pobliżu;) tak normalnie to nie powie, bo mama na każde zawołanie jest;) Dobena gratulacje dla Oskarka z okazji przyjęcia sakramentu;) Nasza JUlcia w zasadzie co niedziela chodzi z nami do kościoła i bardzo jej sie zawsze podoba- jak była młodsza to spała całą mszę a teraz rozgląda się i słucha bo nasz kościól jest piękny i bogato zdobiony więc ma na co popatrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe przyjęcie mnie do topiku :) Ja dzisiaj z małą byłam na basenie i bardzo jej się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena dzięki! A ja jeszcze przed chrzcinami ,bo chcemy je zrobić w Polsce ., więc troszkę załatwiania mamy , a jak byliśmy wtedy w kwietniu to byłam u księdza rozmawiałam ,ale znowu jak nam pasuje to mojemu kuzynowi ,który ma być chrzestnym wypadł służbowy wyjazd i trzeba było plany zmienić, więc będziemy je robić w grudniu na święta Bożego Narodzenia ,wtedy wszyscy są i zrobimy razem (chrzest i roczek) , wiem że to późno ale trudno się mówi., a to prawda na pewno Mateuszek jest przyzwyczajony w końcu cały czas przebywa ze mną , Martita Igorek dzielny jest taki mały a wytrzymał całą mszę większość dzieci ,płacze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tableteczki...
Dziewczyny przepraszam że wtrącam się w wasze forum ale mam propozycję... Czy któraś z Was chciałaby kupić trzy opakowania tabletek cerazette? Miałam zacząć je brać po urodzeniu dziecka (w styczniu tego roku :-) ) ale okazało się że już nie będę ich brała bo postanowiliśmy z mężem starać się o drugie dzieciątko. Kupiłam je za 39zł za paczkę a sprzedam po 30zł. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt: good_luck@interia.eu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena- zdjęcia super;) sliczny ten twój Oskar, a oczka ma po mamusi;) widzę, że impreza się udała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dobena- wszystkiego dobrego dla oskarka :) fajnir ze był grzeczny :) Agata- witamy :) i zapraszamy :) My tez chodzimy w niedziele do koscioła z mały i jak narazie jest grzeczny :) Miłego klikania jutro :) ja bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd - tak patrzę i widzę że dosyć spory Twój synek się urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena fotki śliczne , a te przygotowane jedzonko (pewnie pyszne aż mi ślinka poleciała) Agata a jakie duże były twoje córeczki przy urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Agata - witam:) dobena-śliczne fotki -Oskar słodziutki eva - tak czasem bywa, gdybyście byli na miejscu w PL pewnie też chrzest mielibyście za sobą, szybciej można byłoby wszystkich zgrać... a ja z kościoła mam fatalne zdjęcia- robił szwagier i na większości śpimy z mężem na zmianę,a przy chrzczeniu nic nie widać bo stanął z 2 strony i widać tylko Igi nogi-wrrr łapa- "a po nocy przychodzi dzień, a burzy słońce" chyba tak to leciało martita i anika- faktycznie macie grzeczniuszki Iga nie zniosłaby w życiu całej mszy - boi się echa w kościele i głośnych spiewów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Teściarka- Juleczka uwielbia organy i zawsze przy ich graniu zasypiała;) Witaj Agata;) A moja Jula w trakcie chrzcin zrobiła kupkę i płakała akurat i ma zdjęcia ze smoczkiem:( i to takim niebieskim, bo taki pod kolor od razu wypluła;/ bo mąż chciał ja koniecznie trzymać na "fasolkę" a ona tak strasznie nie lubi i dodatkowo ta kupka, no i tak to jest na chrzcinach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie dzisiaj noc z przygodami,mały ma katar i chyba od tego budził się kilka razy przez sen,tzn nie rozbudzał się,ale msiałam do niego iść i chwilke bujać;dzisiaj kupię nos-fridę,chociaż już mu przeszło,ale nie wiadomo co będzie w nocy agatka super że wypad na basen się udał,u mnie niestety Igor płakał,ale byliśmyw aqua parku i się wystraszył:-( dobena dzisiaj poogladam zdjęcia,moje ma kuzyn i jeszcze mi nie przesłał,mam tylko trochę i to jakiś dziwnych:-(film z chrzcin wypadł troche lepiej Igorowi w kosciele też się bardzo podoba,lubi sie rozglądać i słuchać chója dzisiaj idę do fryzjera,Igora muszę zawieżć do teściowej,mam nadzieje ze szybko mi pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my już na nogach, mały właśnie zjadł a ja delektuje się kawką! Martita no to namęczyliście się z Igorkiem to przez ten zapchany nosek nie mógł spać, Agata to fajnie że małej się basen podobał ja też muszę z moim łobuziaczkiem się wybrać ! Anika to chrzest Julcia miała z niespodzianką ,zdarza się !!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×