Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

witam ,mały padniety usypia przy butli ja dzisiaj byłam w urzedzie,dosc sprawnie poszło,moje miasto jest bogatsze,bo dostane niecałe 600 zł przez 3 miesice,a póżniej niecałe 500 zł te pampersy sa wAuchanie,dzisiaj widziałam reklame,niecałe 50zł,dziwne bo wczesniej nie było ammerka to napewno zabkowanie,Igor tak robił odkad skonczył 2 i pół miesiaca i jest tak do teraz,ale widze białe plamki,pewnie nastapi to niedługp co do spotkania to mi obojetne,moze byc poniedziałek o k 13 na kwadratach,ja dojade do pkp i sobie djde,napiszcie czy pasuje,jak nie to inny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tesciarkę:-) ja dzisiaj padam,wstałam o 6 rano,a mały przebudził się o 2 rano i trochę kombinował,więc jestem nie wyspana,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś spędziliśmy popołudnie w parku , byliśmy w centrum w klubie gdzie są baseny z piłeczkami ,i są materace dla maluszków z zabawkami , chwilka zabawy i relaksu ., Martita ale wam zazdroszczę tego spotkania !!!! a to super że udało ci się wszystko załatwić w urzędzie i troszkę więcej pieniążków niż u Dobeny ,ale to chyba zależy od miasta i chyba od lat pracy (nie wiem nie interesowałam się tym nigdy) Dzisiaj małemu na deserek zrobiłam brzoskwinie z bananem i jabłkiem i bardzo mu smakowało (tutaj nie ma wyboru co do owoców ) miłego wieczorku i spokojnej nocki dla was i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My dzisiaj bylismy u mamy w Poznaniu, Oskar jest marudny, lekarka wczoraj stwierdzila ze zabków to raczej jeszcze nie widac, ewentualnie tylko jeden. Podejrzewam ze wchodzimy w okres kolejnego skoku i musimy to jakos prztrwac. W nocy ładnie spi, czasem tylko budzi sie z placzem ale zaraz zasypia spowrotem. Martita Twoje miasto nie jest bogatsze bo zasiłek jest taki sam w całej Polsce. Po prostu masz 5 letni staz pracy a ja nie bo nie udokumentowałam pracy w Anglii. Ja dzisiaj juz bylam na pierwszej wizycie, zaproponowali mi kurs i musze sie zastanowic czy jestem zainteresowana. I juz stwierdzilam ze podejme go na nastepnej wizycie w pazdzierniku. To jest dodatkowo płatne i jeszcze moge otrzymac pieniadze na opieke nad dzieckiem (100 zl miesiecznie) smiechu warte ale sie uzbiera. Jutro cały dzien znow u rodzinki a potem mamy gosci wiec nie bede sie odzywac. Fajnie macie ze sie spotkacie, mi niestety za daleko do Was... ale jakby ktoraś miała ochote odwiedzic Poznan chetnie pokaze co u nas ciekawe. Pozdrawiam i zycze udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny my już tak wcześnie na nogach dzwoniła moja mama ,że mojemu bratu urodził się synuś (przez cc ,waży 4500kg, i 58 cm) i nas obudziła więc włączyłam internet zrobiłam kawkę ., Dobena na pewno to kolejny etap w rozwoju Oskarka i trzeba to przetrwać, a jaki to kurs Ci proponują? a te (100zł ,zawsze coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wczoraj sobie poczytałam o tych skokach i faktycznie wszystko pasuje. w nocy oskar sie obudził i tym razem zamiast marudzic kopał nózkami i smiał sie w głos, bez mojego udzialu i w totalnych ciemnosciach, ha nie wiem co go tak rozbawiło, po godzinie zasnał. a teraz marudzi jak nie wiem, musze trzymac go na kolanach cały czas. masakra, no ale musimy to prztrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po pracy i siedzimy z Igorkiem na dworze dobena ja nie mam 5 lat przepracowanych,też mam 80 % zasiłku,tylko stawka u mnie jest wyiższa mi brakło 2 miesięcy do stazu pieciletniego,nie wiem dlaczego u mnie jest więcej wczoraj byłas już się "odhaczyc" i od razu zaproponowali ci ten kurs? ja ide 26 i mam nadzieje ,że nic nie dostane,bo planuję po zasiłku otworzyć własną firmę i starać sie o dotacjw,w ten sposób pobedę dłużej w domu,firma bedzie potrzebna mojemu męzowi,a przez pierwsze 2 lata płaci sie najnizszy zus,więc nie jest to dużo pieniędzy spokojnie mogę myślec o drugim dziecku jak bym miała 5 lat pracy do dostała bym 800 zł zasiłku,bo pytałam,a przez nastepne 3 miesiące 600 dobena wytrwałości życzę,mam nadzieję że Igor yego skoku nie doświadczy eva gratulacje z okazji powiększenia rodziny na nasze spotkanie też sie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita to jest skok 26 tygodnia i ja mysle ze Ty masz juz go za soba, sama pisalas ostatnio ze Igor mial problemy z zasypianiem i byl marudny. To moglo byc to, ale dzieki Ty prztrwalas ja tez dam rade :D w ogole widze ze Oskar sobie reorganizuje caly dzien. Rano spał do 9 a potem drzemka dopiero od 14!!! I nie byl zmeczony, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki widzę że od wczoraj coś słabo piszecie , ale na pewno spędzacie czas rodzinnie ., Dobena dasz radę wiadomo że każdy etap niesie nowe zmiany ., Martita ale zazdroszczę wam spotkania! Mojego synusia nie interesują juz zabawki tylko wszystko co nie można (kable,śmieci ,piloty, ) oczy na około głowy jak tylko go zostawię na macie , zaraz albo pod telewizorem, wszędzie wejdzie , a teraz po wyfroterowaniu podłóg i zjedzeniu kaszki zasnął, miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jasne daje rade jakos. Oskar nie jest caly czas marudny, sa takie momenty ze bawi sie sam przez godzine a zaraz nawet na minute nie chce zostac sam. Nawet w miare sam zasypia, wiec nie jest tak zle,dzisiaj juz nawet polowe mieszkania wysprzatałam. Co do kursu zaproponowali mi kurs asystencko sekretarski, niby zblizony do kierunku moich studiów, ale nast razem jak pojde mam zamiar zapytac o cos bardziej ambitnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my dzisiaj siedzimy na dworku Igor też mało sypia,wczoraj tylko 1 i pł godz przez cały dzień,dzisiaj też wcale nie dłuzej;w nocy się budzi i trochę się męczy,dzisiaj 2 razy sie budził,dostał soczek,w 5 min usna,ale muszę go odnosić do łużeczka,przed wczoraj też tak było,takze u mnie też sie coś dzieje,w dzień marudny nie jest,nieraz,ale to bardziej ze zmęczenia;z zasypianiem nic się nie zmienia,nadal sam ma problem usnąc,ale trzeba to przetrwać;mam nadzieje,że szybko minie dobena to fajnie,że coś maja do zaproponowania,mam nadzieję że ja nic nie dostanę,a mozna odmówić i zachować prawo do zasiłku? ja nie mam z kim Igora zostawić,moja teściowa będzie teraz jeżdzić do szwagra do dzieci przez 2 miesiace,ja mogę tylko na chwilę podrzucać jej Igora,więc ni na rekę mi to anika jutro będziesz? teściarka wejdz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz poproszę was o linki do krzesełek do karmienia,chce kupić i nie wiem jakie anika pokaz swoje,bo ty jesteś zadowolona ze swojego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jest takie: http://allegro.pl/item1191456295_krzeselko_graco_contempo_greta_promocja_wroclaw.html nie wiem czy się dobrze otworzy;) nie kupiłam co prawda u tego sprzedawcy, tylko u innego, ale w podobnej cenie;) jestem mega zadowolona;) są jeszcze w bardziej chłopięcym kolorze- jak się wpisze na allegro hasło: Graco Contempo Ja mogę być jutro- już sobie zarezerwowałam czas, więc jak sie Teściarka nie odezwie, to możemy się spotkać we dwie;) ale mam nadzieję, że ona wejdzie jeszcze dziś na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorki ze się nie odzywam ale czasu nie miałam ani chwileczki :( tal jak pisałam przeżywaliśmy najazd gości...miała być wymiana turnusu a tym czasem "turnusy nałożyły się" ;p więc zakupy szykowanie itp....ale już właśnie odjechali ---ufff... ja niestety dziewczyny nie dam rady może gdybym była w samej czest a jednak musiałabym dojechać i zajmuje to dośc czasu...mogłabym w środę, ale nie chcę Wam mącić bo do środy wszystko może się zmienić.. jutro muszę po południu wybrać się do gina bo chyba z basenu "coś" sobie przywiozłam, a we wtorek do Ikei z bratem jadę..bardzo żałuję ale może jeszcze kiedyś dołączę do Was, może następnym razem... szkoda mi bardzo bo chętnie poznałabym Julę i Igorka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściarka może następnym razem ja jutro będę,na 13-stą,wezme aparat,to prześlemy wam zdjęcia:-) krzesełko wyglada fajnie,jest solidne,dla mojego rozrabiaki musi takie być,to dobry producent,więc towar też jest pierwszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka nic się nie martw;) My się jutro z Martitą zobaczymy i prześlemy na pewno zdjęcia, a jak będziesz w czewie w środę to tylko napisz we wtorek, to ja jeszcze pewnie będę, to może uda nam się spotkać;) ja mieszkam w samej częstochowie więc mam łatwiej z dojazdem, no ale mam tylko Seicento mojej mamy i mam nadzieję, że się jutro zapakuję z wózkiem do niego;) Martita to jutro o 13 na kwadratach;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martita krzesełko jest suuuper;) ja jestem z niego bardzo zadowolona- jak chcesz to zainwestuj w to niebieskie, bo ma lepsze kolory tacek, bo moje ma białą tam pod spodem, więc codziennie ją czyszczę, żeby nie zżółkła od marchewki;) ale ogólnie jest super solidne i wykonane bardzo ładnie i z użyciem dobrych materiałów;)polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym kolorem się pomyliłam krzesełko jest niebieskie a tacka na górze zielona;P ale zamota;) dla tych co nie mają auchana to chyba do jutra jest promocja na pampersy w carrefourze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie zdecyduje na to krzesło tesciarka jak cos to ja tez moge dojechac w srde,to nie problem,i tk siedze wdomku,a jutro spotkamy sie z anika anika w razie spóznienia czekaj na mnie,bo ja napewno przyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry my już na nogach nocka super, Anika super to krzesełko ja też muszę tutaj się rozejrzeć! Martita super że się spotykacie , czekamy na fotki! My cały weekend prawie w domku ,bo pogoda w kratkę więcej padało niż świeciło , dziś poranek również deszczowy., Mateusz w ciągu dnia mało śpi są to krótkie drzemki do 40 minut ,może pospał by dużej ,ale Olek go zawsze czymś obudzi ,a jak śpi w ogródku to dużej śpi ,ale nie zawsze może być w ogródku (pogoda) Muszę się rozejrzeć dla zabawką dla Mateusza może znów chwilę by się nią zabawił, bo tak to go interesują wszystko to co nie może., Monika a jak tam weekend u ciebie i jak tam Ksawerek spał ? Teściarka to weekend nie odpoczęłaś sobie , najazdy rodzinne są miłe ale i też męczące ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas nocka średnia,mały budził sie trzy razy,dobrze że dostał soczek i od razu spał,tyle tylko ,że trzeba wstać i przenieść do łóżeczka teraz też śpi,usna dośc szybko,bez płaczu zdjęcia napewno prześlemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziazawsze
Witam wszystkie mamusie! Mam pytanie czy mogę się do Was dołączyć.Jestem mamą Julki urodzonej 19.03.10.Jesteśmy z okolic Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój teraz zasypia przy cycusiu , a wcześniej zjadł kaszkę z brzoskwinią i bananem., Martita może pić się Igorkowi chciało dlatego się tak budził., Andzia zawsze witaj na forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik
Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . WWW.LUMPIK.COM.PL . . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . WWW.LUMPIK.COM.PL . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM . . .. WWW.LUMPIK.COM.PL . . Internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą. Markowe ubranka takich firm jak CHEROKEE,NEXT,DIADORA,ADIDAS,EARLY DAYS,MARKS&SPENCER już od złotówki!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe GRATIS wysyłka tylko 6 złotych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.lumpik.com.pl ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas dzisiaj dzien pokrecony bo Oskar spał do 10 rano a normalnie po 10 idzie na pierwsza drzemke. Troche marudzi ale nie jest zle. Martita moj mały tez sie budzi w nocy a dostaje wtedy troche wody i spi dalej. Kurs z urzedu pracy nie jest obowiazkowy ja chce sprobowac bo zawsze cos nowego. Oskar ma krzesełko drewniane z tego ci sie robi pozniej krzesełko i stoliczek. Jest drewniane i wyglada na mocne, zobaczymy. Oskarowi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Troszke mnie naie bylo :) miałam wesele w weekend :) a dzis kolezanke z synkiem jest o 6 tyg młodszy od Ksawcia wiec sobie posiedziałysmy :) Wesele udane mały był z nami na mszy i na sali 1,5 h !!! bardzo mu sie pdobało :) potem zawiezlismy małego do siostry i bawilismy sie do 2 :) super :) Ale wam zazdroszcze tego spotkania !!! tez chcem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my juz po spotkaniu,super sie udało;nawet nie wiedziałam że tak sobie posiedziałyśmy;Julka cały czas sie smiała ,a Igor oczywiście poważny,na początku wystraszył sie śmichu Julci i płakał,ale mu przeszło,teraz opowiada wszystko tatusiowi i drze sie niemiłosiernie; anika robiła zdjecia,ja ocztwiście zapomniałam aparatu andzia witamy i zapraszamy,napisz cos o sobie i swojej córeczce my jedziemy jeszcze do tesciowej,do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×