Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Tesciarka to Iga jest taka jak moj Oskar wagowo. oskar tez juz nosi na 9-12 według angielskiej numeracji a nawet 12-18, ale one chyba mniejsze wypadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nie mam czasu na nic,teraz troche wygospodarowałam lot super,Igor grzeczny,usna na rekach przy butli,jak sie obudzil to juz ladowalismy:-) hotel super przystosowany dla małych dzieci,mamy łózeczko,wanienke,przewijaki,nawet zabawki do kapieli dzisiaj bylismy na basenie,ja byłam jeszcze w Spa,a co,niech placa,było super,na mikrodermabrazje sie tez załapałam,w hotelu obsługa prawie polska:-) w sobote bylismy w dyskotece,Igor z nami,spał grzecznie przy muzyce w wózku,dodam,ze takich par z wózkami było duzo,takze nie bylismy dziwplagami jutro idziemy zwiedzac,mamy dwa dni,bo w koncu wracamy w srode rano lapa dziwna ta kolezanka,zeby ubezpieczenia tak długo nie mieć,pozatym dzieci do 18-stego roku życia są leczone nawet bez ubezpieczenia,ciekawe co zrobi jak kaszel przerodzi sie w coś gorszego tesciarka mój mąz tek tak nie chciało igora nigdzie zabierac,nawet wam o tym pisałam,ale sama wziełam sie za to i teraz ma całkiem inne podejście eva to weekend spedziliście pracowicieo do jedzenia,igor też wszystkiego próbuje,ciasta,kremy,kanapkę z masłem tez dostal,nie zje sie jak on jest w pobliżu,trzeba mu dac sprobować;teraz kupilam mu wafle ryzowe po 7-mym miesiącu i ciasteczka,sa bez cukru,wiec podaje z czystym sumieniem teściarka i dobena dzieciaczki rosna jak na drożdzach,szczególnie Iga,bo oskarek to chlopak,wiadomo,że będzie większy:-) Igor tez ma rozmiar 86 albo 12-18 miesiecy,wiec tez jest wielkoludem pozdrawiam wszystkich,ide się wykąpać,Igor juz spi,my posiedzimy w pokoju ze znajomymi,mamy kolacje i picie:-) jutro znowu ciezko bedzie wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita-cieszę się, że wszystko tak u Ciebie i super i Igorka wszędzie ze sobą bierzecie- zupełnie bez strachu;) fajnie, że możecie się troche wyluzowac i wypocząc ze znajomymi;) pozdrawiam ja jutro do pracy rano, a potem na zajęcia z Juleczką idziemy- trochę jej lepiej, więc sprobujemy się pobawić- mama nadzieję, że nie będzie już kaszlała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Paskudnie zimno juz dzis u mnie.Szkoda :( skonczyła sie cieplutka jesien. Filip wlasnie spi,ja popijam kawke.O 11.30 po Zuzie do szkoły trzeba jechac dzis autem bo spacerek wzkiem juz nie wskazany.Na dodatek dzis dzieci maja zdjecia w szkole i musialam corcie wystroic a pozniej maja byc jakies cwiczenia p.pozarowe i nie wolno autem pod szkole podjechac.Gorzej bedzie jak sie rozpada deszcz,trzeba bedzie z Filipkiem kawałek maszerowac w deszczu. Wczoraj jeszcze przy ładnej pogodzie troszke pospacerowalismy z synkiem.Byl u nas tydzien kultury kresowej i na rynku byly imprezki.Zakupilam sobie na straganie miód z Gruzji. Nawet dobry aczkolwiek odrobinke w smaku rozni sie od naszego.I zeby było smieszniej ceną tez sie rózni za 1l tylko 20zl a za nasz chcą 30zl. mam nadzieje ze nie jest oszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w TVN ie własnie mowia ze rekomendacja produktow dla dzieci przez Instytut Matki i Dziecka to wielka sciema. No to ja juz w nic nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Troszke mnie nie było wekkend cały siedziałam w szkole :( jej... Moj mały dzis konczy poł roku !!!! szok szok i jeszcze raz szok !!!!! jak ten czas leci !!! JA tak mysle ze jeszcze troszke a zaczniemy dzieczyny myslec nad nastepnymi dzieciami :) co ??? hiihihi :) Co do rozmiaru to ja tez kupuje wieksze moj mały juz nosi ciuszki na 9 mies. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Moj synus wczoraj zaliczył "pierwsze hustawki" :) bardziej niz bujanie jednak podobalo mu sie obserwowanie bawiacych sie dzieci i az sie rwal zeby do nich pobiec, ale niestety, hehe Monika ja narazie nie mysle o nastepnym dziecku, moze kiedys choc watpie. U nas dzisiaj okropna pogoda ale idziemy na spacer. Załoze folie na wozek i kalosze, lepsze to niz siedzenie w domu. A mam pytanie, czy dajecie swoim maluszkom żółtko? Bo wiem ze od ktoregos miesiaca trzeba dawc dwa razy w tygodniu, ale jak, do czego, ile?????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny moja Julcia niby taka duża a nosi normalnie rozmiar 80, który zakreślony jest od 9-12 miesiąca - ona ma 9 a w ubrankach jest sporo luzu, więc chyba inne dzieci to mikruski;) Ona niby 90 centyl, a w ubrankach idealnie- i to różnych w różnych sklepach kupowanych;) Monika gratulacje dla Ksawerego!!!!Rzeczywiście szmat czasu już nam tu na forum upłynął;) jeszcze chyba tylko Piotruś Amerki jest najmłodszy;) Ja zmykam na zajęcia z Juleczką- tylko ona właśnie zasnęła więc muszę ją obudzić- ale jedziemy samochodem, bo leje i zimno, że nie chcę jej znów przeziębić! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA 8 MIESIĘCZNEJ WIKTORI
JA MAM 7LETNIĄ NIKOLE I 8MIESIĘCZNĄ WIKTORIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w domku , obiadek nastawiony, i bawimy się z Mateuszkiem, Dobena to super jak pierwsze huśtawki zaliczone ,a co do żółtka to ja dałam małemu jak miał około 6 miesiąca (raz w tygodniu) teraz daję raz lub 2 razy ., Monika gratulacje dla Ksawerego !!! a co do kolejnego maleństwa to na razie dwójeczka mi wystarczy ,chociaż tak za 2-3 lata marzy mi się córeczka ale czas pokaże., Mama 8 misiecznej Wiktorii witaj !!! a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalecaja po pol zoltka dwa razy w tyg ale ja daje po całym I daje sie "przepisowo" od 6 mies bo od wtedy dzieci traca zapasy zelaza ktore dostały w posagu od mamy. My juz siedzimy w domku.Obiadek zrobiony a na jutro planuje zurek. Filip zjadła całego banana i jeszcze pol słoiczka deserku z jagodami.Zadziwia mnie ten moj synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko własnie z upodobaniem ciagnie siostre za włosy i piszczy.A dzis pare razy powiedział mamamama. Az mi łezka sie zakreciła w oku. A w Lidlu sa fajne rajtuzki dla dzieciaczkow i spiworki do wózkow.Kupilam malemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa to super wcina to jedzonko Filipek , mój dzisiaj jak byłam w kuchni i szykowałam zupkę na czworakach przyszedł pod moje nogi i też mamamama i zaczął ciągnąć mnie za spodnie żeby go na ręce wziąść., kochane te nasze skarby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję pół żółtka co drugi dzień, więc to wychodzi 3-4 razy w tyg- tak nam zaleciła pani dr (ona wręcz mówiła 5 razy w tyg, ale ja robię co drugi dzień bo mi tak wygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis widziałam jak ta mała niunia mojej kol raczkuje i az mi sie zachciało zeby moj juz tak brykał. A kolezanka wreszcie sie ukorzyła i poprosiła zebym pozyczyła jej tych lekarstw.Bylam u niej bo moja corka chodzi do niej na angielski/ona nauczycielka ang/ i jak usłyszałam jak ta mała kaszle to az mi sie serce pokroiło.Jak stary palacz papierochow.Biedne dziecko.:( Moze po tym syropie jej przejdzie ale namawialam ją by w koncu jakiegos lekarza wezwała. Moja dzieciarnia juz spi a ja klkam,czytam,ogladam seriale a w miedzyczasie gotuje zurek na jutro. Przyjechał do nas szwagier.Bedzie pracował z mezem i u nas pomieszkiwał.Teraz to dopiero bedzie wesoło hihi Tylko problem z obiadami bedzie.Szwagier ma chorobe metaboliczna co sie zwie fenyloketonuria.Wlasciwie to nic nie moze jesc z tego co my.Ma specjalna diete.I ja bede musiała myslec co tu gotowac zeby on mogł tez zjesc.Na szczescie z tesciowa bede w kontakcie to bedzie cos podpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny widzę że cisza , My w domku , Olek w szkole , Mateusz łobuzuje najchętniej to by chciał chodzić,.strasznie marudny jest przez te ząbki i tylko przy mnie się uspokaja ., łapa poczekaj jeszcze chwilkę a twój Filipek zacznie raczkować .,a mam nadzieję że tej malutkiej przejdzie ten kaszel ,ale lepiej jakby koleżanka wybrała się z nią do lekarza ., Będziesz mieć teraz więcej zajęć z wymyślaniem obiadków dla szwagra., Ja piję kawkę , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika455
łapa a Twoj maz ile ma lat???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz ma tyle lat co potrzeba i mnie to zupełnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropna pogoda :( leje i zimno. Ja mam jutro kolejne spotkanie w szkole,tym razem ogolne wszystkich trojek klasowych.Maz sie smieje ze ja teraz szycha jestem hihihihi. Filipek dzis sie rozgadał.Cały dzien mama i baba i baba nawet do nas zadzwoniła z UK. Smiałam sie ze jakas telepatia chyba. Oczywiscie dzieckiem i mezem sie nie pochwali wiec jak mu mowie mow baba do skypa to on wtedy pluł zamiast babowac. Nagotowałam dzis żuru a na drugie takie pyzy na parze albo na słodko z truskawkami albo z sosem jak do spagetti.I tylko ta pogoda psuje humor ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Ja dzisiaj bylam w odwiedzinach u kolezanki a potem u dziadkow Oskarka:) Oskar strasznie dzis plakal dwa razy, az sie wystarszylam ze mu zaraz oddechu zabraknie :O nie wiem co to mam nadzieje ze tylko zabki i zaraz przejdzie. Na noc dalam mu viburcol i mam nadzieje ze bedzie spokojnie spal. Monika455 a kto Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze,ze troche popisane jest:) e ty monika455-a tys czego tu szukac przylazla a kysz mowilam juz.....ciezko pojac? dziewczyny coz ja przezywam z moja zabka:(po pierwsze zabki dwa wyszly na dole:)po drugie wczoraj byly chlustajace wymioty....straszne az mi sie serce krajalo.dzis juz jest ok.dzis lekarz i we wtorek za tydzien druga wizyta i chce skierowanie na badania krwi bo te konowaly oczywiscie nic nie wiedza....ale jestem w kontakcie z polskim pediatra wiec mnie prowadzi....bo do tych dziadow nie mam zaufania.....:( ale dzis bylo super z Lilianka i jest juz wesola i szczesliwa:)chociaz tyle. poza tym w sobote bylismy w Ikei na zakupach:)....bardziej dla dzieci niz dla nas ale zeby nie bylo to stol kupilam:) w niedziele mialam wychodne wiec w samotnosci spedzilam milo czas:)....no a dzis mielismy spedzic mily wieczor przy swiecach to nasz kochany synek kibel zapchal!!!!!!!!!!!!!! i Piotrek teraz pojechal po sprezyny czy inne dziwne rzeczy-jest hydraulikiem wkoncu wiec wie co robi:) ale jest strasznie obuzony i krew go zalewa:P bo on mowi,ze kibli w zyciu nie przepychal i hydraulik wogole czegos takiego nie robi-przynajmniej on....z jakiej racji musi robic cos takiego w domu na dodatek:)no smiechu mamy coniemiara:) dobena-moze ta zabki malego i tak mu dokuczaja i lada dzien sie pojawia;) lapa-dzoeciaki zawsze jak chcemy sie pochwalic:) to robia na przekor....hehe u mnie jest to samo:) martita-super,ze czas Wam milo uplywa:)jeszcze raz udanego pobytu....:)widze,ze macie tam co robic.....bo sie nie pojawiasz:) eva-majstruj coreczke:):):) nie zastanawiaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Nocka ok , chociaż wczoraj byłam w szpitalu na dyżurze stomatologicznym dwa dni temu złamał mi się ząb i podszedł ropą ,strasznie spuchłam a wizytę mam dopiero na początek listopada ,więc udałam się do szpitala i troszkę tam czasu spędziłam ale nakłuli mi dziąsło żeby ropa schodziła i przepisali antybiotyk ., więc dziś się wyspałam., a mąż mówił że jak mnie nie było to mały szedł pod drzwi i mówił mammma dopiero uspokoił się jak mnie zobaczył., Łapa ale pyszności nagotowałaś., a co do pogody to u mnie też deszcz od rana pada ,. Miki biedne te nasze maluchy ile się nacierpią z tymi ząbkami; Mateuszkowi na górze wychodzą od razu trzy (chwilami jest ciężko) no a co do córeczki to może za 2-3 lata, chociaż jak mąż mówi o dziewczynce to ja mu że on to tylko chłopców umie robić ., Idę budzić Olka do szkoły ,zaglądnę póżniej.., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ignor dla debili !!!! U mnie leje znowu,az mi sie wyc chce przez te pogode.Nie moge wyjsc z malym na spacerek a on w domu szaleje.Zuzia tez daje popalic. Teraz spi ale pozniej sie zacznie. Dzis w szkole cwiczeniap.pozarowe,nie mozna pod szkołe podjechac autem.Zupełnie nie wiem jak to zrobic zeby stanac gdzies samochodem i przejsc z malym zeby mi nie zmókł.Obok szkoły małe uliczki i zero miejsc do parkowania.Alez wymyslili sobie w deszcz cwiczenia,nie mogli jak byla ladna pogoda ? w tej Polsce to wszystko z d...strony :( Wczoraj narobilam zupy dla Filipka tyle ze az do 3 słoiczkow weszło i jeszcze zostało.Włozyłam to do pojemniczka i zamroziłam,myslicie ze mozna taka rozmrozona zupke dac małemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) U nas nocka w miare dobrze, zabka nie ma ale cos czuje ze lada chwila. łapa u mnie to samo! Leje,w domu ciemno i ponuro :( humor tez niezbyt dopisuje no ale ...byle do wiosny, hahaha Miki zdrowka dla Lilianki :) dobrze ze jestes w kontakcie z polskim pediatrą, tym leniwym anglikom nie powierzylabym dbania o zdrowie mojego dziecka :O Powodzenia dla "meza hydraulika" ;););) Łapa mysle ze mozna dac rozmrozoną zupke choc sama jeszcze nie robilam. Eva to z Twoim zebem juz wszystko ok? Rozumiem ze spedzilas tam nocke ze sie wyspalas? Troche niefajne miejsce ale i tak dobrze sie wyspac :P Ale to słodkie ze mały tak wołal mama pod drzwiami! A ta monike455 to ja chyba znam, musimy ja ignorowac bo ona chetnie bedzie sie klocic i zasmiecac. juz jeden topik przez nia musial zostac usuniety (jak jeszcze bylam w ciazy to ona ponoc tez byla) oczywiscie poznaje styl pisania, jestem niemal pewna ze sie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×