Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Monikka to niedobrze ze tak zle spi w nocy. Ty chodzisz niewyspana ale i mały potrzebuje tez dluzszego snu dla swojego zdrowia. A jak w dzien spi? moze za duzo i potem w nocy nie jest zmeczony za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie za oknem znow porazka,kochane:(nie pada a wrecz leje:( Wczoraj bylismy na zajeciach w children centre....Lilianka klaskala,otwierala buzie jak dzieci spiewaly i krzyczala "pika,pika"....no slodko to brzmialo:) ale nastepne zajecia dopiero w piatek wiec dzis nie pozostaje nam nic innego jak lezakowanie w domu:( Ogladamy teletubisie:) eva-do piatku jakos musisz malego przetrzymac w chodziku:P hehe....bo nie wiadomo gdzie go poniesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dzieki ;) fotelik ferrari a auto tylko fiesta, haha Nie zazdroszcze pogody, u nas sloneczko ale silny wiatr. No ale na spacerek mozna isc na szczescie. Co z tego jak w przyszlym tygodniu zapowiadaja u nas snieg :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowo,ze wolalabym snieg niz te deszcze:) Ja mam wielka nadzieje,na sniezna zime:) Zarowno tu jak i Polsce:) Mam zamiar jezdzic na nartach bo juz 3 lata na stoku nie bylam przez te ciaze;) Dzieciom sanki zakupie i dziadki niech sie nimi zajmuja:) A i Piotrka musze na "starosc" zachecic do jakichs sportow zimowych,bo on ni chu chu...:) Ale mysle ze oprocz nart,przedtawie go takze kolezankom lyzwom?!:P:P:P No ciekawa jestem co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kolezanki łyzwy kojarzza mi sie z odmrozonymi palcami stop, ale super, tez sie wybiore ;) a co do sanek... to jakie sie teraz kupuje? bo ja pamietam takie zwykle drewniane, to sie chyba nie zmienilo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja!!widze na allegro sanki z pchaczem! :D czyli jednak cos nowego bo tego nie znalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ja widzialam plastikowe,takze taki z "popychaczem" metalowym....nie wiem ale zadne nie przypominaly tych na ktorych prawopodobnie my wszystkie jezdzilysmy chociaz uwazam ze byly super:) wiec nie wiem jakiego tu wyboru trzeba dokonac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazlam wlasnie takie za 400 zlotych!!! szok, ale ten pchacz to czemu nie, chyba latwiej pchac niz ciagnac, a jesli jest odkrecany to juz w ogole super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie niezła cena za te sanki., mam nadzieję że te które kupiliśmy Olkowi będą dobre (drewniane z oparciem takie tradycyjne, ma jeszcze plastikowe jabłuszko ) Miki ja też mam ochotę na łyżwy ale po takiej dłuuuuugiej przerwie to mam obawy , mam nadzieję że tego się nie zapomina ., Obiadek nastawiony, mały łobuzuje ., idę kawkę zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny adajcie stronke tych sankow :) fajnie ze wspomiałyscie o tym bo nie wiedziałam co kupic małemu na gwiazdke :) a macie jakies jeszcze propozycje na prezent gwiazdkowy ?? Dobena - moj mały spo z dwa razy po 1 h a czasmi zrobi sobie dzemke pol godz. A fotelik super :) Miki- ale fajnie ze Lilianka juz tak reaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My obiad juz zjedlismy i idziemy na dwor bo padac przestalo :D:D:D niewiarygodne ale prawdziwe:P:P:P Eva-mam nadzieje,ze nie bo tak jak pisalam na nartach nie jezdzialm 3 lata a na lyzwach to 5!!!!!!! wiec wydaje mi sie,ze po prostu trzeba sobie troche przypomniec i po paru "rundkach" jakos od nowa sie czlowiek wprawia:)miejmy nadzieje:P monikaddd-nie mam konkretnej stony ale jak wpiszesz sanki w wyszukiwarke to opor ci sie pojawi:) do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-ja dlatego do polski jade:Pzeby prezentow nie kupowac;) mam nadzieje,ze w tym roku rodzina "mnie wyreczy" z pomyslami dla dzieci.....oczywiscie to tak w polowie zarcik:P ale nie planuje zadnych konkretow jakies male upominki dla dzieci:) i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z prezentami ja zawsze mam problemy, my też małe upominki zrobimy ; zresztą wybieramy się na święta i sylwester do Polski ., oczywiście nie mogę się doczekać dużo śniegu , lekki mrozik., pyszne świąteczne potrawy no i w noc sylwestrową zimny ruski szampan (no ale się rozmarzyłam) Mateusz w końcu padł ze zmęczenia więc chwilka relaksu dla mamy., miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały chłopczyk:)
Mój łobuziaczek tak się zmęczył szaleństwami z starszym bratem i padł nie wiem kiedy się obudzi , ale chwilka ciszy i spokoju , wykorzystałam ten moment na gorącą kąpiel z olejkami , przyjemnego wieczorku i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widze ze zawiodłam dzis z porannym budzeniem hihi Niestety miałam dzis tesciowa w domu i przy niej tak mi głupio pisac a ona siedzi . Poza tym mialam ogolnie odrobine zwariowany dzien.Cora przypomniała sobie w ostatniej chwili ze ma o 12.30 kółko recytatorskie i musialam sie sporo nabiegac by ja zawiezdz do szkoły.Dobrze ze byla tesciowa to z malym została.Zuzia bierze udział w konkursie recytatorskim szkół i teraz mamy w domu mały teatr hihi.ma dosc spory wiersz do nauczenia i to z odpowiednia dykcja i pokazywaniem. Filipek wczoraj spał dosc niespokojnie.Budził sie dwa razy na jedzenie.Sama nie wiem co mu było.Dałam mu w koncu w nocy czopek p.bólowy i jakos przespał do rana. Ale juz to moje dzieciatko rozki pokazuje. Nauczył sie piszczec jak mu cos nie pasuje i potrafi to robic długo.Tyle ze ja jestem niewzruszona.Ale moja tesciowa to dzis skakała koło wnusia hihi Poza tym to leci mi dzien za dniem.Masaze fajne :) tylko chodzic mi sie nie chce na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena Twój Oskar to cudny słodziak!!!!z każdym miesiącem coraz piękniejszy;) ale będzie przystojniacha;) a jak Ci si układa z tatusiem Oskara? chyba lepiej:) u nas dziś po pięknym i długim spacerku do południa zniknęłam małej na 7 godzin, ale chyba dobrze to zniosła- jutro praca;) napiszę jak wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki widzę że dziś pierwsza , Nocka super jak mój mały diabełek zasnął wczoraj tzn, padł ze zmęczenia to obudził się dziś po 4 rano , no a teraz baterie naładowane i szaleństwo, demoluje salon., Straszy pojechał z tatą do szkoły , a ja dziś jak pogoda pozwoli i Mateuszek to muszę okna umyć , Idę kawkę zrobić ,kto się dołączy ? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam dziewczyny ja dzis pierwsza :) hihhi A u mnie nicka jak zwykle :( nie wiem co robic !! przez te pare dni mały spał z nami i dzis robiłam 3 razy podchody zeby go odłozyc do luzeczka !! i za kazdym razem sie budził i płakał wiec go zabierałam do siebie a o 4 sie zbudził i juz nie chciał spac !!!wiec juz nie miałam siły i meza zbudziłam on z nim posiedział z 20 min i połozył małego obok mnie i mały przytulił sie do mnie i zasna !!! moj mały łobuz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika moja mała też czasem robi takie podchody, ale ja ostatnio byłam twarda i tyle razy po zaśnięciu ją odkładałam, aż w końcu zasnęła w łóżeczku;) ale dziś mi ją mąż włożył do łóżka o 1 w nocy, a ja nie wiedziałam, że jest tak wcześnie i zostawiłam ją sobie, bo on poszedł do innego pokoju, bo kaszlał i mała spryciula spała z mamą, ale o 4 się obudziłam i przeniosłam ją do jej łóżeczka, więc do 7 miałam spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Widze ze Łapa znow dzisiaj pije kawke z tesciową a nie z nami, hehe Anika dziekuje za komlepmenty, Oskar to slodziak fakt ale dzisiaj n ie wiem co w niego wstapiło, energia go tak roznosi od rana ze sam nie wie co ze soba zrobic. Jego dzisiejszy cel to stanąc na lezaczku przodem do oparcia, nierealne za bardzo ale musze na niego uwazac bo on sie uparl, haha :D:D:D Monika a moze odpusc malemu niech spi z wami w łóżku, moze jak nauczy sie przesypiac noce to problem zniknie? Ja czasem tez Oskara biore do lozka jak w nocy go zeby meczą zebym miala go pod reką i mogla sie troche wyspac. A potem jak nic mu nie dolega jakos nie teskni za tym, bardziej ja hahaha A my dzsiaj idziemy na spacer do centrum. Wczoraj zabralam Oskar do parku, bylo jeziorko i kaczki, no raj dla dzieci a on co? Marudzil bo mu sie chyba nudzilo, jak tylko wrocilismy do ulicy i samochodow to cisza az zaczał sobie gadac z zadowolenia, szok ja sie staram wymyslam nowe miejsca a jemu wystarczy po prostu ruchliwa ulica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikka a jak sie maly obudzi w nocy ja tez daję mu wody popic to go troche uspokaja i od razu zasypia spowrotem, probowalas juz tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dzis juz nie ma tesciowej /na szczescie hihi/ Tyle ze dzis stoje od rana w kuchni.Musze obiad na dwa dni zrobic bo jutro jade z Zuzią do ortodonty do Rzeszowa i nie bedzie mnie w domu. W nocy obudzili nas studenci.Spiewali i darli sie w niebogłosy.A mieszkamy blisko uczeli i miasteczka studenckiego.Mały tez sie obudził,oczywiscie zjadł mleko i dalej zasnał. Mam pytanie : jak zrobic grysik dla Filipka ale nie na krowim mleku ? Jakos nigdy nie gotowałam takiego grysiku a chce mu dac skosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita:) ja na sekunde bo idziemy na dwor:) Lapa-ja tylko raz w zyciu robilam Marcelowi bo on nie chcial ale z tego co pamietam to tak: -szklanka mleka -2 lyzki grysiku -lyzeczka cukru -lyzeczka masla mozesz dodac szczypte soli Zagotuj mleko,szybko odstaw, dodaj wszystkie pozostale skladniki i zmiksuj:) mi smakuje:) pa kochane do wieczora piszcie conieco:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem co to jest ten grysik... domyslam sie ze z kaszki gryczanej, a moze nie... potem mi wytlumaczycie:D hehe my juz sie ubieramiy i idziemy na spacer do miasta, potem do mojej mamy i odezwe sie wieczorkiem :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×