Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Mateusz po obiadku zasnął , mąż pojechał do szkoły po Olka , a ja dziś przewróciłam pokój Olka do góry nogami, wykorzystałam ładną pogodę ,umyłam okna a teraz troszkę odpoczywam ., później jak się zbudzi to mały spacerek .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja własnie wrociłam z okropnie długiego spacerku.Mały spał mi dwie godz na polku a ja tak maszerowałam z wózkiem w te i z powrotem.On spał a ja zmarzłam. Ale spotkałam kilka osob i dowieziałam sie ciekawych ploteczek hihi Pisałam wam kiedys ze z Zuzia chodzi do klasy taka niegrzeczna dziewczynka corka lekarzy psychiatrow. Otoz okazuje sie ze aresztowali jej ojca,tego lekarza,za branie łapowek. On tez jest biegłym lekarzem sadowym wiec zalatwiał wielu przestepcom ze posiedzą w szpitalu i poudaja nienirmalnych bo wiecie ze moje miasto słynie ze szpitala psychiatrycznego. Wiec /nie zaczyna sie od wiec :) / wiec go aresztowali bo ponoc brał duzo łapowek .Na goracym uczynku go złapali.Jakas biedna babina dała mu 10zł a wczesniej przyją stowe. Bardzo mu dobrze tak.Nie lubiłam go i jego zony.Na wywiadówkach strasznie sie wymadrzali jakby byli kims lepszym od całej reszty ludzi. Musieli komus zalezdz za skore bo akurat łapowek to bierze duzo wiecej lekarzy a padło akurat na niego Tak myslałam ze grysik na wodzie ale czy dodaje sie modyfikowane do tego i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 250 ml -6 miarek mleka ale zaznaczam,ze ja z mlekiem modyfikowanym nigdy nie robilam to miarki mojej znajomej:) My bylismy w parku,dzieci sie wyszalaly,slonce swiecilo zbawiennie:) Tylko jak wrocilismy i usypialam Lili to Marcel polozyl sie na lozku i zasnal razem z nia!!!!!!! i teraz spi....nie wiem co to bedzie jak obudzi sie za 3 h to pojdzie spac dopiero o jakiej 1 w nocy, a jak wogole nie wstanie to pobudka bedzie o 4 rano!!!!!!! no ale raz na pol roku cos takiego wlasnie mu sie przytrafia....uffff....no nic jakos przezyjemy:) ja oczywiscie nie wiem jak mam sie teraz zachowac:P bo nigdy nie ma ciszy w domu a teraz jak makiem zasial:) dziwnie tak....czlowiek nieprzyzwyczajony. tez chwile odpoczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzis uderzam na ortodonte z Zuzią. Cos mi moj Filipek nie chce jesc ostatnio. Dzis zjadł kilka łyzeczek kaszki i juz pluje.Wczoraj tez mało jadł.Mysłalam ze nadgoni w nocy mlekime ale tez nie.Oby to nie jakas choroba. Dominik łazi zasmarkany i zakaszlany i wczoraj była awantura bo gowniarza przyłapałam na polu w krotkiej koszulce a wieczorem kaszle i smarka. ojciec go zjechał ale gnojek pyskuje,wiec mu powiedział ze jak zarazi Filipa albo on bedzie chory to sie przeprowadza do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel wtal o 7 :) Co oczywiscie nie zmaczy,ze ja sie wyspalam bo mala od 3 co chwile sie budzila.Ale lepsze to niz ta moja spodziewana 4 rano:) Pogoda znow dzis do bani:(Chyba zaraz zacznie padac. Ide co zjesc.Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że Łapa i Miki już na nogach my też wstaliśmy wcześnie ja to bym spała ale Mateusz obudził się na rozmowy nocne z mamą , przysnął przed 7 ale chwilkę później wstał Olek i go zbudził , Pogoda dziś od rana deszczowa, więc chyba dziś siedzenie w domku się zapowiada., Ja właśnie kawkę piję zapraszam na wspólne delektowanie się małą czarną., Zaglądnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) wczoraj sie nachodzilam po dworze jak szalona wiec wieczorem bylam padnieta i juz nie pisalam. A dzisiaj juz jeden spacerek zaliczony, teraz czas na drzemke, moze tez mi sie uda bo nocka byla niezbyt miła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrobiłam sobie małą przerwę , Mateusz zasnął przed chwilką a ja popijam herbatkę ,pogoda nadal pochmurnie i deszczowo., Dobena no to mam nadzieję że uda ci się zdrzemnąć., Łapa jak tam po wizycie z Zuzią u ortodonty? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dziś przytrafiło mi się coś dziwnego- czekam na Julki górne zęby i zobaczyłam, że jeden już się pokazał, ale to chyba dwójka a nie jedynka...dziwne;) jedynki też zaraz wyjdą, i pani dr mówiła, że wyjdą 4 na raz, no ale nie wiedziałam, że dwójki mogą wyjść pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja juz w domu. Wizyta ok ale stowa została.Mała ma doklejone cos do aparatu i dalej ma nosic a nastepna wiayta w grudniu. Pozniej jeszcze poszalałam z Zuzia w Auchanie.Kupilam jej kozaczki i duzo jedzenia hihi. Tatus w domku spisał sie na medal.Wykapał synka i spac połozył. Ale cos mi maz chory.Mowi ze zle sie czuje.Pewno załapał cos od Dominika .Oby mi tylko Filipka nie zarazili. A wiecie ze bede znowu uczestniczyła w kampanii tej firmy streetcom. Tym razem pieluszki pampers bede testowała i promowała. Zmeczona jestem bo własciwie cały dzien łaze.Ogladne serial i mykam spac. Miłej nocki wam i waszym dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) Ja dzisiaj padam nie udalo mi sie zdrzemnac bo Oskar tak sie rozplakal ze pol godziny go uspokajałam :O a zeba jak nie ma tak nie ma. Łapa Ty masz chyba dzis swoje świeto;) wszystkiego naj naj 👄 miło ze maz sie spisał ;) Ide zaraz spac, jutro znow do mamy a w niedziele do oskarka dziadkow, ach byle do poniedzialku moze troche odpoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziewczyny. Moj Filip znowu nic jesc nie chce :( Co mam robic ? nie dawac mu czy dawac na siłe po troszke ? Zgłupiałam juz i sama nie wiem.Niby mam wieksze dziecko i powinnam wiedziec ale jakos nie wiem. Tak w ogole to wstałam rano z bólem głowy,jakbym wczoraj co najmniej sie upiła. Na dodatek mezus w pracy znowu i oczywiscie musze sama z małym siedziec.Dobrze ze chociaz reszty dzieciakow nie ma. A w srode przylatuje moja mama z Anglii to dopiero bedzie szamieszanie. W sobote zabiera mi Zuzie i meza i jadą w jej rodzinne strony na wesele.Bedzie wyzerka jak wrocą hihi Ale mróz !!!!! -3st juz dzis mam za oknem.Pocieszenie jest takie ze swieci słoneczko i ten paskudny wiatr ucichł.Pozniej wezme małego na spacerek po miescie.Moze pojde sobie cos na polepszenie humorku kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena// dziekuje za zyczenia Niestety rodzina zapomniała i nikt mi zyczen nie złozył o prezencie nie wspomne. A jutro mam z mezem rocznice slubu.Ciekawe czy tez zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My już na nogach od 6 Mateusz się obudził i łobuzuje , starszy synek też wstał szybciej , kurcze jak do szkoły trzeba wstawać to by spał a jak wolne to jak skowronek skoro świt., łapa spróbuj Filipkowi dawać po troszkę może brak apetytu spowodowany jest wychodzeniem ząbków, Współczuję bólu głowy ,może masz problemy z ciśnieniem , i kawka ci pomoże., Na pewno jesteś zadowolona z przylotu mamy zawsze weselej, trochę odciąży i pomoże w obowiązkach., Zdziwiłam się ostatnio bo Mateusz sam odrzucił smoczek to przez te wychodzące ząbki , i nie potrzebuje go przy zasypianiu ., miłego dnia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ja jestem ale zaraz uciekam.Lodowka swieci pustkami dzieci zabidzone;)hehe.....Pogoda beznadziejna. Lapa-dla pocieszenia powiem,ze Liliana tez nic nie chce jesc.Mecze sie niesamowicie zeby co polknela.Nie wiem co to i czemu tak. I najlepszego:)Z okazji podwojnej okazji:) milego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julia przeżywa ten sam kryzys z jedzeniem, więc witajcie w klubie;) wszystkiego naj Łapa spóźnione;) mam nadzieję, że mąż nie zapomni o rocznicy;) ale z facetami to nigdy nie wiadomo;) my już po dłuuugim spacerku robimy obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie siedze z mezem i popijam drinka.Dostałam kwiaty i zyczenia.Torcik tez jest.Prezent mam sobie wybrac. Mały dalej nie chce nic jesc.Wmusiłam mu na siłe zupki troszke. Ale o dziwo zjadłe z checią całego danonka. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa moja mała uwielbia słoiczek Gerbera kaszka zbożowa z bananem i jabłkiem chyba;) zjadłaby kilka słoików, gdyby jej dać, nawet jak bolą ząbki, więc sprobuj może taki kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa moje gratulacje z okazji rocznicy ślubu , miłego świętowania !!! Dobrze że Filipek troszkę zjadł! Mateusz właśnie na czworaka zwiedza wszystkie kąty., zmykam szykować kąpiel dla małego , miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że cisza dziś , ! Nocka nam minęła super mały obudził się nad rankiem i po nakarmieniu zasnął i wstaliśmy przed 9. Pogoda dziś dosyć ładna więc po obiadku udajemy się na spacerek., Mateusz się denerwuje bo bramki są zamontowane na schody i nie może wejść., łobuzuje właśnie w salonie ,wszystko fruwa., miłej niedzieli w gronie rodzinnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całe wieki mnie nie było,ale mqz miał urlop,mieliśmy trochę remontów i wyskoczyliśmy na 2 dni w góry do Żywca,odemnie nie tak daleko,wiec troszkę wypoczęliśmy Igor grzeczny,ładnie juz wstaje w łózeczku ,cały czas w2szystko gryzie,a te górne jedynki nie chcą wyjsć przeczytałam wszystko,ale już nie pamietam co sie działo,w kazdym razie,spóznione zyczenia dla Lapy i wszystkiego naj z okazji rocznicy ja bym próbowała jednak dawać jesć,ząbki moze Filipa męczą,albo choroba,oby jednak nie anika no to Julka bedzie mogła juz wszystko gryżc:-0 miki udanych zakupów dobena przyjemnego dnia u mamy i dziadków Oskarka dla wszystkich pozdrowienia i buziaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas bardzo miły weekend:) dzisiaj zmieniłam Oskarowi fotelik i od razu lepiej, musze sie tylko przyzwyczaic ze nie mam go kolo siebie z przodu, on jednak wygladał na zadowolonego :D Anika smiesznie z tymi zabkami, oskar jeszcze nie ma. Martita Igor wstaje jejku boje sie tego momentu, dzisiaj oskarowi udalo sie samemu usiasc wiec cos czuje ze wstawanie zbliza sie nieuchronnie hahah juz nie bede mogla sobie tak swobodnie rano np isc do łazienki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita a ja myslałam ze igorowi juz wyszly gorne zabki, a w ogole juz jakies ma czy nie bo juz sie pogubilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Wiecie...mam juz dosc tych chłopów.jak ja bym chetnie mojego w delegacje wysłała. Obrazony od wczoraj bo co ja tam pisze na niego ? daj poczytac i jakbys nie miała tajemnic nie kasowałabys stron z historii. A jeszcze w nocy tak chrapał ze obudził mnie i małego i ma zal ze mu uwage zwrociłam. Sory dziewczyny ale kurwa mac z nim.Juz mnie tak wkurza ze nie wytrzymam i chyba jakis strajk zrobie. I jeszcze ma toto focha i łazi obrazone i sie nie odzywa,normalnie jak panienka na wydaniu W ogole to wszystko do dupy,całe te urodziny i rocznica slubu to tak z łachy te kwiaty.A on ma urodziny za miesia i ja udam ze zapomnialam i juz.Piernicze to.Niech zobaczy jak to fajnie. Ech......wykrzyczałam sie recznie hihihihih Zuzia ma dzis eliminacje do konkursu recytatorskiego.Trzymajcie za nią kciuki zeby przeszła. A Filip mi dzis ładnie zjadł kaszke rano o dziwo.Moze juz mu to niejedzenie przeszło.I oby bo jakos nie lubie jak dzieci tak nie jedzą. Pogoda sie u mnie ładna robi wiec dzis z wozeczkiem po Zuzie pojde i jeszcze skocze sobie do banku zaplacic rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) My dzisiaj pospalismy do w pol dziewiatej :D ale pogoda taka sobie wiec i tak chce sie spac. Oskar szaleje w swoim skoczku a ja tak sobie szukam informacji jak nauczyc dziecko picia z kubka niekapka. A jak wasze maluchy? macie jakies sposoby? Oskar oczywiscie gryzie ustnik jak wiekszość dzieci. lapa i dobrze ze sie "wypisalaś" tak to jest z tymi facetami, moj jak narazie odpukac bardzo grzeczny i miły no ale nie wiadomo jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuduuu
Cześć dziewczyny. Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów. Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum : GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/ Zapraszam do założenia sobie takiego topicu jak tutaj na tym forum Adminka nie ma nigdy nic przeciwko nowym topikom a forum bardzo chcemy rozkręcić. Zapraszam również do uczestnictwa na będących już tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) No juz niestety poniedzialek:(A pogoda u nas za to sloneczna:) Wczoraj bylo pieknie i cieplo....pojechalismy do lasu a w drodze powrotnej nazbieralismy grzybkow w tempie ekspresowym.Wiec 13 kani(wielkich zreszta) usmazylismy na patelni i tak obzeralizmy sie do wieczora.Smialismy sie,ze moze rano nie wstaniemy juz po tych grzybach bo pomylilismy je z muchomorami:)....ale jestem i pisze wiec jednak to kanie. Dobena-ja nic nie poradze,ale wiem tylko ,ze moze po 2 tygodniach prob codziennych mala zrozumiala,ze zacznie z tego kubka leciec....wiec cierpliwosci:) lapa-kazdy facet taki sam:(ja tez w sobote przez h wieczorem walkowalam mu jakies moraly i tlumaczylam,ze to ze tamto.....a on w niedziele rano mowi,ze w sumie to on nie wie o co mi chodzilo!!!!!!:O:O:O....o zesz ty.... powodzenia dla Zuzi!!!!!daj znak jak poszlo.... martita-fajnie,ze znow gdzies byliscie i odpoczeliscie:) eva-dawaj kawke:) Ja ide cos zjesc i zmykam do Chilren Centre a pogoda super wiec moze jeszcze na jakis spacer skoczymy...... no nic do zobaczenia potem🖐️ I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja dziś rano musiałam zaprowadzić Olka do szkoły ponieważ mąż cały tydzień na rano ,więc wcześniej trzeba było wstać ,ale właśnie wróciłam Mateuszek zjadł kaszkę i łobuzuje a ja właśnie kawkę piję., Nocka super mój mały diabełek padł po 21 i obudził się przed 6 ., łapa no tak chwilami to tak jest z tymi naszymi facetami ,czasami zachowują się jakby mieli przez cały czas napięcie przedmiesiączkowe ! a i super że Filipek ładnie zjadł kaszkę., Wczoraj jak karmiłam piersią mojego łobuziaczka to Mateuszek mnie ugryzł (ma ząbki jak mały kasownik a mi to normalnie łzy w oczach do dziś mnie boli) Miki jejku jak ja uwielbiam kanie ,ale bym sobie zjadła ,udanych zabaw w child centre., Martita to super że odpoczeliście , super są takie rodzinne wypady i jak jeszcze pogoda jest to tylko korzystać Co do ząbków u Mateuszka to te górne jest ich 3 są widoczne ,a na dole 2 też są na wierzchu., Piję kawkę i muszę coś wymyślić na obiadek ., Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×