Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość dalej shatyn klamstwo na
ustach to twoja domena gdzie bylo obrazanie komuchow w tamtym poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no shatyn popisz sie popisz
i zacytuj w ktorym miejscu ta osoba obrazila komuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to stary kacyk z pzpr
wszyscy widzieli jak lzyles niezyjacego prezydenta nawet w czasie zaloby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szum informacyjny / bełkot / ujadanie szum informacyjny / bełkot / ujadanie szum informacyjny / bełkot / ujadanie szum informacyjny / bełkot / ujadanie szum informacyjny / bełkot / ujadanie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Co sądzisz o Bielanie-kłamczuszku ? " Pasuje mi na Komisarza Ludowego :D , facet się skompromitował . tyle w temacie . Takich ludzi ma PIS którzy nawet po takiej tragedii ... swoimi wypowiedziami psują atmosferę ... po prostu kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjncnnzmzmzmzmejfddfjfdhdfjddk
patrząc na zestawienie obecnych kandydatów to mogę zagłosować jedynie na Korwin-Mikkego lub Marka Jurka. To wszystko zależy od tego czy uda im się zebrać podpisy. Jeśli się nie uda to nie pójdę w ogółe i co mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha shatyn
to tak jakby napisac ze ktos obrazil psa bo powiedzial ze to pies jest... daruj sobie chlopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn (Shatyn@chello.pl) No własnie... Bielan sie skompromitował. No i kto go skompromitował ? Nieżyjący prezydent... Chyba ciosu z tej strony się nie spodziewał. DOKŁADNIE NAJLEPIEJ TO UJĄŁEŚ :D nie spodziewał się tego ... ale w naszym kraju taki Bielan będzie dalej funkcjonował bo to dziki kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha shatyn
nazywanie komuchow komuchami jest obraza slabo klamczuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn ciekawi mnie jedna sprawa z tego jakże uroczego forum :D - niejaki Wawcia i otulona popierają się we wszystkich swoich postach - kiedy ja cię czasami poprę wóczas jestem na Twoim sznurku :D ??? wyjaśnij mi ten fenomen i powiedz czy to wawcia jest na sznurku otulonej czy otulona na sznurku wawci ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn w obliczu tak bezprecedensowych ataków zajadłych określonych grup :D na Ciebie i na mnie w ostatnich dniach proponuję wprowadzić modyfikację instrukcji Sch. : 1. totalna szydera z oszołomów 2. IGNOR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie rozmawiam z osobnikami pokroju Wawcia - za co ? za wypowiedzi " a niech zdycha " oraz "cioty", "pedały" , "puste cipy" ... ponadto za niski poziom więc się już więcej nie pochylę nad tym kolegą 2. nie rozmawiam z osobnikami typu Myrevin - za co ? za wyzywanie mnie od skurwysynów na podstawie źle zinterpretowanej mojej wypowiedzi 3. nie rozmawiam z osobnikami typu otulona snem - za co ? za popieranie osobnika wymienionego w pkt. 1 w jego chamskich odzywkach oraz za niewiedzę na temat Watykanu oraz ... za jej chamskie wypowiedzi co do shatyna 4. nie rozmawiam z mandarynkami i grapefruitami nie mającymi nic do powiedzenia poza mędzeniem Lista może / nie musi być aktualizowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem ci już kiedyś Shatyn że próbuję ci obsiusiać nogawkę od spodni lub posmarować kupą i to wszystko na co ich stać . To są dzieci po 17-21 latek lub stare sfrustrowane skapcaniałe dziady/baby nie mające pojęcia o polityce i nie rozumiejące tekstu pisanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIS najgorszą rzeczą jaką może teraz zrobić to wystawić Jarosława na Prezydenta. Nikt inny jak nie on nie poprowadzi PIS-u do ewentualnej wygranej w wyborach parlamentarnych i tylko on może zainicjowac tworzenie IV RP. Powinni wystawić symbolicznie Poncyliusza i odpuścić sobie te wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do......starsi panowie dwaj
shatyn i obywatel trzymajcie się tematu albo w..........cie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśkaaa
PIS ma dzisiaj o 15 ogłosić nazwisk nowego kandydata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dziad znów
chce rozwalić topik.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dziad znów
i pomaga mu w tym ciota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×