Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość shatyn donosi tak jak to
robil za prl w ktorym miejscu on obrazil tych komuchow? no napisz shatyn... bo jak ty obrazales niezyjacego prezydenta to bylo ok... niech ktos zablokuje tego starego komucha, tutaj dzieci wchodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj mi mamo
21:46 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Może... Jednak nietolerancja szerzaca sie w pisie ? Kiedys interesowałem sie stosunkami polsko-żydowskimi ale dotyczyły one Polski lat pięćdziesiatych i sześćdziesiątych. Współpracowałem wtedy z Ryszardem Filipskim. Pewnie nie wiesz kto to jest. Polecam google bo jego aktywność teraz jest bardzo mała... 15:55 [zgłoś do usunięcia] uhuhuuuuu tekst z wikipedii Filipski wspierał środowiska głoszące idee "narodowego komunizmu". Pomimo bliskich wówczas związków z Porębą, w 1980 Filipski nie został jednym z założycieli Grunwaldu, kierowanego przez tego reżysera, a później również nie wstąpił do tej organizacji. W 1992 został członkiem Samoobrony RP. We wrześniowych wyborach parlamentarnych w 1993 kandydował do Sejmu z jej listy, wspólnie z Porębą, Gontarzem i Bożeną Krzywobłocką, dawną czołową dziennikarką Rzeczywistości. W następnych latach wycofał się z bieżącej polityki, ale wraz z żoną wspierał działalność Andrzeja Leppera. Po śmierci Czesława Miłosza, w sierpniu 2004, Filipski podpisał list protestacyjny przeciw pochowaniu poety w krypcie na Skałce. Na zarzuty o antysemityzm odpowiada: Z zasady nie jestem przeciwny jakiemukolwiek człowiekowi z powodu jego przynależności narodowej, bo uważam taki pogląd za głupi, nie pozwala mi na to także moja religia, albowiem katolicyzm w swej istocie zobowiązuje do otwarcia się na zewnątrz, na każdego człowieka. To jednak nie zwalnia mnie od dawania świadectwa prawdzie: jeśli ktoś będzie twierdził, że stalinowską bezpieką rządzili aborygeni, to temu zaprzeczę. SHATYN z tym panem wspólpracowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak współpracował...........
:) w kiblu papier toaletowy mu podał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
marcin wolski ten od polskiego zoooo tak jak marcinek pisząc teksty do polskiego zoo robił z kaczorków v chomiczków przygłupów to nikt przysłużył się on im oj przysłużył może i dlatego i dzisiaj ludzie patrzyli na nich jak na trzepniętych błaznów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZYCZKI GOTOWKOWE
OTULONA IDZ DO PISU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teddysss
Akurat z nich nie robił żadnych przyglupów. A tak wogóle-Shatyn coś Ci łatwo przychodzi skreślanie mądrzejszych od Ciebie ze wg na tę przynależność partyjną. Od urodzenia miałeś te 50 lat że tak to arbitralnie wszystko z "dziesiejszej"perspektywy oceniasz? Zacznij od Siebie. Jesteś akurat w wieku lustracyjnym. Albo udajesz albo nic nie wiesz rzeczywiście o tamtym systemie. Bardzo wielu ludzi było wciągniętych do partii ze wg na warunek jaki im dano. Nie pisze tego w kontekście Wolskiego ale wielu ludzi którzy tylko dlatego mieli szansę na osiągnięcie czegokolwiek po studiach bo nie byli zsp zms i nie mieli odpowiedniego "pochodzenia"chcąc rozpocząć np studia zawodowe po akademickich itd itp. Nie dziw się jak ktoś napisze no comment pod tymi bohaterami których bronisz bo tak się akurat składa że większość z nich miała przeszłość związaną albo trockistowskimi paradygmatami i się do tego przyznawali. Wolski też się przyznał i nie ma w jego przypadku sensu mu tego wytykanie. Takich bezpartyjnych z prawdziwego zdarzenia było bardzo niewielu. Wyjątek to Donosićiele bezpieki--to już w zupełnie inna sprawa. Tak samo jak i sędziowie jacy w otoczce wymiaru sprawiedliwości skazywali niewinnych ludzi(w swoim czasie na śmierć). I zupełnie inną sprawą jest kwestia osób wchodzących w skład tarczy ochronnej partii jaką były sb ub etc. To akurat jest coś za co można przekreślić kogoś zwłaszcza kiedy uważa się za moralny autorytet. Jak pewien ksiądz czy redaktor pewnej gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedysss
Otulona. Miło Cię widzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
może shatyna ,ale mnie najmniej obchodzi co wolski robił przed 1989r wiem że w latach 90 w polskim zoo pisząc teksty satyryczne z chomików zrobił całkowitych przygłupów a takie wrażenie pozostaje nośne na wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różnie się na te czasy
Patrzy. Ale dobrze że się skończyły. Bo to właśnie były czasy w których naprawdę społeczeństwo było podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
" Marek Kuchciński z PiS był hipisem o pseudonimie Penelopa. " no cóż wykształcenie średnie ogrodnicze poseł z przemyśla fanatyk jarka hipis w młodości penelopa u kolegów i jak się dziwić że posłowie pis się buntują tu każdy by się buntował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
czyli myrevin jako dziecko specjalnej troski ma być pod specjalnym nadzorem te specjalnie traktowany chciałem powiedzieć to i shatyn też też też też też one dwa będziemy ich pielęgnować jako relikty przeszłości dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
no dobra dobra dobra od shatyna też zgoda niech se pisze jakich na panie boże stworzyłes takich nas masz wszyscy potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
tylko jak do tej szczytnej idei przekonać smoczusia , wawę i paru innych cuda się podobno zdarzają nóż się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do............................
kamila myrevin-shatynówna ty iftar nie na dietach?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
jednego otulona nie łapię piszesz że ciągle fanatycznie głosowałaś na pis bo jarosław mimo żalu itd ale żal i smutek to on ma od dwóch tygodni przedtem to miał bute pogarde arogancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
jak boga kocham wy macie obsesje na punkcie shatyna wszędzie go widzicie bóg honor ojczyzna ładne to widziałem w muzeum na sztandarach ale co to ma wspólnego z jarkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz koty
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn daruj sobie bajki o
tatusiu. Skoro był vice to na pewno był PZPR-owcem i baj nam tu nie opowiadaj. :D:D:D:D: A na studia się nie dostał bo pewnie tępy był a siedział nie za podziemie tylko pewnie coś ukradł. :O Zejdź chłopie na ziemie i bajek nie opowiadaj. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" takie to niewygodne dla Was, ze się wydało co robi ta Wasza kochana partia... ze lepiej przemilczec co? " Biedny człowieku nigdzie nie wypowiadam się tak jakby PO to była moja ukochana partia , kilkakrotnie już krytykowałem PO na topiku Kaczki na Taczki, więc łaskawie zrewiduj swoje poglady na temat mojej osoby lub zwyczajnie "odkoleguj się " ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostałym żeczę jakże owocnej dyskusji :D obrzucania się błotkiem i argumentami z kosmosu ( Komorowski komuch ... :D ) może co poniektórych z was zadowala dyskusja o "ciotach " , "pedałach " , o tym że shatyn to JA i na odwrót :D szczerze mówiąć jak lubicie taplać się w gówienku to ja już nic nie powiem .... miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha .... ktoś mnie tu nazwał Trollem :D :D --->>> podaj proszę definicję trolla oraz zbieżnośc mojego zachowania z tą definicją , a jeśli nie to uprzejmie się "odkoleguj " boś pieniacz zwykły i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to jakis maloletni
troll bo nie chce mi sie wierzyc ze on taki stary i taki glupi, na forum dla kobiet marudzi o leninie i innych gownach czytajac to co on pisze to sie nie dziwie ze temat o wpadkach przy sraniu okazal sie wartosciowszy bo nie zostal usuniety w przeciwienstwie do tego z jego komunistycznym belkotem... chyba ze go na wszystkich forach pobanowali za ten belkot a to ostatnie gdzie nie ma bana, albo moze nigdy nie mial dziewczyny i tutaj szuka swojej lejdi stalin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
a mieliśmy go oszczędzać na równi z myrevinem jako dwa relikty przeszłości dinozaury kafeterii no i naoszczedzalismy go chyba trzeba przejść na anal tam mniej w dupę dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak ...
a tak jeszcze o 17:40 pomyślałem otulona była u spowiedzi i spokorniała troszkę ta spokorniała na kafeteri z diabła anioła nie zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
ja pokorny piesek proszę cię Shatyn o wybaczenie albowiem jestem głupim pomarańczem z zerowym merytorycznym przygotowaniem, pełen frustracji i agresji a dodatkowo wszędzie widzę pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
" wawcia się przewraca" na mnie mówią :D :D :D Shatyn ----> ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
ciiiii ... to ja :D obywatelek powraca do dzikiego kraju :D ps. jak tam 3 maile Shatyn - niezła jazda nie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
:D :D :D ale wawusia banana dostała czy nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
" spadaj dziadu ............. idź gdzie indziej opowiadać bajki o tatusiu vice komuchu " i już ciem nie lubiem :-( dlczego tak agresywnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×