Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość shatyn mam pytanie do ciebie
tak ze zwykłej ludzkiej ciekawości za co garował twój ojciec ???? ukradł coś ??? czy kogoś pobił po pijaku ???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
ooo kooleżanka sprzedająca pietruszkę się pojawiła :D jak miło , to jak będzie z tym Watykanem ? Papież jest głową Państwa czy tylko głową Kościoła droga aktywistko PIS-owska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn ?? ale ty masonem nie
jesteś. :) Za cienki bolek jesteś i na umyśle i na kieszeni.:) Masoni to elita a ty komuch jesteś - człek z niziń społecznych. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
dziękuje za odpowiedź :D ale pytałem nie o Jaro a o Benedykta , swoją droga większej głupoty niż kandydowanie na Prezydenta ten Twój Jaro nie mógł zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
wawcia się wciąz przewraca o własną głupotę i jeszcze sie z tego ciesz :D shatyn ---> masz rację to prosta kobieta zdaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał Hał
ja zmykam Hał Hał :D :D :D ps. podobno na tym topiku to pedzie się zbierają :D więc biorę zadek w troki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D najlepiej sobie szydere porobić albo IGNOR innej opcji nie ma albowiem co poniektórzy reprezentują określone kręgi a i braki w wykształceniu mają tudzież ograniczają się do kilku równowazników zdań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak..........
19:51 [zgłoś do usunięcia] Hał Hał ja zmykam Hał Hał ps. podobno na tym topiku to pedzie się zbierają więc biorę zadek w troki" Masz racje. Zmykaj czym prędzej bo jest już shatyn no i Obywatel się już pojawił. Tak więc odbyt w niebezpieczeństwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D błahahahahaha jakie to proste stworzenie :D mówiłem Ci że się pedzie zbieraja więc poczekaj na swoją kolej Wawcia może i tobie się w tyłek dostanie :D shatyn --->> luz mam dzień dobroci dla smutasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gula skacze" :D :D biedna ciotko Wawciu :D to tobie dzisiaj nerwy puściły i jak dziecko pisałeś o pedałach , pustych cipach :D :D ale już już dobrze dobrze ..... chcę sobie z shatynem porozmawiać więc łaskawie przytul się do otulonej pietruszką i zamknij się jak do mnie mówisz :D bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mali krętacze z PiSu
Jarosław Kaczyński nie przyznał się do decyzji o pochgówku swego brata na Wawelu. Dziś w radio Zet Bielan w żywe oczy kłamał że "rozkaz lądowania w Tbilisi wydał Klich" choć Karski z PiSu zakładał pilotowi sprawę w sądzie, choć Gosiewski złozył zapytanie poselskie w którym nazywa zachowanie tegoż pilota tchórzostwem i odsądza go od czci i wiary, choć sa zeznania samego pilota i sprawa jets znana od dawna. Pamiętam kiedy jeszcze żył Kaczor irytowało mnie w nim to ż epotrafił przez pół godziny w wywiadzie lac wodę i nic nie powiedzieć. Był mówcą bardzo słabym, wijącym się, jego przemowy i wywiady nie zawierały TREŚCI. Ot mały krętacz który chce "panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek" palić przez co był nijaki i żałosny. Odwiedziłem dzisiaj fora polityczne i rzuciło mi się w oczy to krętactwo pisobolszewików. Przykład idzie z góry, to partia małych kłamców - bezkręgowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn we wtorek to dowiesz
się że Putina swędział worek. :D:D:D:D Przecież nie przyznają się rosjanie do utrupienia kaczyńskiego. :O zresztą i tak już wszystko zatarli przy tak skandalicznym zachowaniu rządu polskiego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie będzie nas większośc i pewien nabzyczony prezesik nie zostanie prezydentem... dupa trzesiesz ze moze nie wygrac przyznaj sie:D dupa trzesiesz az milo poczytac:D zebys sie nie oszukal jak przy poprzednich wyborach. miejmy nadzieje ze tego kartofla pol chlopka nie wybiora ludzie na prezydenta bo to byl by juz wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×