Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

bry 🖐️ >[Iwonkaaaa26 nie dyskutujecie z tą wawcią, ona kłóci się, żeby się kłócić, bo wiedzę ma znikomą. Jej teksty na kilometr zalatują Modą na Sukces- charakterystyczne zjawisko u gimnazjalistek] masterski post :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też shatyn, coś kafe sharpie i chce jakieś kody:( Idę oglądać zbawiającego Planetę Ziemię Basila Singera. On mógłby byc moim kandydatem na prezydenta:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie jestem ograniczona o parę stron :) 18:30 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 Ludzie ! , tak troszkę rozsądku , troszeczkę pomyślunku , nie dużo - tak troszeczkę !!! : " (...) Lech Kaczyński klinczował rosyjską politykę ponownego zniewolenia republik nadbałtyckich, uzależniania Ukrainy czy rozgrabienia Gruzji! Lech Kaczyński był spoiwem niezależności byłych republik radzieckich od Rosji! Dla Putina oraz kręgów go wspierających Lech Kaczyński był uosobieniem wrogości wobec Rosji! Tak więc dla Rosji obecnej Lech Kaczyński był wrogiem nr 1(...) "" To tak jakby twierdzić , że malutki , maciupeńki ptaszek ograniczał tygrysowi spacer po tajdze ! Nawet wygórowane zdanie o nas Polakach , o naszych przywódcach powinno też mieć jakieś granice rozsądku !!! A tak już całkiem idiotycznie mówiąc - idąc tokiem myślenia spiskowców i przyjmując ich nieprawdopodobne teorie - okazuje się , ze to ruskie wysadzili nasz rządowy samolot . I co ????????? Wypowiemy im wojnę ? Zerwiemy stosunki polityczne i gospodarcze ? ( to długo się niepozbieramy ) . A oni powiedzą tylko "pies was j**..ł " Cała Unia z Niemcami na czele będzie wydawać noty oburzenia i zastanawiać się jak uciszyć tych kłótliwych Polaczków , a za plecami dalej będą kooperować z Ruskimi . Bo to kasa , misiu ! kasa !] TYCjanie mylisz się moim zdaniem Kaczyński pokazał/ uzmysłowił 2 rzeczy > możemy odgrywać jako kraj dla co najmniej kilku krajów Europy Sr-Wsch dużo większą rolę niż tylko adwokata do UE, na ile tak chciał na ile zadziałały jakieś jego czy jego środowiska fobie > to teraz jest bez znaczenia Niedźwiedź jest dość mocno wyleniały TYCjanie my to niby mały piesek... fakt nieraz za bardzo wyszczekany... ale na końcu smyczy paraduje duży grizzly... syberyjski niedźwiadek niby jest pewien że jak kopnie np białoruskiego żubra to grizzly to oleje a piesek poszczeka i tyle ale co do kopania ukraińskiego rysia to już niedźwaidek nie ma pewności... druga sprawa > mamy mozliwości oddziaływania na naszą 'Jagielońską strefę wpływów' chyba największe od kijowskiej wyprawy Piłsudskiego a w soft power chyba jeszcze większe aż dziwne że tego nie wykorzystujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej shatyn > byłam wczoraj ale zanim wszystko przeczytałam... 21:27 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Samanto --->> iwonka to JA a ty to Shatyn z kolei Shatyn to Iftar poza tym wszyscy jestesmy projektami pogubionego seksualnie wawci] ja jestem projektem ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Buraku mason nie jest lewakiem. Stuknij się w ten tępy łeb. Co za ćwoki niedouczone " Biedny piz dolony de bilu :d :D :D naucz się czytać ze zrozumieniem :D to był curva żart a nie poważne pisanie i nie chodziło o logikę patałachu i szmondaku kapuściany :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:41 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Wypowiemy im wojnę ? Zerwiemy stosunki polityczne i gospodarcze ?" Nie Samanto. Obrazimy się i nózką potupiemy... cytowałam TYCjana,,, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica33
ja dzisiaj podpisałam się pod lista poparcia dla pana Jarosława Kaczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka 21:41 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Wypowiemy im wojnę ? Zerwiemy stosunki polityczne i gospodarcze ?" Nie Samanto. Obrazimy się i nózką potupiemy... cytowałam TYCjana,,, SZHATYN CZYTAJ DOKŁADNIE :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór, Jessika, ale miło, że się z nami tym dzielisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatelu !!! Miał byc IGNOR a Ty dajesz się wypuszczać... Alebo wpuszczać... W maliny zaplatane w moher..." Ma dziś agresora na oszołomstwo :D przepraszam ale ty tez czasem dajesz się wpuścić :classic_cool: IGNOR !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie pragnę sprostować, że nie posiadałam nie posiadam i teraz to już na pewno posiadać nie będę!! -żadnego projektu o nazwie samanta lisiczka i w przypadku dalszego podpierania się moim dobrym imieniem zmuszona będę nałożyć opłaty w formie znaczków iftar dzięki za donos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak.............
27.04.2010] 21:45 [zgłoś do usunięcia] Samanta lisiczka 21:41 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Wypowiemy im wojnę ? Zerwiemy stosunki polityczne i gospodarcze ?" Nie Samanto. Obrazimy się i nózką potupiemy... cytowałam TYCjana,,, " No tak Samanto. To lepiej liżmy duupę wszystkim do okoła to nam u siebie w kraju kible i talerze pozwolą zmywać za które kupimy stare niemieckie mercedesy i 20 merowe mieszkanka. By żyło się lepiej Putinowi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeć, słyszałam; widzieć, nie widziałam. Ale jak znam tego niespełnionego muzyka, to umiem sobie to i owo wyobrazić. Oczywiście jeden ogląd sprawy jest przewidziany dla wszystkich, jak to u Pośpieszalskiego, a nazywa się to, że warto rozmawiać. Kto go w tej pol towi trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×