Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do ..........
[Najbardziej mnie wkurzają takie pindy co zachodzą non stop w ciąże a potem domagają się aborcji ... taka niejaka Alicja Tysiak] a mnie najbardziej wkurzają jak wyżej , takie teksty facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
[A czy chcesz stosowac aborcje czy nie to tylko Twoja sprawa Iftar..] NIEEEEEEEEEEEEEEEE nie tylko, to sprawa 2 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Obywatelu. Jak miała skierowanie to jej sie należała... I już... To kwestia jej sumenia i jej lekarza... która to była ciąża ? :-) o gumkach się zapomniało czy jak ? robienie z tej kobiety symbolu przez feministki mnie smieszy. A jak czuje się jej dziecko którego nie zabiła kiedy usłyszy co chciała zrobic? inne jej dzieci jak się z tym czują gdy to słyszą ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
[Generalnie tak. Jego i jej. Ale w koncu to kobieta decyduje o swoim brzuchu...] NIEEEEEEEEEEEEE Dycyzja należy do niej i do niego Nie wiem, dlaczego ? Do ... obywatel ... To nie Alicja wznieciła wrzawę Własnie Alicja była w takiej sytuacji, że niestety ciąza była dla niej zabójcza Wg KK masz urodzić , a że potem będziesz ślepa czy umrzesz ... nie ma znaczenia Co stanie się z dzieckiem poczętym ... to nie jest ważne W "najlepszym" wypadku wyląduje w domu dziecka (i oby nie w domu dziecka prowadzonym przez zakonników czy zakonnice) [Moze masz racje Shatyn ale potem Pani Aicja sama latała po konferencjach nikt jej nie zmuszał] Ale dzięki niej kobiety dowiedziały się o ich prawach, o tym, że warto walczyć o swoje i o tym, że cioąża to odpowiedzialnośc 2 osób nie tylko kobiety (co widać wyżej czytając twój i Shatyna post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
"Najbardziej mnie wkurzają takie pindy co zachodzą non stop w ciąże a potem domagają się aborcji ... taka niejaka Alicja Tysiak" Obywatel i tu sie z Tobą zgadzam :classic_cool:🖐️ Daje dupy niech ponosi odpowiedzialnosc a nie sobie aborcją rozrodczość ustawia :P Ma zreszta inne wyjsci adopcja i wtedy tez musi poniesc odpowiedzialnosc za dawanie dupy byle gdzie i byle komu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Do----> To nie Alicja wznieciła wrzawę Własnie Alicja była w takiej sytuacji, że niestety ciąza była dla niej zabójcza Wg KK masz urodzić , a że potem będziesz ślepa czy umrzesz ... nie ma znaczenia Co stanie się z dzieckiem poczętym ... to nie jest ważne W "najlepszym" wypadku wyląduje w domu dziecka (i oby nie w domu dziecka prowadzonym przez zakonników czy zakonnice) Ale Pani Alicja żyje i ma zdrowe dziecko przy sobie i próbuje zarobic na tym :P Babsko mogło zrzec sie praw i dziecko znalazłoby szczesliwy dom nie musi byc w DD :P Jak wiedziała że ciąza jest dla niej zabójcza to po co sie rozmnaża?:P Żyjemy w XXI wieku mamy instrumenty do tego aby sie zabezpieczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Ale dzięki niej kobiety dowiedziały się o ich prawach, o tym, że warto walczyć o swoje i o tym, że cioąża to odpowiedzialnośc 2 osób nie tylko kobiety (co widać wyżej czytając twój i Shatyna post) Jesli ciąza to sprawa dwóch osób to czemu przy abrocji zdanie ojca dziecka nie jest brane pod uwagę?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel z doskoku
" Ale Pani Alicja żyje i ma zdrowe dziecko przy sobie i próbuje zarobic na tym Babsko mogło zrzec sie praw i dziecko znalazłoby szczesliwy dom nie musi byc w DD Jak wiedziała że ciąza jest dla niej zabójcza to po co sie rozmnaża? Żyjemy w XXI wieku mamy instrumenty do tego aby sie zabezpieczyc " ZGODA i jeszcze raz ZGODA :-) obywatel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
[Ale Pani Alicja żyje i ma zdrowe dziecko przy sobie i próbuje zarobic na tym] Żyje, no i to nic takiego jak widzę, że jest ślepa To tylko taki drobiazg nic nie znaczący, bo przecież ślepy żyje ... TO DO JASNEJ CHOLERY ŻYJ IDIOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYDŁUB SOBIE OCZY I ŻYJ wtedy pogadamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,...i juz
28.04.2010] 11:33 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Czego nie robia ? Skąd wiesz że nie robią ?" Moze faktycznie nie widze. To zacytuj jeszcze raz odpowiedzi na te pytania... no debil no co mam cytowac cos co napisałem kilka wpisów wyzej czys ty sie z Tuskiem na łeb zamienił shatyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha .............
[Jak wiedziała że ciąza jest dla niej zabójcza to po co sie rozmnaża?] Bo akurat trafiła na takiego głupiego fiuta jak ty, który ją zapłodnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ..... ha ........
[[Jak wiedziała że ciąza jest dla niej zabójcza to po co sie rozmnaża?] trafiła na takiego głupiego fiuta jak ty głupiego fiuta ktory mysli jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
nie mam fiuta za to jaja twarde że mogłabym ci nimi zęby powybijać :classic_cool: jestem świadomą kobietą która jesli zadecydowała że ma dzieci i nie chce wiecej to sobie podwiąche strzeliła. tez ze wzgledów zdrowotnych nie mogę miec wiecej dzieci ale po to mi Bóg dał rozum aby go używała i doopy głupim fiutom nie nadstawiała :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdbb
Pierwsza dama "Kot Jarosława - kot Alik, jeden z najwybitniejszych (obok Irasiada, Saby, bulteriera, słonia i małpy w czerwonym) przedstawicieli fauny IV RP. Jest także prawzorem głównego bohatera bajki o strasznym kocurze. Szczęśliwym posiadaczem tego fenomenalnego zwierzątka jest premier Jarosław Kaczyński."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to tak apelowałam aby się nie kłócić.Znowu jest tak kto ma inne zdanie to *!@$$ Ja jestem za aborcją, kiedy zagraża życiu kobiety. lub jest wynikiem gwałtu. Co do Alicji Tysiąc, ona miała prawo do aborcji, ponieważ zagrażała Jej życiu, odmówiono Jej i teraz ma dziecko, ale znacznie się Jej pogorszył wzrok, jest prawie ślepa. Jakieś -26 dioptrii. No rzeczywiście przeważnie jest tak, że Ci obrońcy życia krzyczą uródź, ale nie zastanawiają się za co to dziecko się utrzyma, może stracić zdrowie, ale niech urodzi. Oczywiście jestem stanowczo przeciwna aborcji, jako antykoncepcji. Jednak uważam, że aborcja powinna być legalna, co nie znaczy, że każdy będzie usuwał dziecko, jak będzie legalna, to tylko zależy od Jego sumienia, ale wtedy nie będzie podziemia aborcyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdbb
echja128 -->>a Pani Tysiąc nie mogła się zabezpieczyc? które to jej dziecko ? nie wiedziała że choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorwa hahahahah
a wiecie że czasem najlepsze zabezpieczenia nie sa skuteczne ? Moja znajoma rodziła najpierw spirale a później dziecko. i co wtedy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiesz niestety nie zawsze antykoncepcja jest skuteczna. Nie ma 100% skuteczności środków antykoncepcyjnych, w takim wypadku jeśli ciąża zagraża życiu aborcja jest legalna. I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerta.
obywatelu 10:09 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju qwert --->> " Nie na niewygdny temat tylko na niekulturalne zachowanie. " NA wycieczkę osobistą pod moim adresem a nie argument biedna smutna głupiutka krówko Po pierwsze słowa "na niewygodny temat..." - nie były moje tylko "i juz.." czytaj dokładnie, po drugie nie napisałam brzydkich epitetów w Twoja strone(w przeciwienstwie do Ciebie chociazby na str 83), po za tym" zebys słuchał wodza", to było moje stwierdzenie, a nie obrazanie, a po trzecie ja sie za to nawet nie obraziłam, bo zeby mnie to obraziło, to musiałaby byc to prawda, dlatego grzecznie Ci tłumaczę:), ale nie schlebiaj sobie wiecej, na temat moich ciagot, bo to niesmaczne troche jest...to tyle. Ale z teamtu o aborcji, to masz u mnie duzy +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
o koorwa hahahahah a wiecie że czasem najlepsze zabezpieczenia nie sa skuteczne ? Moja znajoma rodziła najpierw spirale a później dziecko. i co wtedy a czy umarła?:P Nie i nawet zagrozenia zycia w tym przypadku nie ma :P za to wtedy kiedy jestem świadoma że urodzenie dziecka spowoduje u mnie powazne zagrożenie życia jest zabezpieczenie ktore da mi 100% pewnosci przecięcie jajowodów :P dzis mozna to zrobic za pomocą zabiegu laparoskopowego i po problemie a nie zabijac niewinne niczemu dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdbb
echja -->>a skąd wiesz że w jej przypadku antykoncecja zawiodła ? i dlaczego nagłaśniała tą sprawę że teraz jej dzieciom na pewno jest rzykro że mają taką matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle że podwiazanie jest
nielegalne w Polsce. nie mozna go zrobić na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle że podwiazanie jest
i dlaczego nagłaśniała tą sprawę że teraz jej dzieciom na pewno jest rzykro że mają taką matkę nagłosnili ta sprawe przeciwnicy aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×