Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Do ...taka mała uwaga Tak, a świstak siedzi i zawija sreberka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała uwaga
i-won ty wiesz, ja wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampania się zaczęła
a miała byc taka kulturalna i super hiper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ... Alicja ... Jak na kobiete to jesteś brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ... delikatnie mówiąc Przeczytaj sobie mój nick OTO MOJA ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjo przeczytaj sobie
jej nick:D:D:D:D:D i-won chciałaś chyba napisać przeczytaj mój profil:D:D jestes lepsza od szatyna:D:D:D SORRY i NO COMMENT:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Alicja nie swędzą cię jeszcze te torebki jadowe?:classic_cool: czesc obywatel :classic_cool:🖐️ Jaką herbatke pijasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.04.2010] 12:34 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) cd. 12:17 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 12:18 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 12:23 [zgłoś do usunięcia] Alicja zkrain TUSk 12:27 [zgłoś do usunięcia] Alicja z krainy TUSK 12:31 [zgłoś do usunięcia] Alicja z krainy TUSK Od dzisiaj (18.04.2010) odpowiadam tylko i wyłącznie na posty kulturalne, nie zawierające kłamstw, pomówień, chamstwa itp, itd. "Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych. (Syr 20, 24)" 12:35 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) cd. 12:32 [zgłoś do usunięcia] Alicja z krainy TUSK 12:34 [zgłoś do usunięcia] Alicja z krainy TUSK zobaczcie jak shatyn donosi na smietniku :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
Alicja a komu zadałam pytanie?:classic_cool: normalnie przedszkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ano.... Alicja nie swędzą cię jeszcze te torebki jadowe? czesc obywatel Jaką herbatke pijasz? " ZWYKłOM :D :D :D czarnOM :classic_cool: co do otulonej bananem : 1. PRZEKRĘCAM NICKI TYLKO OSÓB NIE ZASŁUGUJĄCYCH NA NORMALNĄ DYSKUSJE Z POWODU PERMANENTNEGO OBRAŻANIA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM :-) 2. Instrukcja zapenwe była ale ja Jestem wolnym obywatelem i piszę na własne konto , każde insynuacje że Ja i shatyn stosujemy instrukcje - WYSZYDZĘ i OBŚMIEJĘ dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano....
obywatel to nalej i mnie :classic_cool:🖐️ > tylko jak mozna to z prądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oż cholera, czy Wy k***a nie umiecie normalnie rozmawiać?!! Umiecie dać jakieś argumenty, silne argumenty, a nie k***a tylko ten obrażą wyborców PO, jak ktoś coś chamsko powie to jest przykładem PO, a ja też widzę, że część ludzi zwolenników PIS,też ma chamskie teksty. Jak ktoś kogoś obraża, to nie dziwne, że ktoś się broni. Nauczcie się normalnie rozmawiać, a nie ciągle się obrażacie, jak ktoś ma inne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 29.04.2010] 12:56 [zgłoś do usunięcia] echja128 Oż cholera, czy Wy k***a nie umiecie normalnie rozmawiać?!! Umiecie dać jakieś argumenty, silne argumenty, a nie k***a tylko ten obrażą wyborców PO, jak ktoś coś chamsko powie to jest przykładem PO, a ja też widzę, że część ludzi zwolenników PIS,też ma chamskie teksty. Jak ktoś kogoś obraża, to nie dziwne, że ktoś się broni. Nauczcie się normalnie rozmawiać, a nie ciągle się obrażacie, jak ktoś ma inne zdanie... " Dziękuje :-) ja właśnie jestem obiektem ataków pisiowej hałastry i jak już wspominałem nie pozwolę się bezkarnie obrażać przez pseudodyskutantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] echja128 Oż cholera, czy Wy k***a nie umiecie normalnie rozmawiać?!! Umiecie dać jakieś argumenty, silne argumenty, a nie k***a tylko ten obrażą wyborców PO chamom na chamstwo odpowiada sie chamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie zmienią swojego stylu pisania ( chamskiego i podłego ) zawsze będe o nich pisał : otulona bananem wawcia się przewraca wyżej wymienieni uzytkownicy mają PRAWO upominać się o szacunek dopiero w momencie w którym sami będą SZANOWAĆ innych, niedowiarkom proponuje przeczytać co dzisiaj nam Wawcia napisała i jakiego użyła języka dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tałatajstwo i hołota
słownik ograniczonego półgłówka który tylko w doopie był i goowno widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×